ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Ashley Graham frymëzim për gratë shtatzëna, tregon pa "filtra" trupin plot strija

Ashley Graham frymëzim për gratë shtatzëna, tregon pa "filtra" trupin plot strija
Gjate kesaj faze te shtatzenise se saj te pare Ashley Graham ka qene nje burim frymezimi per grate e tjera kur behet fjale per te perqafuar ndryshimet ne trupin e tyre. Modelja postoi nje video intime ne Instagram me ...
ikub.al | 09-Oct-2019 12:54
Gjate kesaj faze te shtatzenise se saj te pare Ashley Graham ka qene nje burim frymezimi per grate e tjera kur behet fjale per te perqafuar ndryshimet ne trupin e tyre. Modelja postoi nje video intime ne Instagram me ...

VIDEO: Në muajt e fundit të shtatzënisë, modelja vjen nudo
Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun. Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të par, dhe prej ditësh po i mban të informuar ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 11:54
Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun. Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të par, dhe prej ditësh po i mban të informuar ...

Ashley Graham publikon video komplet e zhveshur, ekspozon barkun e rrumbullakosur
Modelja me linja trupore të plota, Ashley Graham, do bëhet nënë për herë të parë. Ylli amerikan njoftoi fansat se është në pritje të ëmbël, teksa lajmi u bë i ditur në nëntëvjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin ...
Arbresh | 09-Oct-2019 10:13
Modelja me linja trupore të plota, Ashley Graham, do bëhet nënë për herë të parë. Ylli amerikan njoftoi fansat se është në pritje të ëmbël, teksa lajmi u bë i ditur në nëntëvjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin ...

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ashley Graham publikon video nudo
Shtatzëna Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun, transmeton . Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë në gusht, dhe ...
Lajminet | 09-Oct-2019 10:01
Shtatzëna Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun, transmeton . Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë në gusht, dhe ...

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ashley Graham publikon video nudo
Ashley Graham ka postuar një video ku shfaqet krejtësisht lakuriq dhe u tregon fansave ndryshimet në trup. Shtatzëna Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 09:58
Ashley Graham ka postuar një video ku shfaqet krejtësisht lakuriq dhe u tregon fansave ndryshimet në trup. Shtatzëna Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved