ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:57

Dikur me pamje normale sot tejet të dobët, ja më thatanikët e showbiz-it

Dikur me pamje normale sot tejet të dobët, ja më thatanikët e showbiz-it
Here pas here edhe te famshmit me “te shenjte”, me pamje me te mire qe ishin çmendurisht terheqes dhe ne forme perfekte perfunduam shume te dobet. Por cila eshte arsyeja qe fshihet pas saj?
ikub.al | 10-Oct-2019 14:12
Here pas here edhe te famshmit me “te shenjte”, me pamje me te mire qe ishin çmendurisht terheqes dhe ne forme perfekte perfunduam shume te dobet. Por cila eshte arsyeja qe fshihet pas saj?

Dasmat perfekte mund të ndodhin vetëm nëpër filma! – FOTO
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi (të paktën për nusen). Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Dasma që shkojnë siç është planifikuar nuk janë ...
InFokusi | 09-Oct-2019 13:02
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi (të paktën për nusen). Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Dasma që shkojnë siç është planifikuar nuk janë ...

Gjërat që tregojnë se dasmat perfekte ndodhin vetëm në filma
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi. Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Ka gjëra më keq sesa një problem me tufë lulesh, një tortë të rënë ose ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 09:40
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi. Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Ka gjëra më keq sesa një problem me tufë lulesh, një tortë të rënë ose ...

Gjërat që tregojnë se dasmat perfekte ndodhin vetëm në filma
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi. Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Ka gjëra më keq sesa një problem me tufë lulesh, një tortë të rënë ose ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 09:29
Dasma është një ditë e veçantë në jetën e çdo personi. Dhe është e veçantë gjithashtu sepse ka kaq shumë gjëra që mund të shkojnë keq në këtë ditë. Ka gjëra më keq sesa një problem me tufë lulesh, një tortë të rënë ose ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved