ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 21:59

“Bosët” përfitojnë nga dividenti/ Bizneset e mëdha shpërndanë 1 miliardë e 200 milionë euro

“Bosët” përfitojnë nga dividenti/ Bizneset e mëdha shpërndanë 1 miliardë e 200 milionë euro
Bosët e bizneseve të mëdha në Shqipëri e kanë shfrytëzuar në maksimum përgjysmimin e tatimit mbi dividentin duke shpërndarë masivisht fitimet e mbartura prej vitesh në bizneset që ata zotërojnë.
Top Channel | 10-Oct-2019 20:00
Bosët e bizneseve të mëdha në Shqipëri e kanë shfrytëzuar në maksimum përgjysmimin e tatimit mbi dividentin duke shpërndarë masivisht fitimet e mbartura prej vitesh në bizneset që ata zotërojnë.

Vendos rekorde, Derbi “Inter – Juventus”
Këtë javë derbi italisë mes Interit dhe Juventusit do të marrë vëmendjen e të gjithë sportdashësve. Skuadrat po kalojnë një formë të jashtëzakonshme, dhe për këtë fakt do të jetë një nga ndeshjet më të shikuara në ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:54
Këtë javë derbi italisë mes Interit dhe Juventusit do të marrë vëmendjen e të gjithë sportdashësve. Skuadrat po kalojnë një formë të jashtëzakonshme, dhe për këtë fakt do të jetë një nga ndeshjet më të shikuara në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved