ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 08:27

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:54
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...

Shkodër/ Turisti del nga rruga dhe përfundon në lumin Kir
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.
Top Channel | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.

Turisti zvicerian humb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved