ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 18:05

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.
Top Channel | 09-Oct-2019 18:38
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 18:45
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 18:36
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një makinë përplas fëmijën 10 vjeçar
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Telegraf | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

Tragjike në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, policia: Dyshohet…
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:52
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...

E rëndë në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i vdekur në makinë (DETAJE)
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda automjetit tip “BMW”. Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur. Policia ...
Mapo | 09-Oct-2019 16:57
mapo.alm Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda automjetit tip “BMW”. Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur. Policia ...

Automjeti përplas 10 vjeçarin në Shkodër
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:35
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...

Tiranë, gjendet i pajetë në makinë një 38 vjeçar
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:01
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina ishte e ndezur
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:29
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Lapsi | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

E rëndë/ Në ‘BMW’ e ndezur, i riu gjendet i vdekur në mes të Tiranës
Një i ri është gjetur i vdekur në një prej zonave në qendër të Tiranës. Burime nga policia thanë se është gjetur i pajetë 38-vjeçari me inicialet R. B., në një makinë ‘BMW’ e cila ishte e ndezur Ngjarja ka ndodhur në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 16:56
Një i ri është gjetur i vdekur në një prej zonave në qendër të Tiranës. Burime nga policia thanë se është gjetur i pajetë 38-vjeçari me inicialet R. B., në një makinë ‘BMW’ e cila ishte e ndezur Ngjarja ka ndodhur në ...

FOTO/ Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur. Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte as merrte
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 18:42
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...

Shkodër, aksident automobilistik, një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...
Medial | 09-Oct-2019 18:45
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...

Shkodër, aksident automobilistik, një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër. Një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç. Sipas njoftimit të policisë, ai ndodhet momentalisht në sallën e operacionit. “Më datë 09.10.2019, rreth ...
RTSH | 09-Oct-2019 18:42
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër. Një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç. Sipas njoftimit të policisë, ai ndodhet momentalisht në sallën e operacionit. “Më datë 09.10.2019, rreth ...

VIDEO: Aksident i rëndë në rrugën Tiranë-Durrës, përplasen disa automjete
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)
GazetaTema | 08-Oct-2019 13:29
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)

Gjendet i vdekur një 38-vjeçar, vetura ishte e ndezur
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 17:42
Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi ...

38 vjeçari shqiptar gjendet i vdekur brenda makinës së tij
Një 38 vjeçar është gjendur i vdekur sot brenda makinës së tij në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. Policia ka njoftuar mbi ngjarjen duke thënë se makina ishte e ndezur dhe se vdekja dyshohet të ketë ardhur për shkak ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 17:42
Një 38 vjeçar është gjendur i vdekur sot brenda makinës së tij në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. Policia ka njoftuar mbi ngjarjen duke thënë se makina ishte e ndezur dhe se vdekja dyshohet të ketë ardhur për shkak ...

Panik në Tiranë, një 38-vjeçar gjendet i vdekur brenda BMW-së së ndezur
Një 38-vjeçar, shtatasi me iniciale R.B., është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Tiranë, në rrugën “Mustafa Matohiti”. Nga informacionet paraprake të komunikuara, Policia bën me dije se trupi gjendej në një ...
Lapsi | 09-Oct-2019 17:00
Një 38-vjeçar, shtatasi me iniciale R.B., është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Tiranë, në rrugën “Mustafa Matohiti”. Nga informacionet paraprake të komunikuara, Policia bën me dije se trupi gjendej në një ...

Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur rëndë/ Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja…
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...
Telegraf | 08-Oct-2019 18:56
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...

Gjendet i vdekur një 38 vjeçar, në makinën e tij në Tiranë
Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi R.B dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak. Njoftimi: Tiranë/Informacion ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:36
Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur. Shtetasi R.B dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak. Njoftimi: Tiranë/Informacion ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved