ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 08:21

REPLIKAT: Debati Murrizi-Denaj për taksat, të varfrit dhe spiunët

REPLIKAT: Debati Murrizi-Denaj për taksat, të varfrit dhe spiunët
Tatimet i kanë pezulluar gjobën prej 120 mln euro kompanisë naftënxjerrëse Bankers Petrolium dhe kjo çështje ka nxitur deputetin e opozitës Muslim Murrizi të hedhë akuza të drejtpërdrejta në interpelancë ndaj ministres ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 17:49
Tatimet i kanë pezulluar gjobën prej 120 mln euro kompanisë naftënxjerrëse Bankers Petrolium dhe kjo çështje ka nxitur deputetin e opozitës Muslim Murrizi të hedhë akuza të drejtpërdrejta në interpelancë ndaj ministres ...

Debate në Parlament për naftëtarët dhe informalitetin, opozita në sulm ndaj Bankers, ja përplasjet me ministren e Financave
Postuar: 10/10/2019 - 08:21 Deputeti i opozitës, Myslim Murrizi është përplasur ditën e djeshme me ministren e Financave, Anila Denaj gjatë seancës parlamentare. Murrizi kishte kërkuar një interpelancë me ministren sa i ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 08:24
Postuar: 10/10/2019 - 08:21 Deputeti i opozitës, Myslim Murrizi është përplasur ditën e djeshme me ministren e Financave, Anila Denaj gjatë seancës parlamentare. Murrizi kishte kërkuar një interpelancë me ministren sa i ...

Denaj bën bilancin e aksionit, mijëra biznese me shkelje, por të ardhurat mungojnë
Ministrja e Financave, Anila Denaj, raportoi sot në Kuvend se moduli i riskut në administratën tatimore nxori 6176 subjekte, të cilët kishin thyer rregullat që të plotësonin kushtet për Procedurën e Hetimit Tatimor. Nga ...
Monitor | 09-Oct-2019 14:58
Ministrja e Financave, Anila Denaj, raportoi sot në Kuvend se moduli i riskut në administratën tatimore nxori 6176 subjekte, të cilët kishin thyer rregullat që të plotësonin kushtet për Procedurën e Hetimit Tatimor. Nga ...

Aksioni anti-informalitet, Murrizi: Pamë show, falët gjobat; Denaj: Aksioni dha rezultat
Aksioni anti-informalitet i ndërmarrë nga Ministria e Financave gjatë muajve të verës ka qenë në qendër të interpelancës së ministres Anila Denaj në seancën plenare të kësaj të mërkure. Deputeti Myslym Murrizi e cilësoi ...
RTSH | 09-Oct-2019 12:15
Aksioni anti-informalitet i ndërmarrë nga Ministria e Financave gjatë muajve të verës ka qenë në qendër të interpelancës së ministres Anila Denaj në seancën plenare të kësaj të mërkure. Deputeti Myslym Murrizi e cilësoi ...

Informaliteti/ Denaj: Biznesi i ndershëm ka rritur fitimin deri në 100%
Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj në një interpelancë në seancën plenare të Kuvendit, e thirrur nga deputeti Muslim Murrizi, deklaroi se për të luftuar informalitetin në vend po synohet të ndërtohen ...
Lexo | 09-Oct-2019 11:40
Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj në një interpelancë në seancën plenare të Kuvendit, e thirrur nga deputeti Muslim Murrizi, deklaroi se për të luftuar informalitetin në vend po synohet të ndërtohen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved