ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 03:33

Zaev paralajmëron masa për funksionarët e LSDM-së që janë të përfshirë në rastin “Haraçi”

Zaev paralajmëron masa për funksionarët e LSDM-së që janë të përfshirë në rastin “Haraçi”
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:20
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...

Frosina Remenski e dyshuar në rastin ‘Haraçi’
Siç njofton ‘ A1on ‘, nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski është njëra e të të dyshuarve të rinj në hetimin që sot e nisi Prokuroria. Prokuroria për Remenski kërkon masën e kujdesit, përkatësisht t’i merret ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:37
Siç njofton ‘ A1on ‘, nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski është njëra e të të dyshuarve të rinj në hetimin që sot e nisi Prokuroria. Prokuroria për Remenski kërkon masën e kujdesit, përkatësisht t’i merret ...

Deputetja e LSDM e dyshuar në rastin “Reket”, Zaevi thotë se do ta përjashtojë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:52
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...

Zgjerohen hetimet për rastin 'Reketi', katër të dyshuar të tjerë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë......
Zeri | 09-Oct-2019 16:48
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë......

Nën hetim pesë persona fizik dhe një juridik të dyshuar për mashtrim dhe larje parash
Prokurori kompetent publik nga Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit sot solli urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër pesë personave fizik dhe një personi juridik, ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:22
Prokurori kompetent publik nga Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit sot solli urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër pesë personave fizik dhe një personi juridik, ...

Zaev paralajmëron masa për funksionarët e LSDM-së
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:18
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...

Hetim i ri për rastin “Reket”, dyshohen edhe katër persona të tjerë
Prokurori publik, Lubomir Jovevski tha se do të hapet hetim i ri për rastin “Reketi”, për katër pjesëtarë nga Aleanca Ndërkombëtare, informon A1on, përcjell Gazeta Express. Për nesër Jovevski paralajmëroi shpalljen e ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:18
Prokurori publik, Lubomir Jovevski tha se do të hapet hetim i ri për rastin “Reketi”, për katër pjesëtarë nga Aleanca Ndërkombëtare, informon A1on, përcjell Gazeta Express. Për nesër Jovevski paralajmëroi shpalljen e ...

Joveski: Hetimi për rastin “Reket” përhapet për edhe për katër persona
Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit nesër do të parashtrojë aktakuzë për rastin “Reket”, konfirmon prokurori publik Lubomir Joveski. “Hetimi në pjesën e parë për rastin ‘Reket’ është nga ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:08
Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit nesër do të parashtrojë aktakuzë për rastin “Reket”, konfirmon prokurori publik Lubomir Joveski. “Hetimi në pjesën e parë për rastin ‘Reket’ është nga ...

Deputetja e LSDM e dyshuar në rastin “Reket”, Zaevi thotë se do ta përjashtojë (FOTO)
Prokuroria e Përgjithshme Publike kërkon masa kujdesi për deputeten Frosina Remenski sepse gjoja së bashku me të dyshuarin e parë (Bojan Jovanovski) kanë marrë pjesë në takimet e organizuara nga i dyshuari i parë në ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 16:05
Prokuroria e Përgjithshme Publike kërkon masa kujdesi për deputeten Frosina Remenski sepse gjoja së bashku me të dyshuarin e parë (Bojan Jovanovski) kanë marrë pjesë në takimet e organizuara nga i dyshuari i parë në ...

Zgjerohen hetimet për rastin “Reketi”, katër të dyshuar të tjerë
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...
Radio Evropa e Lire | 09-Oct-2019 16:04
Nënkryetarja e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Frosina Remenski është e dyshuara e re në skandalin e njohur “Reketi”. Ajo dhe katër persona të tjerë, emrat e të cilëve nuk janë publikuar dyshohen të jenë përfshirë në ...

Joveski: Ka persona të interesuar për bashkëpunim me organet në rastin ‘Haraçi’
Prokurori Publik, Ljubomir Joveski tha se ka persona të interesuar për bashkëpunim me organet shtetërore në lëndën ‘Haraçi’. “Deri në këtë moment marrëveshje nuk është arritur”, tha Joveski duke vërtetuar se ka persona ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 13:17
Prokurori Publik, Ljubomir Joveski tha se ka persona të interesuar për bashkëpunim me organet shtetërore në lëndën ‘Haraçi’. “Deri në këtë moment marrëveshje nuk është arritur”, tha Joveski duke vërtetuar se ka persona ...

Prokuroria nesër do të ngrit padi për rastin “Reket”
Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit nesër do të ngrit padi për rastin “Reket”, konfirmoi prokurori publik shtetëror, Lubomir Jovevski. “Hetimi në pjesën e parë për ‘Reket’ është në fund. ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:04
Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit nesër do të ngrit padi për rastin “Reket”, konfirmoi prokurori publik shtetëror, Lubomir Jovevski. “Hetimi në pjesën e parë për ‘Reket’ është në fund. ...

Zaev paralajmëron masa për funksionarët e LSDM-së që janë të përfshirë në rastin “Haraçi”
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...
Arbresh | 09-Oct-2019 15:37
Kryeministri Zoran Zaev ka refuzuar të komentojë njoftimin e sotëm të Prokurorisë Publike, prej ku informuan se është zgjeruar hetimi për rastin “Haraçi” dhe në mesin e të dyshuarve të rinj është edhe një bartëse e ...

I akuzuar për korrupsion, Boki 13 nga burgu përfundon në spital
Bojan Jovanovski – Boki 13, është transportuar me ambulancë në klinikën e Shkupit pasi i është përkeqësua gjendja shëndetësore deri sa po dëshmonte për rastin “Reketi” në Prokurorinë për Krimit të Organizuar. Ai sot në ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 18:09
Bojan Jovanovski – Boki 13, është transportuar me ambulancë në klinikën e Shkupit pasi i është përkeqësua gjendja shëndetësore deri sa po dëshmonte për rastin “Reketi” në Prokurorinë për Krimit të Organizuar. Ai sot në ...

Zaev për Remenskën: Nëse dyshohet në “Reket”, largohet nga partia
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...
Albportali | 09-Oct-2019 15:04
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...

Zaev për Remenskën: Nëse dyshohet në “Reket”, largohet nga partia
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 15:01
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...

Zaev për Remenskën: Nëse dyshohet në “Reket”, largohet nga partia
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...
Republika | 09-Oct-2019 14:57
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...

Zaev për Remenskën: Nëse dyshohet në “Reket”, largohet nga partia
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 14:48
Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ende nuk ka informacione të sakta në lidhje me hetimin e ri të paralajmëruar nga Prokuroria Publike, ku thuhet se rastit “Reketi” i shtohen edhe katër të dyshuar. Në pyetjen e ...

Hetim i ri për rastin ‘Haraçi’
Prokurori Publik, Ljubomir Joveski njoftoi se po hapet hetim i ri për rastin ‘Haraçi’ për katër persona të Lidhjes ndërkombëtare. Në hetimin e eri, të dyshuarit ngarkohen për larje parash, ndihmë dhe mashtrim, përcjell ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 12:51
Prokurori Publik, Ljubomir Joveski njoftoi se po hapet hetim i ri për rastin ‘Haraçi’ për katër persona të Lidhjes ndërkombëtare. Në hetimin e eri, të dyshuarit ngarkohen për larje parash, ndihmë dhe mashtrim, përcjell ...

Forsina Remenski e dyshuar në rastin ‘Haraçi’
Siç njofton ‘A1on‘, nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski është njëra e të të dyshuarve të rinj në hetimin që sot e nisi Prokuroria. Prokuroria për Remenski kërkon masën e kujdesit, përkatësisht t’i merret pasaporta ...
Arbresh | 09-Oct-2019 14:44
Siç njofton ‘A1on‘, nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski është njëra e të të dyshuarve të rinj në hetimin që sot e nisi Prokuroria. Prokuroria për Remenski kërkon masën e kujdesit, përkatësisht t’i merret pasaporta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved