ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 17:55

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 17:17
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...

Shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave dhe qendrave të internetit, arrestohet 41-vjeçari në Vlorë
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.
Top Channel | 09-Oct-2019 17:16
Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit.

Vlorë/ Shpërndante drogë në dyert e shkollave, kush është i ndaluari nga policia
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 17:52
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...

VIDEO/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar në Fier (Emri)
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 14:25
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...

Shpërndante lëndë narkotike në shkolla e qendra interneti, arrestohet 41 vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:29
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...

Kishte krijuar organizatë kriminale dhe fshihej në Dërmënas, arrestohet i shumëkërkuari
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:25
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.

Emri/ Heroinë nga Italia në Holandë, mafiozi kapet në Dërmenas
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:25
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...

Fier/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...
Telegraf | 09-Oct-2019 15:20
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...

Durrës/ Qarkullonin me armë zjarri pa leje, arrestohen 2 persona
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:02
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.

Në kërkim nga Interpol, kapet 45 vjeçari në Fier
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:30
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:52
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...

VIDEO- Momentet e panikut në Durrës, kur ndiqej makina me dy persona të rrezikshëm brenda. Policia jep detajet, si u kapën
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:25
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...

Arrestohet “i forti” i Tiranës Elvis Gaçaj, iu shpëtoi disa atentateve
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:35
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...

“Taulantia” vë në pranga 2 persona me rrezikshëmri shoqërore
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:18
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...

Video/ Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet në Durrës Elvis Gaçaj
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar sot, pak pas mesnate, Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë policisë, duke iu shmangur disa ...
Mapo | 09-Oct-2019 13:49
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar sot, pak pas mesnate, Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë policisë, duke iu shmangur disa ...

Në pranga Elvis Gaçaj “i forti” i Tiranës , iu shpëtoi disa atentateve
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut të policisë, dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:02
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut të policisë, dhe ...

Trafik heroine nga Italia në Holandë, kapet në Fier mafiozi shqiptar
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...
Lapsi | 09-Oct-2019 15:07
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...

Merre leje dhe zhduket! Kush është super-hajduti shqiptar që u arratis nga burgu
Mori leje pëer të dalë nga burgu dhe nuk u kthye më. Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës. Fjala është për 28 vjeçarin Fatjon Bushgjokaj, i cili u arrestua në vitin 2017 si kreu i një bande grabitësish ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 18:23
Mori leje pëer të dalë nga burgu dhe nuk u kthye më. Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës. Fjala është për 28 vjeçarin Fatjon Bushgjokaj, i cili u arrestua në vitin 2017 si kreu i një bande grabitësish ...

Vlorë/ Arrestohet 41-vjeçari , shpërndante drogë pranë shkollave
41-vjeçari, i quajtur Muhamet Velo është vënë në prangat e policisë së Vlorës, për shkak se është kapur me 56 doza kanabis të cilat i shpërndante në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Ai është arrestuar në ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 17:50
41-vjeçari, i quajtur Muhamet Velo është vënë në prangat e policisë së Vlorës, për shkak se është kapur me 56 doza kanabis të cilat i shpërndante në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Ai është arrestuar në ...

Arrestohet çifti, burri për dhunë dhe gruaja për armëmbajtje pa leje
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, një për dhunë dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Informacionet bëjnë me dije se në pranga ka rënë R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 10:32
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, një për dhunë dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Informacionet bëjnë me dije se në pranga ka rënë R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved