ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 03:09

Rreshje shirash? Ja parashikimi i motit në ditët në vazhdim…

Rreshje shirash? Ja parashikimi i motit në ditët në vazhdim…
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:57
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...

Parashikimi i motit për sot, 09 Tetor 2019
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 17ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne drejtimin Jugor me force ...
ikub.al | 09-Oct-2019 08:40
Temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 17ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 25 ºC ne zonat bregdetare nga 18C ne 27ºC. Era do te fryje ne drejtimin Jugor me force ...

Diell dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...
Telegraf | 09-Oct-2019 09:08
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...

Parashikimi i motit
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se sot moti parashikohet i kthjellët me vranësira të kalimtare prej orëve të mesditës në zonën e qendrës dhe atë të veriut. Prej orëve të vona të darkës në zonën e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 09:29
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se sot moti parashikohet i kthjellët me vranësira të kalimtare prej orëve të mesditës në zonën e qendrës dhe atë të veriut. Prej orëve të vona të darkës në zonën e ...

SHMU: Kthese e befte e motit nga dita e enjte
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 14:58
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton kthesën e beftë të motit: Nga dita e enjten....
Postuar: 09/10/2019 - 14:45 Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se nga dita e nesërme moti do marin një tjetër kthesë, do nisin vranësirat dhe reshjet e shiut. Moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 14:47
Postuar: 09/10/2019 - 14:45 Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se nga dita e nesërme moti do marin një tjetër kthesë, do nisin vranësirat dhe reshjet e shiut. Moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...
Republika | 09-Oct-2019 10:48
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...
Albportali | 09-Oct-2019 10:39
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 10:04
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...

Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019
9 tetor 2019: Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 ...
Standard | 09-Oct-2019 09:55
9 tetor 2019: Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale ...
Lexo | 09-Oct-2019 09:53
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale ...

Vranësira ftohtë dhe erë. Temperaturat do të sillen nga 4 deri në 23 gradë
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:49
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...
IliriaNews | 09-Oct-2019 09:15
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha të diellit. Parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 08:15
Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha të diellit. Parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin ...

Moti vjen me shumë befasi sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 09:15
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...

Diell dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:08
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...

Moti për ditën e mërkurë, 9 tetor 2019!
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 07:15
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale ...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 09:00
Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare nga drejtimi ...

Moti për sot, kështu do të jenë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se sot në Kosovë temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ...
Telegrafi | 07-May-2019 07:57
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se sot në Kosovë temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme
Në Kosovë, sot do të mbajë mot i nxehtë dhe me diell. Temperaturat do të arrijnë deri në 31 gradë Celsius, sipas The Weather Chanel. Ndërkaq gjatë natës do të jetë freskët, duke arritur kështu deri në 16 gradë Celsius. ...
Arbresh | 30-Jun-2016 10:17
Në Kosovë, sot do të mbajë mot i nxehtë dhe me diell. Temperaturat do të arrijnë deri në 31 gradë Celsius, sipas The Weather Chanel. Ndërkaq gjatë natës do të jetë freskët, duke arritur kështu deri në 16 gradë Celsius. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved