ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 10:49

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “Fati i Gadafit”

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “Fati i Gadafit”
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...
Albportali | 09-Oct-2019 19:33
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e “pret fati i Gadafit”
Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: “D.m.th. që në ditën e parë! Urime Kosovë!” Mesazhi të cilin e ka publikuar Islami përmban kërcënim të rëndë ndaj tij dhe përkrahësve të PDK-së, duke u thënë: “Kemi me iu ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 19:26
Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: “D.m.th. që në ditën e parë! Urime Kosovë!” Mesazhi të cilin e ka publikuar Islami përmban kërcënim të rëndë ndaj tij dhe përkrahësve të PDK-së, duke u thënë: “Kemi me iu ...

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin me jetë, i thotë se e pret “fati i Gaddafit”
Pas mbajtjes së zgjedhjeve në Kosovë, aktori dhe regjisori i njohur, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i erdhi në adresë të tij. Këtu, Islami duke aluduar në Vetëvendosjën shkruajti: “Dmth që në ditën e ...
InFokusi | 09-Oct-2019 18:35
Pas mbajtjes së zgjedhjeve në Kosovë, aktori dhe regjisori i njohur, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i erdhi në adresë të tij. Këtu, Islami duke aluduar në Vetëvendosjën shkruajti: “Dmth që në ditën e ...

Militanti i VV-së, PDK-së: Kemi me iu vjerr në shesh, eksponenti i PDK-së: Lidhi qentë Albin
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit, raporton Gazeta Express. Një ditë pas zgjedhjeve të ...
PortaliOnline | 09-Oct-2019 18:35
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit, raporton Gazeta Express. Një ditë pas zgjedhjeve të ...

Përplasje VV-PDK: “Kemi me ju vjerr në shesh”, “do të përfundoni si Gadafi”
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit. Një ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, aktori dhe ...
Gazeta Monitor | 09-Oct-2019 17:55
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit. Një ditë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, aktori dhe ...

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “fati i Gadafit”
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:37
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “Fati i Gadafit”
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 17:25
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...

Përplasje VV-PDK: “Kemi me ju vjerr në shesh”, “do të përfundoni si Gadafi”
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit, raporton Gazeta Express. Një ditë pas zgjedhjeve të ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 17:25
Pas publikimit të rezultatit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku Vetëvendosje u radhit si parti e parë, kjo e fundit pati disa përplasje me PDK-në e Kadri Veselit, raporton Gazeta Express. Një ditë pas zgjedhjeve të ...

Përfaqësuesi i PDK-së në KQZ kërcënon Kurtin, i thotë se e pret “Fati i Gadafit”
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 17:06
Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në vendin tonë, aktori dhe regjisori i njohur kosovar, Ard Islami, ka publikuar një mesazh kërcënues që i ka ardhur në adresë të tij. Përmes një postimi në Facebook, Islami shkroi: ...

Skenaristi i “SHPK Nazi”, Ard Islami kërcënohet me jetë
Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në Instagram. Një ndjekës i ka shkruar skenaristit gjilanas, me kërcënime me jetë pasi sipas ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 15:48
Skenaristi i njohur i serialeve “SHPK Nazi” dhe “O Sa Mirë”, Ard Islami, ka marrë së fundmi një mesazh jo fort të këndshëm në Instagram. Një ndjekës i ka shkruar skenaristit gjilanas, me kërcënime me jetë pasi sipas ...

Pranoi mesazh kërcënues, reagon Ard Islami
Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në Facebook bëri të ditur se ka pranuar një mesazh kërcënues, shkruan . Personi që ia dërgoi mesazhin në Instagram, e kërcënonte me jetë, duke shkruar ...
Lajminet | 09-Oct-2019 14:47
Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në Facebook bëri të ditur se ka pranuar një mesazh kërcënues, shkruan . Personi që ia dërgoi mesazhin në Instagram, e kërcënonte me jetë, duke shkruar ...

Kërcënohet me jetë skenaristi Ard Islami
Ard Islami ka marrë një mesazh kërcënues. Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka pranuar mesazh kërcënues. Islam ka publikuar mesazhin që ia ...
Zeri | 09-Oct-2019 13:02
Ard Islami ka marrë një mesazh kërcënues. Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka pranuar mesazh kërcënues. Islam ka publikuar mesazhin që ia ...

Kërcënohet me jetë skenaristi Ard Islami
Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka pranuar mesazh kërcënues, shkruan . Islam ka publikuar mesazhin që ia dërguan në Instagram ku e kërcënojnë, por ...
Lajminet | 09-Oct-2019 12:40
Skenaristi i serialit “Shpk Nazi”, Ard Islami, përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka pranuar mesazh kërcënues, shkruan . Islam ka publikuar mesazhin që ia dërguan në Instagram ku e kërcënojnë, por ...

Aktori i njohur kosovarë kërcënohet me jetë (FOTO +18)
Kërcënime me jetë kanë ardhur në adresë të aktorit dhe regjisorit Ard Islami. Islami i cili publikisht ka mbështetur Kadri Veselin ka marrë kërcënime për shkak të kësaj mbështetje, shkruan Gazeta inFokus Përmes një ...
InFokusi | 08-Oct-2019 10:44
Kërcënime me jetë kanë ardhur në adresë të aktorit dhe regjisorit Ard Islami. Islami i cili publikisht ka mbështetur Kadri Veselin ka marrë kërcënime për shkak të kësaj mbështetje, shkruan Gazeta inFokus Përmes një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved