ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:18

Analiza e DW/ Erdogan dhe Vuçiç, takimi i “nxënësve të këqij”

Analiza e DW/ Erdogan dhe Vuçiç, takimi i “nxënësve të këqij”
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Lapsi | 09-Oct-2019 21:18
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Çfarë fshihet pas interesimit turk në rritje për Serbinë?
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 09:15
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Erdogan-Vuçiç: Takimet e nxënësve të këqinj
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi?
Top Channel | 09-Oct-2019 08:53
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi?

Erdogan: Serbisë autostrada e 1.2 mld euro, Shqipërisë së Ramës xhami e memorial!
Brenda një harku kohor të shkurtër presidenti i Turqisë, Taip Erdogan, ka vizituar sërish Beogradin. Duket qartë se mes të dy vendeve brenda pak vitesh është vendosur një “marrëdhënie speciale”, por që nuk kufizohet ...
Standard | 09-Oct-2019 20:40
Brenda një harku kohor të shkurtër presidenti i Turqisë, Taip Erdogan, ka vizituar sërish Beogradin. Duket qartë se mes të dy vendeve brenda pak vitesh është vendosur një “marrëdhënie speciale”, por që nuk kufizohet ...

Erdogan-Vuçiq, takimet e nxënësve të këqij
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 17:29
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Vizita e Erdoganit në Beograd: një përmbledhje e deklarimeve të dy presidentëve
P residenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe ai turk Erdogan pas njw takimi kokw kokw kanw mbajtur njw konferencw pwr shtyp. Vucic tha se falë presidentit Erdogan marrëdhëniet politike me Turqinë janë jashtëzakonisht të ...
Politiko | 09-Oct-2019 16:35
P residenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe ai turk Erdogan pas njw takimi kokw kokw kanw mbajtur njw konferencw pwr shtyp. Vucic tha se falë presidentit Erdogan marrëdhëniet politike me Turqinë janë jashtëzakonisht të ...

Erdogan dhe Vuçiç inaugurojnë autostradën Beograd-Sarajevë
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 08:46
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...

Erdogan-Vuçiq: Takimet e nxënësve të këqinj
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:30
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Erdogan-Vuçiq: Takimet e nxënësve të këqinj
Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ekonomike mes Turqisë dhe Serbisë, dëshmojnë se raportet mes këtyre dy vendeve janë shumë të mira. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e rendit ...
Portalb | 09-Oct-2019 10:33
Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ekonomike mes Turqisë dhe Serbisë, dëshmojnë se raportet mes këtyre dy vendeve janë shumë të mira. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e rendit ...

Erdogani pritet ngrohtë në Serbi (Foto)
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan zhvilloi një vizitë zyrtare në Serbi, ku u prit nga homologu serb, Aleksandër Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë të lartë. Qëllimi kryesor i vizitës së presidentit turk në Serbi lidhej ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 10:23
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan zhvilloi një vizitë zyrtare në Serbi, ku u prit nga homologu serb, Aleksandër Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë të lartë. Qëllimi kryesor i vizitës së presidentit turk në Serbi lidhej ...

Shifrat pas lidhjes së ngushtë Erdogan-Vuçiç
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
ABCNews | 09-Oct-2019 09:15
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Çka fshihet pas lidhjes së ngushtë Erdogan- Vuçiq
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Arbresh | 09-Oct-2019 09:46
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Çka fshihet pas lidhjes së ngushtë Erdogan- Vuçiq
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:36
Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e shtuara ...

Shifrat pas lidhjes së ngushtë Erdogan-Vuçiç
Lexime: 7 Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e ...
Medial | 09-Oct-2019 09:29
Lexime: 7 Turqia është një partner strategjik dhe anëtare e NATO-s, por që tregon interes të madh edhe për Serbinë. Po çfarë fshihet pas këtij interesimi? Vizitat e shumta në nivelin më të lartë dhe aktivitetet e ...

Turqia do të ndërtojë autostradën Beograd-Sarajevë
Kryeqyteti i Serbisë do të jetë i lidhur me autostradë me atë të Bosnjes. Beogradi dhe Sarajeva, përveç pengesave politike, të lidhur me infrastrukturë kanë qenë pak edhe në kohën e Jugosllavisë. Për këtë në Serbi u ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 22:08
Kryeqyteti i Serbisë do të jetë i lidhur me autostradë me atë të Bosnjes. Beogradi dhe Sarajeva, përveç pengesave politike, të lidhur me infrastrukturë kanë qenë pak edhe në kohën e Jugosllavisë. Për këtë në Serbi u ...

Erdogan dhe Vuçiç inaugurojnë autostradën Beograd-Sarajevë
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...
Medial | 09-Oct-2019 08:53
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën ...

Përurohet autostrada Beograd – Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën në Beograd me tre anëtarët e presidencës shumetnike të Bosnjës dhe Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Në ditën e dytë të vizitës së tij në Serbi, Erdogan mori ...
Lajminet | 09-Oct-2019 00:00
Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të martën në Beograd me tre anëtarët e presidencës shumetnike të Bosnjës dhe Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Në ditën e dytë të vizitës së tij në Serbi, Erdogan mori ...

Përurohet autostrada Beograd-Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 23:50
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...

Përurohet autostrada Beograd-Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...
InFokusi | 08-Oct-2019 23:31
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...

Përurohet autostrada Beograd-Sarajevë, merr pjesë edhe Erdogan
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 23:28
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, u ka kërkuar udhëheqësve të presidencës së Bosnjës t’i japin fund një bllokade politike njëvjeçare që ka nxitur tensionet në vend. Erdogan zhvilloi një takim të përbashkët të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved