ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:18

Tradita dhe folklori shqiptar prezantohen në SHBA

Tradita dhe folklori shqiptar prezantohen në SHBA
Ministria e Shtetit per Diasporen njofton se “Folk Fair” eshte panairi nderkombetar folklorik, i cili do te zhvillohet ne datat 24-27 tetor, ne qytetin Shen Petersburg, Florida. Ne kete event komuniteti shqiptar do te ...
ikub.al | 09-Oct-2019 21:54
Ministria e Shtetit per Diasporen njofton se “Folk Fair” eshte panairi nderkombetar folklorik, i cili do te zhvillohet ne datat 24-27 tetor, ne qytetin Shen Petersburg, Florida. Ne kete event komuniteti shqiptar do te ...

“Folk Fair”, Shqipëria, pjesë e panairit ndërkombëtar folklorik në ShBA
Ministria e Shtetit për Diasporën njofton se “Folk Fair” është panairi ndërkombëtar folklorik, i cili do të zhvillohet në datat 24-27 tetor, në qytetin Shën Petersburg, Florida. Në këtë event komuniteti shqiptar do të ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 14:57
Ministria e Shtetit për Diasporën njofton se “Folk Fair” është panairi ndërkombëtar folklorik, i cili do të zhvillohet në datat 24-27 tetor, në qytetin Shën Petersburg, Florida. Në këtë event komuniteti shqiptar do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved