ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Albi dhe Alba japin intervistën e parë bashkë, dhe na sqarojnë një herë e mirë marrëdhënien mes tyre!

Albi dhe Alba japin intervistën e parë bashkë, dhe na sqarojnë një herë e mirë marrëdhënien mes tyre!
Albi Nako dhe Alba Hoxha ishin të ftuar tek “ Rudina“ në Klan, ku praktikisht kanë dhënë intervistën e parë së bashku. Edhe pse përflitet prej kohësh se ka një lidhje sentimentale mes koreografit të njohur dhe ...
Bordo | 10-Oct-2019 19:00
Albi Nako dhe Alba Hoxha ishin të ftuar tek “ Rudina“ në Klan, ku praktikisht kanë dhënë intervistën e parë së bashku. Edhe pse përflitet prej kohësh se ka një lidhje sentimentale mes koreografit të njohur dhe ...

A je ndare nga burri?! Rudina Dembacaj: Une i dua te gjithe
Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë. Ajo nuk ka folur kurrë publikisht për këto ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:49
Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë. Ajo nuk ka folur kurrë publikisht për këto ...

Albi dhe Alba flasin për herë të parë për lidhjen e shumëpërfolur: E hodha unë hapin i pari
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 18:24
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...

Pas lajmeve për ndarje Rudina Dembacaj fotografohet krah bashkëshortit
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...
Lapsi | 10-Oct-2019 16:00
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhtia e moderatores. Megjithatë vetë Rudina ka preferuar të mos flasë për këtë ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:40
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhtia e moderatores. Megjithatë vetë Rudina ka preferuar të mos flasë për këtë ...

Përflitet për ndarje, por Rudina Dembacaj “kapet mat” me bashkëshortin
Me bashkëshortin apo ish-bashkëshortin? Prej disa kohës tashmë përflitet për një ndarje të mundshme mes Rudina Dembacajt dhe bashkëshortit të saj. Vetë Rudina i ka shtuar akoma më shumë dyshimet pasi në daljet e saj ...
Politiko | 10-Oct-2019 17:16
Me bashkëshortin apo ish-bashkëshortin? Prej disa kohës tashmë përflitet për një ndarje të mundshme mes Rudina Dembacajt dhe bashkëshortit të saj. Vetë Rudina i ka shtuar akoma më shumë dyshimet pasi në daljet e saj ...

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores. Megjiathë vetë Rudina ka preferuar të mos......
Zeri | 10-Oct-2019 15:41
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores. Megjiathë vetë Rudina ka preferuar të mos......

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores. Megjiathë vetë Rudina ka preferuar të mos flasë për këtë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 15:34
Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores. Megjiathë vetë Rudina ka preferuar të mos flasë për këtë ...

‘E kam mbajtur në prehër’, Gentian Zenelaj rrëfen kutimet e fëmijërisë me Rudina Dembacajn
Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj kanë treguar disa të fshehta që kanë ndodhur gjatë fëmijërisë së tyre. Ata kanë pranuar se njihen që në fëmijëri, pasi janë të dy nga Lezha, por nuk kanë jetuar në të njëjtën lagje. ...
Lexo | 10-Oct-2019 14:37
Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj kanë treguar disa të fshehta që kanë ndodhur gjatë fëmijërisë së tyre. Ata kanë pranuar se njihen që në fëmijëri, pasi janë të dy nga Lezha, por nuk kanë jetuar në të njëjtën lagje. ...

E pyesin nëse është ndarë nga burri. Rudina e kritikon publikisht Aleksin
Puntata e mbrëmshme e emisionit “Soirée” të Jonida Shehut në Top Channel i ishte rezervuar të famshmëve shqiptarë nga Lezha. ‘Me kë bëjnë krushqi lezhjanët’, ishte tematika së cilës ju bashkuan plot personazhe të njohur ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 14:23
Puntata e mbrëmshme e emisionit “Soirée” të Jonida Shehut në Top Channel i ishte rezervuar të famshmëve shqiptarë nga Lezha. ‘Me kë bëjnë krushqi lezhjanët’, ishte tematika së cilës ju bashkuan plot personazhe të njohur ...

Janë ndarë apo jo? Rudina Dembacaj fotografohet me bashkëshortin!
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...
Lexo | 10-Oct-2019 14:15
Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Për rreth një vit, në profilin e aktores në Instagram kanë munguar ...

Foto paparac/ Të ndarë?! Bordo kap ‘mat’ Rudina Dembacaj dhe Aleksin!
Prej javësh në mediat online po qarkullojnë zëra se martesa e aktores Rudina Dembacaj me babain e vajzës së saj ka marrë fund. Aktorja është pyetur disa herë në programe të ndryshme për të dhënë versionin e saj nëse ka ...
Bordo | 10-Oct-2019 13:36
Prej javësh në mediat online po qarkullojnë zëra se martesa e aktores Rudina Dembacaj me babain e vajzës së saj ka marrë fund. Aktorja është pyetur disa herë në programe të ndryshme për të dhënë versionin e saj nëse ka ...

Është ndarë apo jo? Më në fund e nxorri një fjalë Ruina Dembacaj
Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin. Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa duket ...
Lexo | 10-Oct-2019 12:30
Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin. Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa duket ...

Rudina Dembacaj pyetet në emision për bashkëshortin, ja si përgjigjet moderatorja
TIRANE Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin,. Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:04
TIRANE Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin,. Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa ...

“E kam mbajtur në prehër”, Gentian Zenelaj rrëfen kujtimet e femijërisë me Rudina Dembacaj
Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj ishin të ftuarit e radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë në Top Channel të cilët u bënë bashkë për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Lezhës. Ata janë ...
Bordo | 10-Oct-2019 11:50
Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj ishin të ftuarit e radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë në Top Channel të cilët u bënë bashkë për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Lezhës. Ata janë ...

A je ndare nga burri?! Rudina Dembacaj: Une i dua te gjithe
Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë. Ajo nuk ka folur kurrë publikisht për këto ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 23:54
Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë. Ajo nuk ka folur kurrë publikisht për këto ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved