ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 16:58

Ceremonia e diplomimit te “Luarasi”, Ruçi mesazh ekonomistëve dhe juristëve të rinj: Guxoni, mos krijoni varësi prej shtetit

Ceremonia e diplomimit te “Luarasi”, Ruçi mesazh ekonomistëve dhe juristëve të rinj: Guxoni, mos krijoni varësi prej shtetit
Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ishte i ftuari special në ceremoninë e diplomimit në Universitetin “Luarasi”. Në Universitetin “Luarasi” janë diplomuar 296 studentë të nivelit Master dhe Bachelor në Fakultetin e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:09
Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ishte i ftuari special në ceremoninë e diplomimit në Universitetin “Luarasi”. Në Universitetin “Luarasi” janë diplomuar 296 studentë të nivelit Master dhe Bachelor në Fakultetin e ...

Diplomohen 296 studentë në “Luarasi”, Rektori i Universitetit: Diploma që po merrni është e shenjtë
TIRANË Në Universitetin “Luarasi” janë diplomuar 296 studentë të nivelit Master dhe Bachelor në Fakultetin e Drejtësisë dhe atij të Ekonomisë. Gjatë ceremonisë mbajti fjalë përshëndetëse edhe rektori i Universitetit ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:57
TIRANË Në Universitetin “Luarasi” janë diplomuar 296 studentë të nivelit Master dhe Bachelor në Fakultetin e Drejtësisë dhe atij të Ekonomisë. Gjatë ceremonisë mbajti fjalë përshëndetëse edhe rektori i Universitetit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved