ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 08:01

Bosnja i bën thirrje sërish Kosovës të heqë taksën 100 për qind

Bosnja i bën thirrje sërish Kosovës të heqë taksën 100 për qind
Tarifat prej 100 për qind për mallrat nga Bosnja dhe Serbia u vendos nga Qeveria e Kosovës në nëntor të vitit 2018. Në këtë mënyrë, eksporti i këtyre dy vendeve në Kosovë u ndal pothuajse plotësisht. Prej dy ditësh, ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 18:05
Tarifat prej 100 për qind për mallrat nga Bosnja dhe Serbia u vendos nga Qeveria e Kosovës në nëntor të vitit 2018. Në këtë mënyrë, eksporti i këtyre dy vendeve në Kosovë u ndal pothuajse plotësisht. Prej dy ditësh, ...

Bosnja i bën thirrje Kosovës të heqë taksën 100 për qind
Tarifat prej 100 për qind për mallrat nga Bosnja dhe Serbia u vendos nga Qeveria e Kosovës në nëntor të vitit 2018. Në këtë mënyrë, eksporti i këtyre dy vendeve në Kosovë u ndal pothuajse plotësisht. Prej dy ditësh, ...
Monitor | 09-Oct-2019 11:53
Tarifat prej 100 për qind për mallrat nga Bosnja dhe Serbia u vendos nga Qeveria e Kosovës në nëntor të vitit 2018. Në këtë mënyrë, eksporti i këtyre dy vendeve në Kosovë u ndal pothuajse plotësisht. Prej dy ditësh, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved