ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:49

Brenda shtëpisë fantastike të bashkëpatriotes sonë

Brenda shtëpisë fantastike të bashkëpatriotes sonë
Qe Bebe Rexha eshte nje kengetare qe e ka futur emrin ne kategorine e kengetareve te famshme ne SHBA kete e dinim, por nuk e imagjinonim qe ajo te ishte ne gjendje te kenaqte veten me nje vile qe kushton jo pak por 2 ...
ikub.al | 09-Oct-2019 21:32
Qe Bebe Rexha eshte nje kengetare qe e ka futur emrin ne kategorine e kengetareve te famshme ne SHBA kete e dinim, por nuk e imagjinonim qe ajo te ishte ne gjendje te kenaqte veten me nje vile qe kushton jo pak por 2 ...

FOTOT: Bebe Rexha hap dyert e shtëpisë luksoze, kjo është vila 2 milionë dollarëshe
Këngëtarja shqiptar Bebe Rexha ka një vilë madhështore prej 2 milionë dollarësh në Hollywood Hills. 30-vjeçarja e bleu shtëpinë në vitin 2018, e cila ka një ndërthurje të stilit francez dhe italian. Nga pishina luksoze ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 10:39
Këngëtarja shqiptar Bebe Rexha ka një vilë madhështore prej 2 milionë dollarësh në Hollywood Hills. 30-vjeçarja e bleu shtëpinë në vitin 2018, e cila ka një ndërthurje të stilit francez dhe italian. Nga pishina luksoze ...

Brenda vilës 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës (FOTO)
Këngëtarja shqiptar Bebe Rexha ka një vilë madhështore prej 2 milionë dollarësh në Hollywood Hills.
Top Channel | 09-Oct-2019 10:13
Këngëtarja shqiptar Bebe Rexha ka një vilë madhështore prej 2 milionë dollarësh në Hollywood Hills.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved