ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 07:10

E hëna e pushimit! Mbyllen edhe çerdhet e kopshtet në Tiranë, Durrës, Elbasan

E hëna e pushimit! Mbyllen edhe çerdhet e kopshtet në Tiranë, Durrës, Elbasan
Pas deklaratës së ministres së Arsimit, Besa Shahini, e cila bëri me dijeni se shkollat 9-vjeçare e të mesme në Tiranë, Durrës dhe Elbasan nuk do të zhvillojnë mësim ditën e hënë, është marrë vendimi që po kështu të ...
Top Channel | 22-Sep-2019 21:20
Pas deklaratës së ministres së Arsimit, Besa Shahini, e cila bëri me dijeni se shkollat 9-vjeçare e të mesme në Tiranë, Durrës dhe Elbasan nuk do të zhvillojnë mësim ditën e hënë, është marrë vendimi që po kështu të ...

MASR: Shkollat, kopshtet dhe çerdhet ditën e hënë do jenë pushim
Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Besa Shahini të marrë masa për nxënësit. Ministrja Shahini ka njoftuar se nesër nxënësit në Tiranë, Durrës dhe Elbasan do ...
Telegraf | 22-Sep-2019 21:35
Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Besa Shahini të marrë masa për nxënësit. Ministrja Shahini ka njoftuar se nesër nxënësit në Tiranë, Durrës dhe Elbasan do ...

Sot nuk ka mësim, ditë pushimi për Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e hënë do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë në ...
Ina-Online | 23-Sep-2019 00:54
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e hënë do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë në ...

Pas tërmetit, mbyllen shkollat e çerdhet në tri qytete të Shqipërisë
Pas deklaratës së ministres së Arsimit, Besa Shahini, e cila bëri me dijeni se shkollat 9-vjeçare e të mesme në Tiranë, Durrës dhe Elbasan nuk do të zhvillojnë mësim ditën e hënë, është marrë vendimi që po kështu të ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 22:53
Pas deklaratës së ministres së Arsimit, Besa Shahini, e cila bëri me dijeni se shkollat 9-vjeçare e të mesme në Tiranë, Durrës dhe Elbasan nuk do të zhvillojnë mësim ditën e hënë, është marrë vendimi që po kështu të ...

Sonila Meço: Pushimi nesër për fëmijët, improvizim i qeverisë
Gazetarja Sonila Meço, përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar vendimin e Ministrisë së Arsimit që shkollat në qarqet Tiranë, Durrës e Elbasan të jenë pushim Meço shprehet se kjo është një improvizim i ...
Dritare | 22-Sep-2019 22:07
Gazetarja Sonila Meço, përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar vendimin e Ministrisë së Arsimit që shkollat në qarqet Tiranë, Durrës e Elbasan të jenë pushim Meço shprehet se kjo është një improvizim i ...

Edhe shkollat private, nesër pushim
Ministria e Arsimit ka lajmëruar ditën e sotme, se e hëna do të jetë pushim për të gjitha shkollat në qarqet e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, që janë prekur nga tërmetet e ditës së fundit. Urdhërit të Ministrisë së ...
Dritare | 22-Sep-2019 22:07
Ministria e Arsimit ka lajmëruar ditën e sotme, se e hëna do të jetë pushim për të gjitha shkollat në qarqet e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, që janë prekur nga tërmetet e ditës së fundit. Urdhërit të Ministrisë së ...

Jo vetëm nxënësit, edhe prindërit nesër pushim!
Në një deklaratë për mediat, ministrja e Arsimit, Besa Shahini bëri me dijeni se dita e nesërme do të jetë pushim për të gjithë nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit.
Top Channel | 22-Sep-2019 20:13
Në një deklaratë për mediat, ministrja e Arsimit, Besa Shahini bëri me dijeni se dita e nesërme do të jetë pushim për të gjithë nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit.

Paqartësi për mbylljen e shkollave, prindërit pyesin Besa Shahinin: Përfshihen kopshtet e institucionet private?
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se 98 shkolla që kanë pasur plasaritje si pasojë e tërmetit të së shtunës do të mbyllen, pasi nxënësit nuk janë ende emocionalisht gati për të nisur mësimin. Njoftimi i saj ...
Politiko | 22-Sep-2019 21:22
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se 98 shkolla që kanë pasur plasaritje si pasojë e tërmetit të së shtunës do të mbyllen, pasi nxënësit nuk janë ende emocionalisht gati për të nisur mësimin. Njoftimi i saj ...

Paqartësi për mbylljen e shkollave, prindërit pyesin Besa Shaninin: Vendimi përfshin kopshtet dhe institucionet private?
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se 98 shkolla që kanë pasur plasaritje si pasojë e tërmetit të së shtunës do të mbyllen, pasi nxënësit nuk janë ende emocionalisht gati për të nisur mësimin. Njoftimi i saj ...
Politiko | 22-Sep-2019 21:14
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se 98 shkolla që kanë pasur plasaritje si pasojë e tërmetit të së shtunës do të mbyllen, pasi nxënësit nuk janë ende emocionalisht gati për të nisur mësimin. Njoftimi i saj ...

Nesër nuk ka mësim – ditë pushimi për Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë ...
Alsat-M | 22-Sep-2019 21:14
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë ...

Nesër në Tiranë, Durrës dhe Elbasan nuk do të zhvillohet mësimi
Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. Lexoni më poshtë deklaratën e plotë: Dua të ndaj me të gjithë ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 21:10
Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. Lexoni më poshtë deklaratën e plotë: Dua të ndaj me të gjithë ...

Të hënën pushim në shkollat e Tiranës, Durrësit e Elbasanit
Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini, ka bërë të ditur se të hënën nuk do të mbahet mësim për nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, si pasojë e tërmeteve të fuqishme që goditën Shqipërinë në fundjavë. “Në ...
Portalb | 22-Sep-2019 21:05
Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini, ka bërë të ditur se të hënën nuk do të mbahet mësim për nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, si pasojë e tërmeteve të fuqishme që goditën Shqipërinë në fundjavë. “Në ...

Tërmetet/ Ministria e Arsimit jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër pushim në 3 qarqe
Ministria e Arsimit dhe e Sportit ka njoftuar se për shkak të tërmeteve të rëna ditët e fundit, e hëna do të jetë ditë pushimi për të gjitha shkollat në Durrës, Tiranë, dhe Elbasan. Ministria shprehet se janë vetëm 2 ...
Dritare | 22-Sep-2019 21:05
Ministria e Arsimit dhe e Sportit ka njoftuar se për shkak të tërmeteve të rëna ditët e fundit, e hëna do të jetë ditë pushimi për të gjitha shkollat në Durrës, Tiranë, dhe Elbasan. Ministria shprehet se janë vetëm 2 ...

Ministrja e arsimit: Të hënën në qarqet Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim
Ministrja e arsimit Besa Shahini njoftoi se të hënën në shkollat e qarqeve Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim. “Është e kuptueshme dhe duke marrë këtë parasysh dhe duke dëgjuar psikologët kemi ...
Medial | 22-Sep-2019 21:05
Ministrja e arsimit Besa Shahini njoftoi se të hënën në shkollat e qarqeve Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim. “Është e kuptueshme dhe duke marrë këtë parasysh dhe duke dëgjuar psikologët kemi ...

Tërmetet, ministrja e Arsimit njofton pushim për nxënësit në dy ditët në vijim
Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Besa Shahini të marrë masa për nxënësit. Ministrja Shahini ka njoftuar se nesër dhe pasnesër nxënësit në Tiranë, Durrës dhe ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 20:04
Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Besa Shahini të marrë masa për nxënësit. Ministrja Shahini ka njoftuar se nesër dhe pasnesër nxënësit në Tiranë, Durrës dhe ...

Ministrja e arsimit: Të hënën në qarqet Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim
Ministrja e arsimit Besa Shahini njoftoi se të hënën në shkollat e qarqeve Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim. “Është e kuptueshme dhe duke marrë këtë parasysh dhe duke dëgjuar psikologët kemi ...
RTSH | 22-Sep-2019 20:59
Ministrja e arsimit Besa Shahini njoftoi se të hënën në shkollat e qarqeve Tiranë, Durrës dhe Elbasan, nuk do të zhvillohet mësim. “Është e kuptueshme dhe duke marrë këtë parasysh dhe duke dëgjuar psikologët kemi ...

Jo vetëm nxënësit, edhe prindërit nesër pushim!
Në një deklaratë për mediat, ministrja e Arsimit, Besa Shahini bëri me dijeni se dita e nesërme do të jetë pushim për të gjithë nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit. Po kështu shtoi se ditë pushimi do të jetë ...
Shenja | 22-Sep-2019 20:52
Në një deklaratë për mediat, ministrja e Arsimit, Besa Shahini bëri me dijeni se dita e nesërme do të jetë pushim për të gjithë nxënësit e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit. Po kështu shtoi se ditë pushimi do të jetë ...

Ministrja e Arsimit: Ja shkollat të cilat nesër nuk do të zhvillojnë mësim
Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë në komunikim të drejtpërdrejtë me të gjithë drejtuesit ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 20:04
Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë në komunikim të drejtpërdrejtë me të gjithë drejtuesit ...

Shkaku i tërmetit, nesër nuk mbahet mësim në Tiranë, Durrës dhe Elbasan
Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini, ka bërë të ditur se nesër nuk do të mbahet mësimi në tri qytete. Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë ...
Zeri | 22-Sep-2019 20:47
Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini, ka bërë të ditur se nesër nuk do të mbahet mësimi në tri qytete. Përmes një deklarate për shtyp, ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se dita e nesërme do të jetë ...

Shahini tregon se në cilat qytete nuk do të mbahet mësim të hënën
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë ...
InFokusi | 22-Sep-2019 20:34
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes së pasigurt të disa ndërtesave shkollore, dita e nesërme do të jetë pushim për shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. “Kam qenë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved