ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 21:54

“Grupi i Punës” në Policinë e Shtetit, Veliu: Jemi në proces vettingu të përhershëm

“Grupi i Punës” në Policinë e Shtetit, Veliu: Jemi në proces vettingu të përhershëm
Ministria e Brendshme, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit me misionin PAMECA V dhe Qendra e Gjenevës për Kontrollin Demokratik të Forcave të Armatosura (DCAF) kanë organizuar konferencën me temë “Qasje moderne për ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 11:46
Ministria e Brendshme, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit me misionin PAMECA V dhe Qendra e Gjenevës për Kontrollin Demokratik të Forcave të Armatosura (DCAF) kanë organizuar konferencën me temë “Qasje moderne për ...

Krijohet “Grupi i Punës” në Policinë e Shtetit, Ardi Veliu: Jemi në proces vetting-u të përhershëm
Në Policinë e Shtetit është krijuar “Grupi i Punës”, i cili do të punojë për hartimin dhe përgatitjen e analizës se riskut dhe planit te integritetit për efektivët.
Top Channel | 09-Oct-2019 10:45
Në Policinë e Shtetit është krijuar “Grupi i Punës”, i cili do të punojë për hartimin dhe përgatitjen e analizës se riskut dhe planit te integritetit për efektivët.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved