ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 08:17

Dua e “kall” me kunata në ditëlindjen e Bella Hadid (FOTO)

Dua e “kall” me kunata në ditëlindjen e Bella Hadid (FOTO)
Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e vëllait të Bellas, ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:10
Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e vëllait të Bellas, ...

Dua Lipa e pranishme në festën private të ditëlindjes së Bella Hadid
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:02
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...

Dua e “kall” me kunata në ditëlindjen e Bella Hadid
Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e vëllait të Bellas, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:01
Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e vëllait të Bellas, ...

Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Bella dhe Gigi Hadid
Të gjitha dukeshin të mrekullueshme. Supermodelja Bella Hadid feston ditëlindjen e 23-të, dhe këtë ditë të rëndësishme ajo e ka kaluar me familjen dhe miqtë në qytetin e New York-ut. Bella ishte parë me motrën e saj, ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:34
Të gjitha dukeshin të mrekullueshme. Supermodelja Bella Hadid feston ditëlindjen e 23-të, dhe këtë ditë të rëndësishme ajo e ka kaluar me familjen dhe miqtë në qytetin e New York-ut. Bella ishte parë me motrën e saj, ...

Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan lajmi.net. Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 21:28
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan lajmi.net. Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e ...

Dua Lipa ‘pushton’ rrugët e New York-ut me kunatat, Bella dhe Gigi Hadid
Dua Lipa po e shijon romancën me modelin Anear Hadid. Por përveç saj, ylli kosovar e njohur në botë ka raporte të mrekullueshme edhe me familjen e modelit, shkruan Indeksonline. Dua ishte e pranishme në ditëlindjen e ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 21:21
Dua Lipa po e shijon romancën me modelin Anear Hadid. Por përveç saj, ylli kosovar e njohur në botë ka raporte të mrekullueshme edhe me familjen e modelit, shkruan Indeksonline. Dua ishte e pranishme në ditëlindjen e ...

Brenda ditëlindjes së Bella Hadid
Ne festen e zhvilluar ne New York ndodhej edhe i vellai Anwar, i shoqeruar nga partnerja e re, kengetarja me origjine shqiptare Dua Lipa. Qe me pare Bella pati deklaruar se ajo ishte nje fan i festimeve publike dhe me ...
ikub.al | 10-Oct-2019 11:24
Ne festen e zhvilluar ne New York ndodhej edhe i vellai Anwar, i shoqeruar nga partnerja e re, kengetarja me origjine shqiptare Dua Lipa. Qe me pare Bella pati deklaruar se ajo ishte nje fan i festimeve publike dhe me ...

Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan . Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e tyre, Anwar ...
Lajminet | 10-Oct-2019 20:35
Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan . Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në lidhje me vëllain e tyre, Anwar ...

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...
Zeri | 10-Oct-2019 19:36
Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të. Videoja është postuar në Instagram Story ...

Bella Hadid i ‘braktis’ të gjithë, feston 23-vjetorin me familjen dhe këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)
Bella Hadid ka festuar ditën e sotme 23-vjetorin e saj pranë njerëzve më të dashur. Modelja është fotografuar në qytetin e New York së bashku me motrën, Gigi Hadid, por dhe mamanë, Yolanda Hadid. Ajo çfarë i ka befasuar ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:26
Bella Hadid ka festuar ditën e sotme 23-vjetorin e saj pranë njerëzve më të dashur. Modelja është fotografuar në qytetin e New York së bashku me motrën, Gigi Hadid, por dhe mamanë, Yolanda Hadid. Ajo çfarë i ka befasuar ...

Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij ndërsa shkuan së bashku në ditëlindjen e Bellas
Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York, kur temperaturat e ftohta të ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:24
Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York, kur temperaturat e ftohta të ...

Bella Hadid, fton edhe Dua Lipën në festën private të ditëlindjes
Dje, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm me personat ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:23
Dje, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm me personat ...

Tha që ka frikë nga njerëzit e shëmtuar dhe iu hyri operacioneve plastike, por tani i ka rënë pishman
Modeli i famshëm, Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York. Anwar si ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 12:48
Modeli i famshëm, Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York. Anwar si ...

Anwar Hadid dhe Dua Lipa shfaqen më të lumtur se kurrë rrugëve të New York-ut
Modeli i famshëm, Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York, shkruan ...
Arbresh | 10-Oct-2019 11:50
Modeli i famshëm, Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York, shkruan ...

Dua Lipa pjesë e festës së ditëlindjes së Bella Hadid
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...
Lapsi | 10-Oct-2019 11:07
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...

Familja u mblodh! Në festën e saj të ditëlindjes, Bella Hadid fton edhe kunatën Dua Lipa
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...
Lexo | 10-Oct-2019 11:21
Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka vendosur ta kalojë vetëm ...

Aktori i Shpk Nazit, ka disa fjalë për futbollistët e Kosovës pak para ndeshjes
Bella sot feston ditëlindjen e saj. Të famshmit janë ata që gjatë gjithë kohës mbështeten nga fansat e tyre. Po ashtu të famshmit ndërkombëtar kanë përkrahje të madhe nga publiku shqiptar. Modelja e njohur, Bella Hadid, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:43
Bella sot feston ditëlindjen e saj. Të famshmit janë ata që gjatë gjithë kohës mbështeten nga fansat e tyre. Po ashtu të famshmit ndërkombëtar kanë përkrahje të madhe nga publiku shqiptar. Modelja e njohur, Bella Hadid, ...

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria
Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat janë ato të familjes së saj. Urimin më të ëmbël ia bëri ...
Flaka | 09-Oct-2019 23:20
Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat janë ato të familjes së saj. Urimin më të ëmbël ia bëri ...

Modelja Bella Hadid feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush!
9 tetori është ditëlindja e Bella Hadid, modeles së njohur amerikane. Sot ajo ka mbushur 23 vjeç. Bella Hadid dhe motra e saj Gigi Hadid, janë të dyja modele të njohura dhe super të sukseshme. Pothuajse çdo marke që ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
9 tetori është ditëlindja e Bella Hadid, modeles së njohur amerikane. Sot ajo ka mbushur 23 vjeç. Bella Hadid dhe motra e saj Gigi Hadid, janë të dyja modele të njohura dhe super të sukseshme. Pothuajse çdo marke që ...

Festoi ditëlindjen, surpriza përrallore e Gaz Pajës për bashkëshorten e tij
Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e paparacëve. Gigi dhe ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 15:26
Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e paparacëve. Gigi dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved