ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 02:29

Drogë dhe oriz/ I shpallur në kërkim për 137 kg kokainë, biznesmeni i njohur shqiptar bën lëvizjen e papritur nga arratia: Hetoni kush e nxori informacionin sekret!

Drogë dhe oriz/ I shpallur në kërkim për 137 kg kokainë, biznesmeni i njohur shqiptar bën lëvizjen e papritur nga arratia: Hetoni kush e nxori informacionin sekret!
Postuar: 09/10/2019 - 10:55 Avokati i biznesmenit të peshkut, Gentian Malindi i cili është shpallur në kërkim nga policia, i akuzuar si pritësi i 137 kg kokainë në portin e Durrësit ka kërkuar ndryshim të masës së ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 10:58
Postuar: 09/10/2019 - 10:55 Avokati i biznesmenit të peshkut, Gentian Malindi i cili është shpallur në kërkim nga policia, i akuzuar si pritësi i 137 kg kokainë në portin e Durrësit ka kërkuar ndryshim të masës së ...

Djalin ia kërkon Policia, avokati nxjerr SMS me Ramën: Mos e përdor këtë telefon, po ta përsëris!
Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe vinin nga Ekuadori, qe u zevendesua me oriz, i ka derguar leter Gjykates se Apelit per Krimet e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 10:16
Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe vinin nga Ekuadori, qe u zevendesua me oriz, i ka derguar leter Gjykates se Apelit per Krimet e ...

Oriz në vend të kokainës. ‘Këto nuk i ka bërë as Hitleri, ju duhej një kurban’, i kërkuari i policisë nga arratia letër Apelit për Krimet e Rënda
Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe vinin nga Ekuadori, qe u zevendesua me oriz, i ka derguar leter Gjykates se Apelit per Krimet e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 10:07
Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe vinin nga Ekuadori, qe u zevendesua me oriz, i ka derguar leter Gjykates se Apelit per Krimet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved