ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 04:07

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 19:19
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 18:45
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.
Top Channel | 09-Oct-2019 18:38
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 18:36
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një makinë përplas fëmijën 10 vjeçar
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Telegraf | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

Makina përplas 10-vjeçarin
Një djalë 10-vjeçar ndodhet në spitalin e Durrësit pasi u përplas nga një makinë. Burime zyrtare të policisë thonë se ngjarja ndodhi rreth orës rreth orës 20:10, në lagjen Nr.17 të qytetit bregdetar. I mituri me ...
TV Klan | 27-Jun-2019 21:23
Një djalë 10-vjeçar ndodhet në spitalin e Durrësit pasi u përplas nga një makinë. Burime zyrtare të policisë thonë se ngjarja ndodhi rreth orës rreth orës 20:10, në lagjen Nr.17 të qytetit bregdetar. I mituri me ...

Lajmi i fundit: 10-vjeçari goditet nga vetura
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 19:56
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...

10-vjeçari goditet nga makina në Shkodër
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 19:26
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...

38-vjeçari gjendet i pajetë në makinë, ja për çfarë dyshon policia!
Një 38-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e ndezur. Policia njofton se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhunë apo dëmtime të tjera. Sipas saj dyshohet se 38-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e atakut në zemër. ...
Dritare | 09-Oct-2019 19:18
Një 38-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e ndezur. Policia njofton se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhunë apo dëmtime të tjera. Sipas saj dyshohet se 38-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e atakut në zemër. ...

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...
Medial | 09-Oct-2019 19:18
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...

Automjeti përplas 10 vjeçarin në Shkodër
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:35
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...

Shkodër, makina përplas fëmijën 10-vjeçar
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar. I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme nga mjekët. Nga ana tjetër, drejtuesi i ...
Dritare | 09-Oct-2019 19:18
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar. I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme nga mjekët. Nga ana tjetër, drejtuesi i ...

Shkodër/ Makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Shkodër. Një automjet që drejtohej nga një 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Policia bën me dije se fëmija i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 19:01
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Shkodër. Një automjet që drejtohej nga një 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Policia bën me dije se fëmija i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Lapsi | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina ishte e ndezur
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:29
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...

Makina përplas 10 vjeçarin shqiptar!
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një makinë me targa ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 18:52
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një makinë me targa ...

E rëndë në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i vdekur në makinë (DETAJE)
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda automjetit tip “BMW”. Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur. Policia ...
Mapo | 09-Oct-2019 16:57
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda automjetit tip “BMW”. Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur. Policia ...

Tragjike në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, policia: Dyshohet…
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:52
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...

Shkodër, aksident automobilistik, një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...
Medial | 09-Oct-2019 18:45
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...

Tiranë, gjendet i pajetë në makinë një 38 vjeçar
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:01
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved