ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 09:03

Albin Kurti takohet me ambasadorin zviceran

Albin Kurti takohet me ambasadorin zviceran
Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën e tij. Në fund të takimit, thuhet se të dy janë dakorduar që të ketë kontakte dhe takime ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 18:06
Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën e tij. Në fund të takimit, thuhet se të dy janë dakorduar që të ketë kontakte dhe takime ...

Albin Kurti priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet
Kryetari i Lëvizjes, Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, Jean Hubert Lebet e uroi kryetarin Kurti për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën ...
Medial | 10-Oct-2019 16:51
Kryetari i Lëvizjes, Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, Jean Hubert Lebet e uroi kryetarin Kurti për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën ...

Albin Kurti takohet edhe me ambasadorin zviceran në Kosovë
Albin Kurti, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje ka pritur në takim ditën e 10 tetorit ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Kjo është bërë e ditur nga një komunikat nga Lëvizja Vetëvendosje, ku siç thuhet Jean-Hubert ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 16:49
Albin Kurti, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje ka pritur në takim ditën e 10 tetorit ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Kjo është bërë e ditur nga një komunikat nga Lëvizja Vetëvendosje, ku siç thuhet Jean-Hubert ...

Ambasadori i Zvicrës uron Kurtin për rezultatin zgjedhor
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet. Në njoftimin e bërë nga VV thuhet se, ambasadori Jean Hubert Lebet ka uruar kryetarin Kurtin, për ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:41
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet. Në njoftimin e bërë nga VV thuhet se, ambasadori Jean Hubert Lebet ka uruar kryetarin Kurtin, për ...

Kurti takon ambasadorin e Zvicrës, e njofton me prioritetet e qeverisë
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti, ka takuar ambasadorin e Zvicrës Jean-Hubert Lebet. Diplomati zviceran e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën që adresoi me sukses ...
Medial | 10-Oct-2019 16:48
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti, ka takuar ambasadorin e Zvicrës Jean-Hubert Lebet. Diplomati zviceran e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën që adresoi me sukses ...

Kurti takon ambasadorin e Zvicrës, e njofton me prioritetet e qeverisë
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti, ka takuar ambasadorin e Zvicrës Jean-Hubert Lebet. Diplomati zviceran e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën që adresoi me sukses ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 16:45
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti, ka takuar ambasadorin e Zvicrës Jean-Hubert Lebet. Diplomati zviceran e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën që adresoi me sukses ...

Albin Kurti priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet
Kryetari i Lëvizjes, Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, Jean Hubert Lebet e uroi kryetarin Kurti për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën ...
Arbresh | 10-Oct-2019 16:45
Kryetari i Lëvizjes, Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, Jean Hubert Lebet e uroi kryetarin Kurti për rezultatin zgjedhor dhe për fushatën ...

Albin Kurti takohet me ambasadorin zviceran në Kosovë
Albin Kurti, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje ka pritur në takim ditën e 10 tetorit ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet Kjo është bërë e ditur nga një komunikat nga Lëvizja Vetëvendosje, ku siç thuhet Jean-Hubert ...
InFokusi | 10-Oct-2019 16:41
Albin Kurti, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje ka pritur në takim ditën e 10 tetorit ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet Kjo është bërë e ditur nga një komunikat nga Lëvizja Vetëvendosje, ku siç thuhet Jean-Hubert ...

Albin Kurti takohet me ambasadorin zviceran në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pritur sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për rezultatin zgjedhor ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:30
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pritur sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për rezultatin zgjedhor ...

Albin Kurti takohet me ambasadorin zviceran në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pritur sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet, shkruan Gazeta Blic. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për ...
Zeri | 10-Oct-2019 16:27
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pritur sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet, shkruan Gazeta Blic. Sipas komunikatës së Lëvizjes Vetëvendosje, ambasadori zviceran, e ka uruar Kurtin për ...

Kurti priti në takim Ambasadoren e Finlandës, ja çka u bisedua
Albin Kurti ,Kryetari nga radhët e Lëvizjes vetëVendosje, njëherit edhe fituesi i zgjedhjeve të 6 tetorit e ka pritur në takim Ambasadoren e Finlandes në Kosovë Pia Stjernvall. Pia Stjernvall e gjatë takimit e ka ururar ...
InFokusi | 10-Oct-2019 16:27
Albin Kurti ,Kryetari nga radhët e Lëvizjes vetëVendosje, njëherit edhe fituesi i zgjedhjeve të 6 tetorit e ka pritur në takim Ambasadoren e Finlandes në Kosovë Pia Stjernvall. Pia Stjernvall e gjatë takimit e ka ururar ...

Kurti e njofton ambasadorin zviceran se prioritet e ka luftimin e korrupsionit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Përmes një kumtese për media VV bën të ditur se Jean Hubert Lebet, e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 16:24
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, priti sot në takim ambasadorin zviceran, Jean-Hubert Lebet. Përmes një kumtese për media VV bën të ditur se Jean Hubert Lebet, e uroi Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për ...

Ambasadorja e Finlandës uron Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet
Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall. ëKryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin ...
Zeri | 10-Oct-2019 15:50
Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall. ëKryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin ...

Ambasadorja finlandeze uron Kurtin pë rezultatet e zgjedhjeve të 6 tetorit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall. Stjernvall uron kryetarin Kurti për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:41
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall. Stjernvall uron kryetarin Kurti për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare ...

Ambasadorja e Finlandës uron Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare, duke e vlerësuar ...
Lajminet | 10-Oct-2019 15:34
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare, duke e vlerësuar ...

Ambasadorja e Finlandës uron Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare, duke e vlerësuar ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 15:13
?Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka takuar ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall, e cila ka uruar Kurtin për rezultatin e arritur në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare, duke e vlerësuar ...

Ambasadorja e Finlandës takohet me Albin Kurtin, e uron për rezultatin e 6 tetorit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, dhe Sekretari për Marrëdhënie me Jashtë, Kreshnik Ahmeti, pritën në takim Ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall dhe këshilltaren në Ambasadën e Finlandës, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 14:27
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, dhe Sekretari për Marrëdhënie me Jashtë, Kreshnik Ahmeti, pritën në takim Ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Pia Stjernvall dhe këshilltaren në Ambasadën e Finlandës, ...

Ambasadorja e Finlandës: Përfaqësuesit e sapozgjedhur të inkurajojnë të rinjtë të qëndrojnë në Kosovë!
Ambasadorja e Finlandës, Pia Stjernvall përgëzon Kosovën për zgjedhjet e suksesshme që u mbajtën të dielën e kaluar. Duke qenë pjesë e Misionit të Vëzhgimit të Zgjedhjeve në BE, znj Stjernvall, vuri re përfshirjen e ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:47
Ambasadorja e Finlandës, Pia Stjernvall përgëzon Kosovën për zgjedhjet e suksesshme që u mbajtën të dielën e kaluar. Duke qenë pjesë e Misionit të Vëzhgimit të Zgjedhjeve në BE, znj Stjernvall, vuri re përfshirjen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved