ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:18

10 brand-et më të famshme të make up-it

10 brand-et më të famshme të make up-it
Por a ju ka shkuar ndonjehere ndermend te dini se cilat prej brand-eve jane ato me te famshmet? Ne kete galeri do te gjeni ato 10 te kreut.
ikub.al | 09-Oct-2019 13:30
Por a ju ka shkuar ndonjehere ndermend te dini se cilat prej brand-eve jane ato me te famshmet? Ne kete galeri do te gjeni ato 10 te kreut.

Tendenca më e vecantë e vjeshtës: kombinimi i thonjve me tonin e syve
Kreativiteti nuk vdes kurre! Kombinimi i ngjyres se thonjve dhe paleten e hijes tuaj te syve eshte nje nga tendencat me te njohura qe do ta ktheje pamjen tuaj plotesisht, duke i vendosur te dy edhe make up-in edhe artin ...
ikub.al | 09-Oct-2019 10:16
Kreativiteti nuk vdes kurre! Kombinimi i ngjyres se thonjve dhe paleten e hijes tuaj te syve eshte nje nga tendencat me te njohura qe do ta ktheje pamjen tuaj plotesisht, duke i vendosur te dy edhe make up-in edhe artin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved