ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 20:00

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:17
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Telegraf | 09-Oct-2019 10:16
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Kanye West : ‘Më thanë se Kim do më shkatërronte karrierën’
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...
Lapsi | 09-Oct-2019 13:24
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:18
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...

Kim Kardashian thotë se do të donte të darkonte me Greta Thunberg, për të biseduar rreth çështjes së ndryshimeve klimatike
Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha në një intervistë për Reuters, të martën, se ajo do të pëlqentetë ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 10:16
Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha në një intervistë për Reuters, të martën, se ajo do të pëlqentetë ...

Kim Kardashian kujton 1.5 milion armenianët e masakruar
Kim Kardashian së fundi ka udhëtuar për në Armeni, ku përmes rrjeteve sociale po njofton për çdo veprim që bën atje, shkruan . Përmes postimit të fundit, Kim ka shfaqur një memorial që është ngritur në kujtim të ...
Lajminet | 09-Oct-2019 14:47
Kim Kardashian së fundi ka udhëtuar për në Armeni, ku përmes rrjeteve sociale po njofton për çdo veprim që bën atje, shkruan . Përmes postimit të fundit, Kim ka shfaqur një memorial që është ngritur në kujtim të ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Zeri | 09-Oct-2019 13:17
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 13:02
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 12:40
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kim Kardashian dëshiron të darkojë me Greta Thunberg
Kim Kardashian ka diskutuar për rritjen e fëmijëve të saj në botën e medieve sociale, duke u frymëzuar nga aktivistja mjedisore Greta Thunberg dhe pasionin e saj për reformën kriminale, shkruan DailyMail, transmeton . ...
Lajminet | 09-Oct-2019 10:39
Kim Kardashian ka diskutuar për rritjen e fëmijëve të saj në botën e medieve sociale, duke u frymëzuar nga aktivistja mjedisore Greta Thunberg dhe pasionin e saj për reformën kriminale, shkruan DailyMail, transmeton . ...

“ Qëndroi larg asaj“; përse të gjithë e paralajmëronin në fillim Kanye West të mos lidhej me Kim Kardashian?
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...
Bordo | 09-Oct-2019 09:15
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...

Kardashian kërkon të takohet me aktivisten suedeze, Greta Thunberg
Kim Kardashian përveç angazhimeve të saj profesionale ajo merret edhe me çështjet sociale që kanë rëndësi në botë. Këtë herë, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte ta kishte një darkë me aktivisten suedeze, ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 08:53
Kim Kardashian përveç angazhimeve të saj profesionale ajo merret edhe me çështjet sociale që kanë rëndësi në botë. Këtë herë, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte ta kishte një darkë me aktivisten suedeze, ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze, Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Arbresh | 09-Oct-2019 08:31
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Campbell: Të jesh beqare nuk do të thotë që je e vetmuar
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 08:06
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 07:56
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni
Ylli amerikan i realitetit televiziv, Kim Kardashian, ka pagëzuar fëmijët e saj gjatë një vizite në vendin e origjinës së saj, Armeni. Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 23:20
Ylli amerikan i realitetit televiziv, Kim Kardashian, ka pagëzuar fëmijët e saj gjatë një vizite në vendin e origjinës së saj, Armeni. Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg, transmeton Klan Kosova. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo ...
Klan Kosova | 08-Oct-2019 23:13
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg, transmeton Klan Kosova. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo ...

Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja
Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline. Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 22:34
Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline. Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në ...

“Ju nuk mund ta ndaloni këtë vajzë”, Bebe Rexha i jep mbështetje Greta Thunbergut: Kjo këngë është dedikuar për ty
Aktivistja adoleshente, Greta Thunberg, është kthyer padyshim në një fenomen botëror. Ajo mund të shquhet absolutisht si një nga personazhet më me ndikim të këtij viti, me thirrjet e vazhdueshme dhe kauzat e saj, me ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 17:14
Aktivistja adoleshente, Greta Thunberg, është kthyer padyshim në një fenomen botëror. Ajo mund të shquhet absolutisht si një nga personazhet më me ndikim të këtij viti, me thirrjet e vazhdueshme dhe kauzat e saj, me ...

Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja
Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline. Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 21:52
Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline. Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved