ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 18:31

Bilall Sherfi i përgjigjet këshilltarit të Thaçit me një thënie të ish gruas së futbollistit

Bilall Sherfi i përgjigjet këshilltarit të Thaçit me një thënie të ish gruas së futbollistit
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për rikithimin e mundshëm të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:08
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për rikithimin e mundshëm të ...

Ismail Syla kërkon rikthimin e Fatmir Limajt në PDK
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike të Kosovës, Ismail Syla në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në këtë parti. Syla përmes një shkrimi në Facebook, ka ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:35
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike të Kosovës, Ismail Syla në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në këtë parti. Syla përmes një shkrimi në Facebook, ka ...

Fatmir Limajt i vije ftesa e parë që të rikthehet në PDK
Syla ka shkruar se Partia Demokratike e Kosovës, përkundër angazhimit supermaksimal nga LDK dhe VV, ka mund ta shënojë 20 vjetorin e themelimit si fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit po ta kishte me vete anëtarësinë e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 21:42
Syla ka shkruar se Partia Demokratike e Kosovës, përkundër angazhimit supermaksimal nga LDK dhe VV, ka mund ta shënojë 20 vjetorin e themelimit si fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit po ta kishte me vete anëtarësinë e ...

Këshilltari i Thaçit e fton Limajn të kthehet në PDK
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është edhe këshilltar i Presidentit Hashim Thaçi, i bëri ftesë publike liderit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajt që të kthehet në PDK. Syla ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 21:35
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është edhe këshilltar i Presidentit Hashim Thaçi, i bëri ftesë publike liderit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajt që të kthehet në PDK. Syla ...

Këshilltari i presidentit Thaçi i bën thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismail Syla, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook i ka bërë thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK. Sot PDK-ja shënon 20-vjetorin e themelimit si parti politike. ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 20:57
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismail Syla, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook i ka bërë thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK. Sot PDK-ja shënon 20-vjetorin e themelimit si parti politike. ...

Këshilltari i Thaçit i bënë ftesë Fatmir Limajt të kthehet në PDK
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismajl Syla pas humbjes që pësoi PDK-ja ka ftuar kryetarin e NISMA-së, Fatmir Limaj që të rikthehet këtij subjekti. “I bëj ftesë publike z. Fatmir LIMAJ që të rikthehet në PDK”, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 20:46
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismajl Syla pas humbjes që pësoi PDK-ja ka ftuar kryetarin e NISMA-së, Fatmir Limaj që të rikthehet këtij subjekti. “I bëj ftesë publike z. Fatmir LIMAJ që të rikthehet në PDK”, ...

Ismail Syla kërkon rikthimin e Fatmir Limajt në PDK
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi, përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 20:46
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi, përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në ...

Ismail Syla kërkon rikthimin e Fatmir Limajt në PDK
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 20:39
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt në ...

Këshilltari i Presidentit Thaçi i bën thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismail Syla, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook i ka bërë thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK. Sot PDK’ja shënon 20-vjetorin e themelimit si parti politike. ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:38
Këshilltari i Presidentit Hashim Thaçi, Ismail Syla, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook i ka bërë thirrje Fatmir Limajt të kthehet në PDK. Sot PDK’ja shënon 20-vjetorin e themelimit si parti politike. ...

Ismail Syla kërkon rikthimin e Fatmir Limajt në PDK
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt ...
Zeri | 10-Oct-2019 20:38
Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi përmes profilit të tij në Facebook, në 20 vjetorin e themelimit e PDK-së, ka kërkuar rikthimin e Fatmir Limajt ...

Stopanska Banka shënon 75 vjetorin e themelimit
Stopanska Banka festoi 75 vjetorin e saj. Nga Menaxhmenti i saj vlerësuan se, pas kaq shumë vitesh pune, Stopanska Banka është tashmë sinonim i një ruajtësi të besueshëm të kursimeve dhe një lehtësues efikas i ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 16:51
Stopanska Banka festoi 75 vjetorin e saj. Nga Menaxhmenti i saj vlerësuan se, pas kaq shumë vitesh pune, Stopanska Banka është tashmë sinonim i një ruajtësi të besueshëm të kursimeve dhe një lehtësues efikas i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved