ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 09:34

Arrestim për fajde, kapen 35 mijë euro (Video)

Arrestim për fajde, kapen 35 mijë euro (Video)
Një person në Istog është arrestuar pasi dyshohet se është marrë me fajde. Madje, para të mëdha besohet se ka marrë edhe nga një i afërm, të cilit ia kishte dhënë fillimisht 14 mijë euro.
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 20:31
Një person në Istog është arrestuar pasi dyshohet se është marrë me fajde. Madje, para të mëdha besohet se ka marrë edhe nga një i afërm, të cilit ia kishte dhënë fillimisht 14 mijë euro.

Arrestim për fajde, kapen 35 mijë euro (VIDEO)
Një person në Istog është arrestuar pasi dyshohet se është marrë me fajde. Madje, para të mëdha besohet se ka marrë edhe nga një i afërm, të cilit ia kishte dhënë fillimisht 14 mijë euro. Kronikë e gazetarit Flamur ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 20:23
Një person në Istog është arrestuar pasi dyshohet se është marrë me fajde. Madje, para të mëdha besohet se ka marrë edhe nga një i afërm, të cilit ia kishte dhënë fillimisht 14 mijë euro. Kronikë e gazetarit Flamur ...

Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet burri nga Prishtina
Një person i dyshuar është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij policia ka gjetur substanca të dyshuara narkotike Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Prishtinë, ku gjatë kontrollit në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:47
Një person i dyshuar është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij policia ka gjetur substanca të dyshuara narkotike Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Prishtinë, ku gjatë kontrollit në ...

Bëhet për spital një person, lëndime të rënda në kokë dhe fytyrë
Rasti ka ndodhur të martën në fshatin Marevc në Prishtinë, ku një person ka bërë për spital një person tjetër, shkruan gazeta inFokus. Kjo është konfirmuar në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës ku thuhet se një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 15:13
Rasti ka ndodhur të martën në fshatin Marevc në Prishtinë, ku një person ka bërë për spital një person tjetër, shkruan gazeta inFokus. Kjo është konfirmuar në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës ku thuhet se një ...

U godit nga vetura në Ferizaj, vdes në QKUK shtetësja e Shqipërisë
Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Ferizaj ku vetura ka goditur një këmbësore. Viktima ka ndërruar në QKUK pas plagëve të marra nga aksidenti Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën Rexhep Bislimi ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:06
Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Ferizaj ku vetura ka goditur një këmbësore. Viktima ka ndërruar në QKUK pas plagëve të marra nga aksidenti Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën Rexhep Bislimi ...

Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet një i dyshimtë
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:44
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe ...

Një shofer ferizajas, aksidenton një shtetase nga Shqipëria, vdes në QKUK
Numri i akisdenteve të trafikut në vendin tonë, vazhdon të jetë shqetësues. Vetëm brenda 24-orëve të fundit, tri aksidente përfduan me fatalitet. Policia e Kosovës pas aksidentit me fatalitet në Prishtinë dhe në ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:43
Numri i akisdenteve të trafikut në vendin tonë, vazhdon të jetë shqetësues. Vetëm brenda 24-orëve të fundit, tri aksidente përfduan me fatalitet. Policia e Kosovës pas aksidentit me fatalitet në Prishtinë dhe në ...

Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 14:40
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe ...

E rrah të dashurën, ja çfarë ndodh me prishtinasin
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 14:40
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e ...

Një shofer ferizajas, aksidenton një shtetase nga Shqipëria, vdes në QKUK
Numri i akisdenteve të trafikut në vendin tonë, vazhdon të jetë shqetësues. Vetëm brenda 24-orëve të fundit, tri aksidente përfduan me fatalitet. Policia e Kosovës pas aksidentit me fatalitet në Prishtinë dhe në ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:36
Numri i akisdenteve të trafikut në vendin tonë, vazhdon të jetë shqetësues. Vetëm brenda 24-orëve të fundit, tri aksidente përfduan me fatalitet. Policia e Kosovës pas aksidentit me fatalitet në Prishtinë dhe në ...

E rrah të dashurën e bën për spital, kështu e pësoi prishtinasi
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:33
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e ...

Shtetasja e Shqipërisë goditet për vdekje nga vetura në Ferizaj
Siç tregon policia, shtetasja e Shqipërisë është goditur për vdekje nga vetura në Ferzaj, shkruan . Ajo ka ndërruar jetë në QKUK pas lëndimeve të marra. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin ...
Lajminet | 10-Oct-2019 14:30
Siç tregon policia, shtetasja e Shqipërisë është goditur për vdekje nga vetura në Ferzaj, shkruan . Ajo ka ndërruar jetë në QKUK pas lëndimeve të marra. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin ...

E rrah të dashurën e bën për spital, kështu e pësoi prishtinasi
Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e tij dhe e ka futur në një taksi e më pas e ka sulmuar edhe fizikisht ...
Lajminet | 10-Oct-2019 14:30
Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka marrë të dashurën e tij dhe e ka futur në një taksi e më pas e ka sulmuar edhe fizikisht ...

Dhunon ish-gruan, arrestohet një person në Prizren
Një person është arrestuar dje në Prizren pasi që ai kishte sulmuar fizikisht ish- gruan e tij. Sipas policisë, viktima ka marrë trajtim mjekësor, njofton Indeksonline. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:30
Një person është arrestuar dje në Prizren pasi që ai kishte sulmuar fizikisht ish- gruan e tij. Sipas policisë, viktima ka marrë trajtim mjekësor, njofton Indeksonline. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i ...

Prishtinasi e fut me dhunë të dashuren në taksi dhe e sulmon
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Johan V. Han”, ...
Zeri | 10-Oct-2019 14:26
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Johan V. Han”, ...

E rrah të dashurën e bën për spital, kështu e pësoi prishtinasi
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka......
Zeri | 10-Oct-2019 14:23
Mbrëmë pas mesnatës një person ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij. Mbrëmë pas mesnatës në rrugë “Johan V. Han” në Prishtinë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se me forcë e ka......

Të dashurën e sulmon fizikisht
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht.
Kosova Press | 10-Oct-2019 14:19
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht.

Arrestohet për fajde 41-vjeçari në Pejë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një 41-vjeçar me inicialet, K.B. në Pejë, pasi që i njëjti dyshohet për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:55
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një 41-vjeçar me inicialet, K.B. në Pejë, pasi që i njëjti dyshohet për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të ...

Fajdet në Kosovë: Për 14 mijë, i kërkoi 36 mijë euro
Është bërë e ditur se Policia e Kosovës, përkatësisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14 mijë euro me fajde. Nga kjo thuhet se i ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 10:39
Është bërë e ditur se Policia e Kosovës, përkatësisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14 mijë euro me fajde. Nga kjo thuhet se i ...

E kapin me “pelë për dore”, Policia e Kosovës ia gjen fajdexhiut 36 mijë euro në xhep
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:25
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved