ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:18

Zvicra, 1.9 milionë franga për pastrimin e mbeturinave në Maqedoni

Zvicra, 1.9 milionë franga për pastrimin e mbeturinave në Maqedoni
Sekretariati Shtetëror për Çështje Ekonomike (SECO) ndan një grant prej 1.9 milion frangash, me të cilin do të financojë projektin “Menaxhimi i mbeturinave të ngurta në rajonin e Pollogut”. Projekti përfshin masa për të ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 22:23
Sekretariati Shtetëror për Çështje Ekonomike (SECO) ndan një grant prej 1.9 milion frangash, me të cilin do të financojë projektin “Menaxhimi i mbeturinave të ngurta në rajonin e Pollogut”. Projekti përfshin masa për të ...

Një ndërmarrje publike për mbeturinat në Pollog
Në punëtori u konfirmua se nga ana e këshillave të komunave do të duhej të merren vendime të përshtatshme për krijimin e një Komisioni për përgatitjen e dokumentacionit, statutit dhe organeve të ndërmarrjes, si dhe ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 20:03
Në punëtori u konfirmua se nga ana e këshillave të komunave do të duhej të merren vendime të përshtatshme për krijimin e një Komisioni për përgatitjen e dokumentacionit, statutit dhe organeve të ndërmarrjes, si dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved