ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 20:21

Ja çka thotë këshilltari i Kadri Veselit për subjektet tjera politike

Ja çka thotë këshilltari i Kadri Veselit për subjektet tjera politike
Adri Nurellari, këshilltar i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli ka kritikuar ashpër ata që akuzuan PDK-në dhe figurat e saj para zgjedhjeve, e që rezultoi me një fitore të VV-së. Përmes një postimi në Facebook, ai ka ...
InFokusi | 09-Oct-2019 15:37
Adri Nurellari, këshilltar i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli ka kritikuar ashpër ata që akuzuan PDK-në dhe figurat e saj para zgjedhjeve, e që rezultoi me një fitore të VV-së. Përmes një postimi në Facebook, ai ka ...

Këshilltari i Veselit: “Erdhi dita” që hipokritët të kërkojnë falje e falënderojnë PDK-në
Adri Nurellari, këshilltar i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli ka kritikuar ashpër ata që akuzuan PDK-në dhe figurat e saj para zgjedhjeve, e që rezultoi me një fitore të VV-së. Përmes një postimi në Facebook, ai ka ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 15:23
Adri Nurellari, këshilltar i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli ka kritikuar ashpër ata që akuzuan PDK-në dhe figurat e saj para zgjedhjeve, e që rezultoi me një fitore të VV-së. Përmes një postimi në Facebook, ai ka ...

Nurellari: “Erdhi dita” që hipokritët të kërkojnë falje e falënderojnë PDK-në
Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është “i befasuar nga numri i zërvae publik që thanë se Kurti duhet të bëhet kryeministër”, shkruan . Ai shtron pyetjen, se ku ishin të njëjtit persona, kur Hashim Thaçi me ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:07
Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se është “i befasuar nga numri i zërvae publik që thanë se Kurti duhet të bëhet kryeministër”, shkruan . Ai shtron pyetjen, se ku ishin të njëjtit persona, kur Hashim Thaçi me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved