ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 21:03

INTERVISTA/ Rrëfehet Visar Zhiti: Të kthehen gjërat në shërbim të lumturisë së njeriut, ja zhgënjimi për tre dekadat e demokracisë

INTERVISTA/ Rrëfehet Visar Zhiti: Të kthehen gjërat në shërbim të lumturisë së njeriut, ja zhgënjimi për tre dekadat e demokracisë
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 10:20
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ...

INTERVISTA/ Rrëfehet Visar Zhiti: Të kthehen gjërat në shërbim të lumturisë së njeriut, ja zhgënjimi për tre dekadat e demokracisë
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ia ...
Lexo | 09-Oct-2019 11:40
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ia ...

Vox Pop / Tranzicioni 30-vjeçar dhe “Shqipëria si Evropa”. Çfarë mendojnë qytetarët?
Ky vit shënon 30 vjetorin e shembjes së Murit të Berlinit, simboli i ndarjes së madhe mes lindjes dhe perëndimit për më shumë se gjysmë shekulli. Bota.al në bashkëpunim me Institutin e Medias, prej disa javësh ka botuar ...
Bota.al | 09-Oct-2019 09:40
Ky vit shënon 30 vjetorin e shembjes së Murit të Berlinit, simboli i ndarjes së madhe mes lindjes dhe perëndimit për më shumë se gjysmë shekulli. Bota.al në bashkëpunim me Institutin e Medias, prej disa javësh ka botuar ...

INTERVISTA / Visar Zhiti: “Muri i Berlinit, i dukshëm dhe i padukshëm”
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ia ...
Bota.al | 09-Oct-2019 09:22
Në serinë e intervistave dhe eseve mbi Tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, kjo intervistë që shkrimtari dhe poeti i njohur Visar Zhiti ka dhënë për bota.al, është nga ato që nuk duhet humbur. Me forcën e fjalës, që ia ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved