ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 11:38

Atletet me ‘ujë të bekuar’ shiten për një minutë

Atletet me ‘ujë të bekuar’ shiten për një minutë
Një palë atlete që kushtonin rreth 3 mijë dollarë, që quheshin “këpucët e Jezusit” që përmbajnë ujë të bekuar janë shitur disa minuta pasi ishin vënë në dispozicion për t’u blerë. Këpucët e diskutueshme, të cilat janë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 21:20
Një palë atlete që kushtonin rreth 3 mijë dollarë, që quheshin “këpucët e Jezusit” që përmbajnë ujë të bekuar janë shitur disa minuta pasi ishin vënë në dispozicion për t’u blerë. Këpucët e diskutueshme, të cilat janë ...

Këpucët “Nike” të quajtura “Jesus Shoes”, ja sa kushtojnë
Kur bëhet fjalë për atletet, “Nike” ende bëjnë pjesë në trendet e fundit, siç është e njohur “Air Max”. Mirëpo këtë herë “Nike”, ka shitur disa këpucë brenda vetëm disa minutave me çmimin prej 3.000 dollarësh. Këpucët ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 15:27
Kur bëhet fjalë për atletet, “Nike” ende bëjnë pjesë në trendet e fundit, siç është e njohur “Air Max”. Mirëpo këtë herë “Nike”, ka shitur disa këpucë brenda vetëm disa minutave me çmimin prej 3.000 dollarësh. Këpucët ...

Këto janë atletet 3000 dollarë, me “ujë të bekuar” që thyen çdo rekord shitjesh
Atletet me një çmim prej 3000 dollarësh, të ashtuquajtura “Jesus Shoes”, janë shitur në një kohë rekord, vetëm disa minuta pasi u vunë në dispozicion për t’u blerë. Këto atlete, përmbanin ujë të shenjtë në thembra që ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 13:52
Atletet me një çmim prej 3000 dollarësh, të ashtuquajtura “Jesus Shoes”, janë shitur në një kohë rekord, vetëm disa minuta pasi u vunë në dispozicion për t’u blerë. Këto atlete, përmbanin ujë të shenjtë në thembra që ...

Nike sjell atletet ‘Jesus’ të mbushura me ujë të shenjtë, shiten brenda 2 minutave
Një ridizajnim i versonit të atleteve “Nike Air Max” të vitit 1997 të cilat përmbajnë ujë të shenjtë u shitën vetëm për pak minuta me vlerë prej 3 mijë dollarë. Edicioni i limituar i këpucëve të Krishtit......
Zeri | 10-Oct-2019 14:52
Një ridizajnim i versonit të atleteve “Nike Air Max” të vitit 1997 të cilat përmbajnë ujë të shenjtë u shitën vetëm për pak minuta me vlerë prej 3 mijë dollarë. Edicioni i limituar i këpucëve të Krishtit......

Këpucët “Nike” të quajtura “Jesus Shoes”- çmimi 3.000 dollarë
Kur bëhet fjalë për atletet, “Nike” ende bëjnë pjesë në trendet e fundit, siç është e njohur “Air Max”. Mirëpo këtë herë “Nike”, ka shitur disa këpucë brenda vetëm disa minutave me çmimin prej 3.000 dollarësh. Këpucët ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:05
Kur bëhet fjalë për atletet, “Nike” ende bëjnë pjesë në trendet e fundit, siç është e njohur “Air Max”. Mirëpo këtë herë “Nike”, ka shitur disa këpucë brenda vetëm disa minutave me çmimin prej 3.000 dollarësh. Këpucët ...

“Jesus Shoes”, atletet 3000 dollarë, me ujë të bekuar, të cilat thyen çdo rekord shitjesh
Atletet me një çmim prej 3000 dollarësh, të ashtuquajtura “Jesus Shoes”, janë shitur në një kohë rekord, vetëm disa minuta pasi u vunë në dispozicion për t’u blerë. Këto atlete, përmbanin ujë të shenjtë në thembra që ...
ScanTv | 10-Oct-2019 13:28
Atletet me një çmim prej 3000 dollarësh, të ashtuquajtura “Jesus Shoes”, janë shitur në një kohë rekord, vetëm disa minuta pasi u vunë në dispozicion për t’u blerë. Këto atlete, përmbanin ujë të shenjtë në thembra që ...

Nike sjell atletet ‘Jesus’ të mbushura me ujë të shenjtë, shiten brenda 2 minutave
Edicioni i limituar i këpucëve të Krishtit “Jesus Shoes”, janë lansuar nga kompania ” MSCHF ” me bazë në Bruklin të Amerikës, që i bëri ato me shenjën e Krishtit dhe më ujë të shenjtë. Sipas, Fox News, atletet u shitën ...
Lajminet | 10-Oct-2019 11:17
Edicioni i limituar i këpucëve të Krishtit “Jesus Shoes”, janë lansuar nga kompania ” MSCHF ” me bazë në Bruklin të Amerikës, që i bëri ato me shenjën e Krishtit dhe më ujë të shenjtë. Sipas, Fox News, atletet u shitën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved