ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

“Bomba” e Spartak Ngjelës: SHBA ka nisur hetimin. Ja fotoja që do të “fundosë” Ramën

“Bomba” e Spartak Ngjelës: SHBA ka nisur hetimin. Ja fotoja që do të “fundosë” Ramën
Postuar: 09/10/2019 - 21:14 Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesin penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. “Mesa kam marrë vesh nga opozitarët e brendshëm, fuqitë e mëdha ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 21:18
Postuar: 09/10/2019 - 21:14 Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesin penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. “Mesa kam marrë vesh nga opozitarët e brendshëm, fuqitë e mëdha ...

Mini Shengeni, fillon darka zyrtare mes liderëve të Ballkanit (VIDEO)
Postuar: 09/10/2019 - 21:15 Ka filluar darka zyrtare në Novi Sad midis kryeministrave të Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut. Ana Brnabic, Edi Ramës dhe Zoran Zaev iu bashkua edhe presidenti serb Aleksandër ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 21:18
Postuar: 09/10/2019 - 21:15 Ka filluar darka zyrtare në Novi Sad midis kryeministrave të Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut. Ana Brnabic, Edi Ramës dhe Zoran Zaev iu bashkua edhe presidenti serb Aleksandër ...

"U prish cilësia e mallit, ndryshuan dhe ata deklarimet e tyre", Monika Kryemadhi sulmon ndërkomëtarët në Tiranë
Postuar: 09/10/2019 - 21:05 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë krahasimin me Kosovën për zgjedhjet dhe është shprehur se në Prishtinë, ndërkombëtarët nuk folën fare dhe nuk u bënë me njërën palë. Sipas ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 21:11
Postuar: 09/10/2019 - 21:05 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë krahasimin me Kosovën për zgjedhjet dhe është shprehur se në Prishtinë, ndërkombëtarët nuk folën fare dhe nuk u bënë me njërën palë. Sipas ...

"Një e vërtetë e hidhur që hedh shumë dyshime se çfarë do ndodhë", Rudina Hajdari jep lajmin aspak të mirë
Postuar: 09/10/2019 - 20:55 Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian. Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:56
Postuar: 09/10/2019 - 20:55 Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian. Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një ...

Trondit Spartak Ngjela: Ju tregoj si Gjermania kërkon ta arrestojë Ramën
Postuar: 09/10/2019 - 20:55 Avokat Spartak shprehet se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike. Sipas tij, ajo duhet filluar me kryeministrin Rama. “Nuk është përgjegjësi e kryeministrit, është ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:56
Postuar: 09/10/2019 - 20:55 Avokat Spartak shprehet se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike. Sipas tij, ajo duhet filluar me kryeministrin Rama. “Nuk është përgjegjësi e kryeministrit, është ...

“Hajde hajde si ka vajt puna”, Arta Dade "kryqëzon" Bashën dhe Kryemadhin
Postuar: 09/10/2019 - 20:42 Ish-ministrja e Jashtme komentoi shkurtimisht parlamentin, të cilën pjesëmarrja në emision mbrëmjen e sotme e kishte bërë që ta ndiqte. Ajo tha se i përmbahet idesë se vendimi i opozitës për ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:49
Postuar: 09/10/2019 - 20:42 Ish-ministrja e Jashtme komentoi shkurtimisht parlamentin, të cilën pjesëmarrja në emision mbrëmjen e sotme e kishte bërë që ta ndiqte. Ajo tha se i përmbahet idesë se vendimi i opozitës për ...

Arta Dade revoltohet me ministret e Ramës: I përdor si karta
Postuar: 09/10/2019 - 20:27 Ish-ministrja Arta Dade ka komentuar letrën nga politikanet shqiptare për parlamentin holandez. Ajo u shpreh se po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer. Sipas Arta Dades, ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:32
Postuar: 09/10/2019 - 20:27 Ish-ministrja Arta Dade ka komentuar letrën nga politikanet shqiptare për parlamentin holandez. Ajo u shpreh se po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer. Sipas Arta Dades, ...

Ndahet nga jeta aktori dhe komediani shumë i dashur për shqiptarët
Postuar: 09/10/2019 - 20:01 Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:03
Postuar: 09/10/2019 - 20:01 Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi ...

Holanda do ndryshojë qëndrim? Pas letrës, ministret e Ramës të vendosura të mos ndalen me kaq
Postuar: 09/10/2019 - 19:49 Gratë ministre të cilat i dërguan letër parlamentit holandez për t'i kërkuar të mos bllokojnë procesin e integrimit, duket se janë të vendosura të mos ndalen me kaq. Ministrja e Kulturës Elva ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:56
Postuar: 09/10/2019 - 19:49 Gratë ministre të cilat i dërguan letër parlamentit holandez për t'i kërkuar të mos bllokojnë procesin e integrimit, duket se janë të vendosura të mos ndalen me kaq. Ministrja e Kulturës Elva ...

Fotot/ Kryeministri Rama mbërrin në Novi Sad të Serbisë, tërheq vëmendjen me veshjen e tij
Postuar: 09/10/2019 - 19:29 Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:33
Postuar: 09/10/2019 - 19:29 Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic ...

Meta na rikthen në komunizëm: Forca të jashtme përdorin forca të brendshme, që Shqipëria të jetë një rast i dështuar
Presidenti Ilir Meta thotë se forca të jashtme që mbështesin forca të brendshme në Shqipëria duan që vendi ynë të jetë një rast i dështuar. Pa dhënë detaje se kush janë këto forca, kreu i shtetit tha se ishte në mision ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 20:06
Presidenti Ilir Meta thotë se forca të jashtme që mbështesin forca të brendshme në Shqipëria duan që vendi ynë të jetë një rast i dështuar. Pa dhënë detaje se kush janë këto forca, kreu i shtetit tha se ishte në mision ...

Negociatat me BE, zbardhet kërkesa urgjente e presidentit të KE-së për Shqipërinë
Postuar: 09/10/2019 - 19:23 Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker tha se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria kanë bërë përparime thelbësore. Juncker kërkon që të mbahet premtimi me vendet e Ballkanit ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:25
Postuar: 09/10/2019 - 19:23 Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker tha se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria kanë bërë përparime thelbësore. Juncker kërkon që të mbahet premtimi me vendet e Ballkanit ...

“SPAK të godasë gjyqtarët dhe prokurorët, pavarësisht Vettingut”
Postuar: 09/10/2019 - 19:15 Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, i ftuar në A2 ka folur për situatën aktuale politike në vend sa i përket negociatave. Ai e quajti opozitën aktuale si lokomotivë ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:18
Postuar: 09/10/2019 - 19:15 Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, i ftuar në A2 ka folur për situatën aktuale politike në vend sa i përket negociatave. Ai e quajti opozitën aktuale si lokomotivë ...

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës: Po lexon një libër mbrapsht
Postuar: 09/10/2019 - 19:11 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu tha se pas një analize në rrjetet sociale të presidentit Ilir Meta kishte dalë në përfundimin se ai ka më shumë foto me qenë e mace se me zyrtarë ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:18
Postuar: 09/10/2019 - 19:11 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu tha se pas një analize në rrjetet sociale të presidentit Ilir Meta kishte dalë në përfundimin se ai ka më shumë foto me qenë e mace se me zyrtarë ...

OSHEE jep njoftimin: Nesër dhe pasnesër këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji elektrike
Postuar: 09/10/2019 - 18:59 OSHEE bën me dije se disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike. Nesër dhe pasnesër dhe shkëputja do të jetë me intervale të ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 19:00
Postuar: 09/10/2019 - 18:59 OSHEE bën me dije se disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike. Nesër dhe pasnesër dhe shkëputja do të jetë me intervale të ...

Kryministri Edi Rama mbërrin në Serbi, takime me presidentin dhe kryeministrin e Maqedonisë (Arsyeja)
Postuar: 09/10/2019 - 18:46 Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 18:48
Postuar: 09/10/2019 - 18:46 Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim ...

"Flitet për diçka shumë të rëndë", Mesila Doda jep paralajmërimin tronditës për kryeministrin Rama
Postuar: 09/10/2019 - 18:34 Mesila Doda ka hedhur akuza të rënda drejt kryeministrit Rama. Ajo e akuzon se e ka shitur dhe keqpërdorur çështjen çame. Doda ka paralajmëruar se pas disa ditësh do publikohen shkresa për ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 18:35
Postuar: 09/10/2019 - 18:34 Mesila Doda ka hedhur akuza të rënda drejt kryeministrit Rama. Ajo e akuzon se e ka shitur dhe keqpërdorur çështjen çame. Doda ka paralajmëruar se pas disa ditësh do publikohen shkresa për ...

Përplaset nga makina 10-vjeçari në Shkodër, dërgohet direkt në spital
Postuar: 09/10/2019 - 18:27 Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur nga makina në qytetin e Shkodrës. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Unazën Perëndimore të këtij qyteti, tek zona e quajtur ZukthKashta ku një drejtues mjeti ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 18:35
Postuar: 09/10/2019 - 18:27 Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur nga makina në qytetin e Shkodrës. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Unazën Perëndimore të këtij qyteti, tek zona e quajtur ZukthKashta ku një drejtues mjeti ...

Del i tronditur nga makina, aksidentohet në mes të Tiranës aktori Albano Bogdo (Publikohen pamjet)
Postuar: 09/10/2019 - 18:21 Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës në kryeqytet. Ai ka kaluar disa momente frike. Makina ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 18:23
Postuar: 09/10/2019 - 18:21 Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës në kryeqytet. Ai ka kaluar disa momente frike. Makina ...

Petrit Vasili "kryqëzon" Ramën: Vendos kriminelë në krye. Nëse Evropa ka inat Ballkanin pse është kaq e drejtë?
Postuar: 09/10/2019 - 17:53 Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Rama, i cili sipas tij ka thënë sot se fajin për integrimin e ka Europa për shkak të problemeve të veta, ndërsa opozita mban peshën ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 17:55
Postuar: 09/10/2019 - 17:53 Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Rama, i cili sipas tij ka thënë sot se fajin për integrimin e ka Europa për shkak të problemeve të veta, ndërsa opozita mban peshën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved