ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 10:15

Challandes: Do të ketë ndryshime edhe në portë ndaj Gjibraltarit

Challandes: Do të ketë ndryshime edhe në portë ndaj Gjibraltarit
Përzgjedhësi Bernard Challandes, ka folur në konferencën e fundit për shtyp ndaj Gjibraltarit. Ai e ka pranuar që do të ketë ndryshime në formacion, ndërsa e ka ritheksuar se ata që luajnë duhet ta japin maksimumin. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 19:33
Përzgjedhësi Bernard Challandes, ka folur në konferencën e fundit për shtyp ndaj Gjibraltarit. Ai e ka pranuar që do të ketë ndryshime në formacion, ndërsa e ka ritheksuar se ata që luajnë duhet ta japin maksimumin. ...

Kosova i kompleton stërvitjet për miqësoren ndaj Gjibraltarit
Kosova i ka kompletuar stërvitjet e fundit para përballjes me Gjibraltarin që zhvillohet nesër. Ndeshja miqësore ndaj gjibraltarianëve zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, e që do të jetë parapërgatitje ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:20
Kosova i ka kompletuar stërvitjet e fundit para përballjes me Gjibraltarin që zhvillohet nesër. Ndeshja miqësore ndaj gjibraltarianëve zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, e që do të jetë parapërgatitje ...

Challandes: Jemi budallenj, nëse nënvlerësojmë Gjibraltarin
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...
SuperSport | 09-Oct-2019 21:43
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...

Raskaj: Gjibraltari mundësi për të marrë minuta, kujdes ndaj Malit të Zi
Në krah të trajnerit Bernard Challandes, në konferencën për shtyp ditën e sotme ishte mesfushori i Kosovës Anel Raskaj, i cili tha se takimi ndaj Gjibraltarit do të shërbejë për të marrë minuta lojtarët që kanë luajtur ...
SuperSport | 09-Oct-2019 21:43
Në krah të trajnerit Bernard Challandes, në konferencën për shtyp ditën e sotme ishte mesfushori i Kosovës Anel Raskaj, i cili tha se takimi ndaj Gjibraltarit do të shërbejë për të marrë minuta lojtarët që kanë luajtur ...

Rashica s’luan kundër Gjibraltarit, por është i gatshëm për Malin e Zi
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:18
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...

Rashkaj: Duhet të jemi shumë të kujdesshëm kundër Malit të Zi
Anel Rashkaj është i vetëdijshëm për rëndësinë që ka për Kosovën ndeshja e së hënës kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi, prandaj mesfushori prizrenas u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve të tregojnë kujdes të ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:18
Anel Rashkaj është i vetëdijshëm për rëndësinë që ka për Kosovën ndeshja e së hënës kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi, prandaj mesfushori prizrenas u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve të tregojnë kujdes të ...

Challandes: Me Gjibraltarin s’është lojë miqësore, i qëndrojmë besnik filozofisë sonë
Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibraltarit nesër në Prishtinë, por si mundësi të mirë për t’u përgatitor për ndeshjen kualifikuese ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:11
Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibraltarit nesër në Prishtinë, por si mundësi të mirë për t’u përgatitor për ndeshjen kualifikuese ...

Alarmon FFK, Kosova mund të luaj ndeshjet në Shkodër ose Shkup
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 21:11
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...

Challandes flet për lëndimin e Rashicës, Muriqit, Vojvodës e të Paqaradës
Bernard Challandes ka thënë se Milot Rashica do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Malit të Zi, por që sot do të stërvitet ndaras nga pjesa tjetër e skuadrës. Trajneri i Kosovës ka folur edhe për lëndimet jo serioze të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:55
Bernard Challandes ka thënë se Milot Rashica do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Malit të Zi, por që sot do të stërvitet ndaras nga pjesa tjetër e skuadrës. Trajneri i Kosovës ka folur edhe për lëndimet jo serioze të ...

Alarmon FFK, Kosova mund të luaj ndeshjet në Shkodër ose Shkup
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:04
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...

Ky do të jetë moti në Prishtinë gjatë ndeshjes me Gjibraltarin
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 21:03
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...

Challandes: Një lojtar që nuk e jep maksimumin ndaj Gjibraltarit, ka probleme me mua
Bernard Challandes i ka paralajmëruar lojtarët e Kosovës para ndeshjes miqësores me Gjibraltarin. Strategu i Përfaqësueses tonë ka thënë se kjo nuk është vetëm një miqësore e thjeshtë dhe një lojtar që nuk e jep ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:45
Bernard Challandes i ka paralajmëruar lojtarët e Kosovës para ndeshjes miqësores me Gjibraltarin. Strategu i Përfaqësueses tonë ka thënë se kjo nuk është vetëm një miqësore e thjeshtë dhe një lojtar që nuk e jep ...

Mourinho: Ky është futbollisti më i mirë që kam parë ndonjëherë
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit Me kushte të vështira infrastrukturore po ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 20:56
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit Me kushte të vështira infrastrukturore po ...

Ky do të jetë moti në Prishtinë gjatë ndeshjes me Gjibraltarin
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 20:32
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...

Elvis Naçi do ta ndjekë nga afër ndeshjen e Kosovës për të qenë fitorja e sigurt
Humanisti dhe teologu i njohur, Elvis Naci së bashku me aktorin Shpëtim Desku janë takuar me yllin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica. Naci dhe Desku do të jenë prezent në ndeshjen me Malin e Zi për t’i përkrahur ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 19:56
Humanisti dhe teologu i njohur, Elvis Naci së bashku me aktorin Shpëtim Desku janë takuar me yllin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica. Naci dhe Desku do të jenë prezent në ndeshjen me Malin e Zi për t’i përkrahur ...

Rashica s’luan kundër Gjibraltarit, por është i gatshëm për Malin e Zi
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 19:41
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...

Skuadra kosovare regjistron barazim të rëndësishëm në ndeshjen e parë të Champions League
Nesër zhvillohet ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Për Kosovën do të jetë ky një test i rëndësishëm para duelit me Malin e Zi, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, selektori Challandes ka qenë i rezervuar në ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 19:41
Nesër zhvillohet ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Për Kosovën do të jetë ky një test i rëndësishëm para duelit me Malin e Zi, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, selektori Challandes ka qenë i rezervuar në ...

Rashkaj për miqësoren ndaj Gjibraltarit: Një ndeshje miqësore për t’u përgatitur me Malin e Zi
Anel Rashkaj është deklaruar para miqësore që Kosova do ta zhvillojë ndaj Gjibrlatarit. Anëtari i ‘Dardanëve’ ka thënë se kjo miqësore do t’i ndihmojë lojtarët të luajnë më shumë mes vete, por edhe ata që nuk kanë ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:42
Anel Rashkaj është deklaruar para miqësore që Kosova do ta zhvillojë ndaj Gjibrlatarit. Anëtari i ‘Dardanëve’ ka thënë se kjo miqësore do t’i ndihmojë lojtarët të luajnë më shumë mes vete, por edhe ata që nuk kanë ...

Rashica s’luan kundër Gjibraltarit, por është i gatshëm për Malin e Zi
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 19:18
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...

‘Goal’ zgjedh formacionin e dekadës në Serie A
Nesër zhvillohet ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Për Kosovën do të jetë ky një test i rëndësishëm para duelit me Malin e Zi, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, selektori Challandes ka qenë i rezervuar në ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 19:11
Nesër zhvillohet ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Për Kosovën do të jetë ky një test i rëndësishëm para duelit me Malin e Zi, shkruan GazetaBlic . Gjithsesi, selektori Challandes ka qenë i rezervuar në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved