ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 02:03

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:41
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Dembele humb derbin e madh spanjoll
Futbollisti i Barcelonës, Ousmane Dembele, humb derbin e madh spanjoll, ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga lëndimi është shkualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:37
Futbollisti i Barcelonës, Ousmane Dembele, humb derbin e madh spanjoll, ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga lëndimi është shkualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i ...

Alonso zbulon strategjitë si arrinte ta ndalte Messin në El Clasico
Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals. Ish-mesfushori i Bayern Munich dhe Liverpool, 37 vjeç, kaloi pesë vjet në Los Blancos dhe pati ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 17:22
Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals. Ish-mesfushori i Bayern Munich dhe Liverpool, 37 vjeç, kaloi pesë vjet në Los Blancos dhe pati ...

Dembele skualifikohet me 2 ndeshje, humbet El Clasicon
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 16:44
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...

Në verë këta super lojtarë do të kushtojnë 0 euro!
U largua nga Real Madridi në fund të edicionit 2017/2018, për të nënshkruar me Juventusin. Fjala është për yllin portugez, Cristiano Ronaldo, i cili tashmë po e shijon sezonin e dytë në “Allianz Stadium”, shkruan ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:35
U largua nga Real Madridi në fund të edicionit 2017/2018, për të nënshkruar me Juventusin. Fjala është për yllin portugez, Cristiano Ronaldo, i cili tashmë po e shijon sezonin e dytë në “Allianz Stadium”, shkruan ...

Messi: Kam dashur që kjo gjë të ndodh me Ronaldon
Dyshja kanë vendosur standard të lartë për shfaqjet individuale gjatë dekadës së fundit, duke vendosur rekorde për arritjet personale. Ky rivalitet është rritur shumë gjatë viteve të fundit kur Ronaldo ishte pjesë e ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:31
Dyshja kanë vendosur standard të lartë për shfaqjet individuale gjatë dekadës së fundit, duke vendosur rekorde për arritjet personale. Ky rivalitet është rritur shumë gjatë viteve të fundit kur Ronaldo ishte pjesë e ...

Dembele rrezikon “El Clasico”-n, Barcelona ka një plan
Ai karton i kuq i Ousmane Dembele do ti kushtojë shumë Barcelonës. Blaugranat duhet të bëjnë llogaritë pa sulmuesin francez për 2 ndeshjet e ardhshme në kampionat. Sulmuesi anësor u ndëshkua me karton të kuq pasi ...
ABCNews | 09-Oct-2019 15:30
Ai karton i kuq i Ousmane Dembele do ti kushtojë shumë Barcelonës. Blaugranat duhet të bëjnë llogaritë pa sulmuesin francez për 2 ndeshjet e ardhshme në kampionat. Sulmuesi anësor u ndëshkua me karton të kuq pasi ...

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 15:51
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Barcelona me një mungesë të madhe në “El Clasico”
Barcelona me 26 tetor do të zhvillojë derbin e parë të sezonit 2019/2020 kundër Realit të Madridit. Në ndeshjen e madhe, të njohur ndryshe si “El Clasico”, trajneri i “katalunasve”, Ernesto Valverde nuk do të mund të ...
InfoSport.mk | 09-Oct-2019 15:46
Barcelona me 26 tetor do të zhvillojë derbin e parë të sezonit 2019/2020 kundër Realit të Madridit. Në ndeshjen e madhe, të njohur ndryshe si “El Clasico”, trajneri i “katalunasve”, Ernesto Valverde nuk do të mund të ...

Dembele, mungesa e madhe e Barcelonës në 'El Clasico'
Anësori i Barcelonës Ousmane Dembele nuk do të luajë në ‘El Clasico’ kundër Real Madridit pasi ai është pezulluar me dy ndeshje mos-lojë për shkak të komenteve në drejtim të gjyqtarit Mateu Lahoz. Reprezentuesi i ...
Zeri | 09-Oct-2019 15:41
Anësori i Barcelonës Ousmane Dembele nuk do të luajë në ‘El Clasico’ kundër Real Madridit pasi ai është pezulluar me dy ndeshje mos-lojë për shkak të komenteve në drejtim të gjyqtarit Mateu Lahoz. Reprezentuesi i ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
Lexo | 09-Oct-2019 15:34
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

Merret vendimi për Dembelen, ai do të mungojë në El Clasico
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 15:31
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 15:21
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

Goditet Barcelona para El Classicos, mungon ylli i skuadrës
Francezi u përjashtua nga loja në fitoren 4-0 të Barçës ndaj Sevillas, me gjyqtarin që shkruante në raportin e tij zyrtar që Dembele i kishte thënë: “Ju jeni i keq”. Lionel Messi dhe trajneri Ernesto Valverde kishin ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:17
Francezi u përjashtua nga loja në fitoren 4-0 të Barçës ndaj Sevillas, me gjyqtarin që shkruante në raportin e tij zyrtar që Dembele i kishte thënë: “Ju jeni i keq”. Lionel Messi dhe trajneri Ernesto Valverde kishin ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 15:14
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 15:01
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

Merret vendimi për Dembelen, ai do të mungojë në El Clasico
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 14:38
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...

Ky është reagimi zyrtar i Crvena Zvezdës pasi u ndalua në Jarinje
Barcelona s’do të mund të llogarisë në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me një ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 14:25
Barcelona s’do të mund të llogarisë në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me një ...

“Kam menduar largimin! Neymar? Thashë se e mori Reali në verë”
Lionel Messi ka menduar largimin nga Barcelona. Argjentinasi e ka thënë hapur në një intervistë të dhënë së fundmi për RAC1. Ajo ende nuk është transmetuar, por në mediat spanjolle janë punë publikuar pjesë të saj kur ...
ABCNews | 09-Oct-2019 10:23
Lionel Messi ka menduar largimin nga Barcelona. Argjentinasi e ka thënë hapur në një intervistë të dhënë së fundmi për RAC1. Ajo ende nuk është transmetuar, por në mediat spanjolle janë punë publikuar pjesë të saj kur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved