ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e......
Zeri | 09-Oct-2019 11:46
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e......

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e kërkimit. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 10:39
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e kërkimit. ...

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë
Shfletuesi i ri Opera 64 ka një bllokues “gjurmues”, i cili parandalon faqet të ndjekin një përdorues në internet dhe kështu të mbledhin të dhëna për reklamat në shënjestër. Për më tepër, Opera e re bën që faqet të ...
Lajminet | 09-Oct-2019 08:24
Shfletuesi i ri Opera 64 ka një bllokues “gjurmues”, i cili parandalon faqet të ndjekin një përdorues në internet dhe kështu të mbledhin të dhëna për reklamat në shënjestër. Për më tepër, Opera e re bën që faqet të ...

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e kërkimit.
Kosova Press | 09-Oct-2019 07:48
Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të sigurisë premtojnë të rrisin shpejtësinë e kërkimit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved