ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 19:30

Bënin kërdinë me grabitje në banesa në Torino, shkatërrohet banda shqiptaro-italiane në Itali

Bënin kërdinë me grabitje në banesa në Torino, shkatërrohet banda shqiptaro-italiane në Itali
TORINO Karabinierët në Torino kanë shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane që merrej me vjedhje banesash në territorin italian. Policia italiane ka kryer arrestimin e një duzine njerëzish të dyshuar për vjedhje. Banda ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:57
TORINO Karabinierët në Torino kanë shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane që merrej me vjedhje banesash në territorin italian. Policia italiane ka kryer arrestimin e një duzine njerëzish të dyshuar për vjedhje. Banda ...

VIDEO/ Shkatërrohet banda italo-shqiptare e grabitësve: Hynin në banesa kur pronarët ishin në gjumë
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:44
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...

VIDEO/ Në pranga 10 persona, pjesë e një bande italo – shqiptare grabitësish
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...
Telegraf | 09-Oct-2019 12:00
Policia italiane ka shkatërruar një bandë grabitësish italo-shqiptare. 10 persona, mes tyre shqiptarë e italianë, ranë në pranga mëngjesin e sotëm. Gjatë orëve të vona të natës, të armatosur me thika e zinxhirë, ata ...

Shkatërrohet banda e grabitësve, hynin në banesa kur pronarët ishin në gjumë
Një bandë grabitesish është shkatërruar në Torino, ku pas hetimeve u zbuluan së paku 17 raste grabitjesh në banesa. Në pranga janë vënë disa anetarë të bandës, shqiptarë dhe italianë, por ende nuk bëhën të ditur emrat ...
Lapsi | 09-Oct-2019 11:31
Një bandë grabitesish është shkatërruar në Torino, ku pas hetimeve u zbuluan së paku 17 raste grabitjesh në banesa. Në pranga janë vënë disa anetarë të bandës, shqiptarë dhe italianë, por ende nuk bëhën të ditur emrat ...

Vidhnin banesat me shkopinj dhe thika, shkatërrohet banda e grabitësve
Autoritetet italiane kanë arrestuar mëngjesin e sotëm, disa persona të akuzuar si pjesë e një bande kriminale grabitësish. Të arrestuarit, shqiptarë dhe italianë, hynin të armatosur nëpër vila dhe shtëpi të izoluara, ...
ABCNews | 09-Oct-2019 10:13
Autoritetet italiane kanë arrestuar mëngjesin e sotëm, disa persona të akuzuar si pjesë e një bande kriminale grabitësish. Të arrestuarit, shqiptarë dhe italianë, hynin të armatosur nëpër vila dhe shtëpi të izoluara, ...

Shkatërrohet banda shqiptaro –italiane e trafikut të kokainës në Itali
Karabinierët në Siena kanë shkatërruar një bandë shqiptaro –italiane të trafikut të kokainës. Operacioni i nisur mbrëmë ka çuar në arrestimin e disa personave në provincat e Sienës, Valdelsa-s dhe provincës së Firencës. ...
Lapsi | 08-Oct-2019 16:07
Karabinierët në Siena kanë shkatërruar një bandë shqiptaro –italiane të trafikut të kokainës. Operacioni i nisur mbrëmë ka çuar në arrestimin e disa personave në provincat e Sienës, Valdelsa-s dhe provincës së Firencës. ...

Shkatërrohet banda shqiptaro –italiane e trafikut të kokainës në Itali
SIENA Karabinierët në Arma të Sienës kanë shkatërruar një bandë shqiptaro –italiane të trafikut të kokainës. Operacioni i nisur mbrëmë ka çuar në arrestimin e disa personave në provincat e Sienës, Valdelsa-s dhe ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 15:51
SIENA Karabinierët në Arma të Sienës kanë shkatërruar një bandë shqiptaro –italiane të trafikut të kokainës. Operacioni i nisur mbrëmë ka çuar në arrestimin e disa personave në provincat e Sienës, Valdelsa-s dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved