ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 00:41

Erdogan-Vuçiç: Takimet e nxënësve të këqinj

Erdogan-Vuçiç: Takimet e nxënësve të këqinj
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi?
Top Channel | 09-Oct-2019 08:53
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi?

Çfarë fshihet pas interesimit turk në rritje për Serbinë?
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 09:15
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Erdogan dhe Vuçiç inaugurojnë autostradën Beograd-Sarajevë
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 08:46
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...

Turqia do të ndërtojë autostradën Beograd-Sarajevë
Kryeqyteti i Serbisë do të jetë i lidhur me autostradë me atë të Bosnjes. Beogradi dhe Sarajeva, përveç pengesave politike, të lidhur me infrastrukturë kanë qenë pak edhe në kohën e Jugosllavisë. Për këtë në Serbi u ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 22:08
Kryeqyteti i Serbisë do të jetë i lidhur me autostradë me atë të Bosnjes. Beogradi dhe Sarajeva, përveç pengesave politike, të lidhur me infrastrukturë kanë qenë pak edhe në kohën e Jugosllavisë. Për këtë në Serbi u ...

Erdogan-Vuçiq, takimet e nxënësve të këqij
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 17:29
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Shifrat pas lidhjes së ngushtë Erdogan-Vuçiç
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
ABCNews | 09-Oct-2019 09:15
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Vizita e Erdoganit në Beograd: një përmbledhje e deklarimeve të dy presidentëve
P residenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe ai turk Erdogan pas njw takimi kokw kokw kanw mbajtur njw konferencw pwr shtyp. Vucic tha se falë presidentit Erdogan marrëdhëniet politike me Turqinë janë jashtëzakonisht të ...
Politiko | 09-Oct-2019 16:35
P residenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe ai turk Erdogan pas njw takimi kokw kokw kanw mbajtur njw konferencw pwr shtyp. Vucic tha se falë presidentit Erdogan marrëdhëniet politike me Turqinë janë jashtëzakonisht të ...

Erdogan-Vuçiq: Takimet e nxënësve të këqinj
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:30
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Erdogan-Vuçiq: Takimet e nxënësve të këqinj
Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ekonomike mes Turqisë dhe Serbisë, dëshmojnë se raportet mes këtyre dy vendeve janë shumë të mira. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e rendit ...
Portalb | 09-Oct-2019 10:33
Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ekonomike mes Turqisë dhe Serbisë, dëshmojnë se raportet mes këtyre dy vendeve janë shumë të mira. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e rendit ...

Erdogan në Serbi: Turqia do ndihmojë në ndërtimin e autostradës Sarajevë-Beograd, e rëndësishme për zhvillimin
“Unë besoj se (autostrada) do të kontribuojë në përmirësime dhe zhvillime shumë të rëndësishme midis Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës”, tha Erdogan pas samitit trilateral Turqi-Bosnjë e Hercegovinë-Serbi në Beograd ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 16:51
“Unë besoj se (autostrada) do të kontribuojë në përmirësime dhe zhvillime shumë të rëndësishme midis Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës”, tha Erdogan pas samitit trilateral Turqi-Bosnjë e Hercegovinë-Serbi në Beograd ...

Erdogani pritet ngrohtë në Serbi (Foto)
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan zhvilloi një vizitë zyrtare në Serbi, ku u prit nga homologu serb, Aleksandër Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë të lartë. Qëllimi kryesor i vizitës së presidentit turk në Serbi lidhej ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 10:23
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan zhvilloi një vizitë zyrtare në Serbi, ku u prit nga homologu serb, Aleksandër Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë të lartë. Qëllimi kryesor i vizitës së presidentit turk në Serbi lidhej ...

Çka fshihet pas lidhjes së ngushtë Erdogan- Vuçiq
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Arbresh | 09-Oct-2019 09:46
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Çka fshihet pas lidhjes së ngushtë Erdogan- Vuçiq
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:36
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Shifrat pas lidhjes së ngushtë Erdogan-Vuçiç
Lexime: 7 Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e ...
Medial | 09-Oct-2019 09:29
Lexime: 7 Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e ...

FOTOT: Super-makina e Erdogan “habit” serbët
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ndodhet për një vizitë dy ditore në Serbi. Përpos takimive të rëndësishme që ai po mban atje, vëmëndjen e sebëve e ka tërhequr dhe makina e tij super luksoze, Mercedes Benz s ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 12:24
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ndodhet për një vizitë dy ditore në Serbi. Përpos takimive të rëndësishme që ai po mban atje, vëmëndjen e sebëve e ka tërhequr dhe makina e tij super luksoze, Mercedes Benz s ...

Erdogan dhe Vuçiç inaugurojnë autostradën Beograd-Sarajevë
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...
Medial | 09-Oct-2019 08:53
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...

Përurohet autostrada Beograd – Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën në Beograd me tre anëtarët e presidencës shumetnike të Bosnjës dhe Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Në ditën e dytë të vizitës së tij në Serbi, Erdogan mori ...
Lajminet | 09-Oct-2019 00:00
Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën në Beograd me tre anëtarët e presidencës shumetnike të Bosnjës dhe Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Në ditën e dytë të vizitës së tij në Serbi, Erdogan mori ...

Turqia financon ndërtimin e autostradës Beograd-Sarajevë
Turqia do të financojë ndërtimin e autostradës Beograd-Sarajevë. Punimet për rrugën mes dy kryeqendrave ballkanike, në luftë deri para disa vitesh, do kryhen nga një kompani turke. Ndërtimi i trasesë së parë kap vlerën ...
ABCNews | 08-Oct-2019 21:43
Turqia do të financojë ndërtimin e autostradës Beograd-Sarajevë. Punimet për rrugën mes dy kryeqendrave ballkanike, në luftë deri para disa vitesh, do kryhen nga një kompani turke. Ndërtimi i trasesë së parë kap vlerën ...

Përurohet autostrada Beograd-Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 23:50
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...

Përurohet autostrada Beograd-Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...
InFokusi | 08-Oct-2019 23:31
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved