ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 21:00

As Erjon Veliaj, as Edi Rama, as drejtesia e tyre e korruptuar nuk do te me mbyllin gojen mua dhe opozitës

As Erjon Veliaj, as Edi Rama, as drejtesia e tyre e korruptuar nuk do te me mbyllin gojen mua dhe opozitës
Disa muaj më parë Partia Demorkatike publikoi dokumenta zyrtarë për të treguar se Erion Veliaj, në shkelje të ligjit, po mblidhte të dhënat personale të prindërve nga kopshtet dhe çerdhet me synim përdorimin e tyre në ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 20:09
Disa muaj më parë Partia Demorkatike publikoi dokumenta zyrtarë për të treguar se Erion Veliaj, në shkelje të ligjit, po mblidhte të dhënat personale të prindërve nga kopshtet dhe çerdhet me synim përdorimin e tyre në ...

Gjykata dënoi ish- deputeten e PD Vokshi për shpifje, Veliaj: Vlera e gjobës do shkojë për shkollat e dëmtuara nga tërmeti
“Lindi si parti e ndryshimit demokratik dhe ka sot me shume shpifës të çertifikuar sesa deputete! Kam vendosur ta dhuroj vlerën e gjobës, si kompjutera për shkollat e dëmtuara nga termeti në Vaqarr”, shkruan ...
Medial | 10-Oct-2019 17:43
“Lindi si parti e ndryshimit demokratik dhe ka sot me shume shpifës të çertifikuar sesa deputete! Kam vendosur ta dhuroj vlerën e gjobës, si kompjutera për shkollat e dëmtuara nga termeti në Vaqarr”, shkruan ...

Gjykata dënoi ish- deputeten e PD Vokshi për shpifje, Veliaj: Vlera e gjobës do shkojë për shkollat e dëmtuara nga tërmeti
Pas vendimit të Gjykatës, që dënoi për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi, ka reaguar kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Përmes një postimi në “Twitter”, Veliaj thotë se ka vendosur që vlerën e gjobës ...
RTSH | 10-Oct-2019 17:40
Pas vendimit të Gjykatës, që dënoi për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi, ka reaguar kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Përmes një postimi në “Twitter”, Veliaj thotë se ka vendosur që vlerën e gjobës ...

Humbi gjyqin për shpifje, Vokshi vazhdon ‘luftën’: Tjetër denoncim për kryebashkiakun e Tiranës
Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pas padisë për shpifje të kryebashkiakut Erion Veliaj. Sipas vendimit nga Gjykata e Tiranës, ish deputetja është dënuar me një milion lekë gjobë, si dëmshpërblim moral. ...
Politiko | 10-Oct-2019 16:30
Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pas padisë për shpifje të kryebashkiakut Erion Veliaj. Sipas vendimit nga Gjykata e Tiranës, ish deputetja është dënuar me një milion lekë gjobë, si dëmshpërblim moral. ...

U dënua nga gjykata për shpifje, reagon Vokshi: Mua s’ma mbyll dot njeri gojën
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar pasi gjykata e dënoi për shpifje kundër kryetarit të bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj. Ajo shprehet se nuk ja mbyll dot kush gojën pavarësisht se u dënua. Disa muaj më parë ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 15:47
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar pasi gjykata e dënoi për shpifje kundër kryetarit të bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj. Ajo shprehet se nuk ja mbyll dot kush gojën pavarësisht se u dënua. Disa muaj më parë ...

E akuzoi për shpifje/ Veliaj fiton gjyqin me Albana Vokshin
Kryebashkiaku Veliaj, ka fituar gjyqin me ish-deputeten e PD-së, Albana Vokshin. Kjo e fundit i detyrohet të paguajë një dëmshpërblim prej 100 mijë lekësh, për disa akuza që ka bërë disa kohë më parë nga selia e PD-së ...
Dritare | 10-Oct-2019 16:24
Kryebashkiaku Veliaj, ka fituar gjyqin me ish-deputeten e PD-së, Albana Vokshin. Kjo e fundit i detyrohet të paguajë një dëmshpërblim prej 100 mijë lekësh, për disa akuza që ka bërë disa kohë më parë nga selia e PD-së ...

Gjykata e dënoi Vokshin për shpifje, Veliaj: Vlera e gjobës do shkojë për shkollat e dëmtuara nga tërmeti
Pas vendimit të Gjykatës që dënoi për shpifje ish-deputeten demokrate Albana Vokshi, ka reaguar kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.
Top Channel | 10-Oct-2019 15:27
Pas vendimit të Gjykatës që dënoi për shpifje ish-deputeten demokrate Albana Vokshi, ka reaguar kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Veliaj e paditi për shpifje, Vokshi do paguajë 100 mijë lekë
Gjykata e Tiranës dënoi ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi te cilën e Erion Veliaj e kishte paditur për shpifje. Sipas bashkisë, verdikti i gjykatës e detyron ish-deputeten e PD-së, të paguajë një ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 15:34
Gjykata e Tiranës dënoi ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi te cilën e Erion Veliaj e kishte paditur për shpifje. Sipas bashkisë, verdikti i gjykatës e detyron ish-deputeten e PD-së, të paguajë një ...

Gjyqi me Veliajn, Vokshi: Drejtësia e frikësuar deri në palcë nga vettingu, askush nuk ma mbyll gojën
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj. “Disa muaj më parë Partia Demokratike publikoi dokumenta ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:50
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj. “Disa muaj më parë Partia Demokratike publikoi dokumenta ...

Veliaj e paditi për shpifje, Vokshi do paguajë 100 mijë lekë
Gjykata e Tiranës dënoi ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi te cilën e Erion Veliaj e kishte paditur për shpifje. Sipas bashkisë, verdikti i gjykatës e detyron ish-deputeten e PD-së, të paguajë një ...
Medial | 10-Oct-2019 15:34
Gjykata e Tiranës dënoi ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi te cilën e Erion Veliaj e kishte paditur për shpifje. Sipas bashkisë, verdikti i gjykatës e detyron ish-deputeten e PD-së, të paguajë një ...

Gjyqi me Veliajn/ U dënua nga Gjykata e Tiranës për shpifje, reagon Vokshi: Vendim absurd
Fill pasi Gjykata e Tiranës dënoi sot Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar vetë ish-deputetja e Partisë Demokratike.
Top Channel | 10-Oct-2019 14:43
Fill pasi Gjykata e Tiranës dënoi sot Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar vetë ish-deputetja e Partisë Demokratike.

“Prindërve po u merren të dhënat pesonale” Gjykata: Albana Vokshi shpifi ndaj kryebashkiakut
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas trupit gjykues, ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:34
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas trupit gjykues, ...

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi
Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.
Top Channel | 10-Oct-2019 13:17
Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD Albana Vokshi
Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas verdiktit ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 13:20
Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas verdiktit ...

E dënoi gjykata për shpifje, Albana Vokshi: Nuk ma mbyllin dot gojën, ka dokumente të tjera
Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pasi gjykata e dënoi për shpifje kundër kryetarit të bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj. Demokratja akuzon gjyqtaren që dha vendimin dhe thotë se do ta apelojë. Vokshi ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:06
Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pasi gjykata e dënoi për shpifje kundër kryetarit të bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj. Demokratja akuzon gjyqtaren që dha vendimin dhe thotë se do ta apelojë. Vokshi ...

Gjyqi me Veliajn/ U dënua për shpifje, reagon ish-deputetja e PD-së
Pas dënimit për shpifje në gjyqin me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka ardhur edhe reagimi i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi. Në një postim të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në ...
Lapsi | 10-Oct-2019 14:52
Pas dënimit për shpifje në gjyqin me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka ardhur edhe reagimi i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi. Në një postim të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në ...

As Erjon Veliaj, as Edi Rama, as drejtesia e tyre e korruptuar nuk do te me mbyllin gojen mua dhe opozitës
Disa muaj më parë Partia Demorkatike publikoi dokumenta zyrtarë për të treguar se Erion Veliaj, në shkelje të ligjit, po mblidhte të dhënat personale të prindërve nga kopshtet dhe çerdhet me synim përdorimin e tyre në ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 14:56
Disa muaj më parë Partia Demorkatike publikoi dokumenta zyrtarë për të treguar se Erion Veliaj, në shkelje të ligjit, po mblidhte të dhënat personale të prindërve nga kopshtet dhe çerdhet me synim përdorimin e tyre në ...

U dënua për shpifje ndaj Veliajt, reagon Albana Vokshi dhe zbulon lëvizjen e radhës të PD: S’ma mbyllin gojën, kam dokumente të tjera!
Postuar: 10/10/2019 - 14:52 Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë e ka dënuar sot ish-deputeten Albana Vokshi për shpifje ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj dhe do t’i detyrohet t’i paguajë 1 milionë lekë. Menjëherë pasi u ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 14:55
Postuar: 10/10/2019 - 14:52 Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë e ka dënuar sot ish-deputeten Albana Vokshi për shpifje ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj dhe do t’i detyrohet t’i paguajë 1 milionë lekë. Menjëherë pasi u ...

Gjyqi me Veliajn, Vokshi: Drejtësia e frikësuar deri në palcë nga vettingu, askush nuk ma mbyll gojën
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj. “Disa muaj më parë Partia Demokratike publikoi dokumenta ...
Medial | 10-Oct-2019 14:52
Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj. “Disa muaj më parë Partia Demokratike publikoi dokumenta ...

Veliaj fiton gjyqin, ish-deputetja e PD dënohet për shpifje
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi është dënuar nga Gjykata e Tiranës, pas akuzës për shpifje ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas verdiktit të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 13:24
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi është dënuar nga Gjykata e Tiranës, pas akuzës për shpifje ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas verdiktit të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved