ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:27

“Vetëvendosje e Kurtit t’i ndalë militantët që kërcënojnë me internim njerëzish, nëse s’heq dorë nga këto metoda të papranueshme shpejt do t’ia hajë kokën vetes”

“Vetëvendosje e Kurtit t’i ndalë militantët që kërcënojnë me internim njerëzish, nëse s’heq dorë nga këto metoda të papranueshme shpejt do t’ia hajë kokën vetes”
Pas zgjedhjeve parlamentare të së dielës do duhej shpallur zgjedhje edhe në komunat e Prishtinës dhe Kamenicës. Duhet legjitimitet i ri. Jo akrobacione të së kaluarës. Njëkohësisht udhëheqja e VV-së ka obligim t’i ndalë ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 17:25
Pas zgjedhjeve parlamentare të së dielës do duhej shpallur zgjedhje edhe në komunat e Prishtinës dhe Kamenicës. Duhet legjitimitet i ri. Jo akrobacione të së kaluarës. Njëkohësisht udhëheqja e VV-së ka obligim t’i ndalë ...

Në Prishtinë dhe në Kamenicë duhet të ketë zgjedhje
Pas zgjedhjeve parlamentare të së dielës do duhej shpallur zgjedhje edhe në komunat e Prishtinës dhe Kamenicës. Duhet legjitimitet i ri. Jo akrobacione të së kaluarës. Njëkohësisht udhëheqja e VV-së ka obligim t’i ...
Zeri | 09-Oct-2019 16:35
Pas zgjedhjeve parlamentare të së dielës do duhej shpallur zgjedhje edhe në komunat e Prishtinës dhe Kamenicës. Duhet legjitimitet i ri. Jo akrobacione të së kaluarës. Njëkohësisht udhëheqja e VV-së ka obligim t’i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved