ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 09:12

Reali fiton ndaj Sevijës, Benzema nderon madrilenët/Video

Reali fiton ndaj Sevijës, Benzema nderon madrilenët/Video
Real Madridi ka mposhtur Sevillën mbrëmjen e sotme me rezultatin minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen mirë duke rrezikuar portën kundërshtare disa herë më anë të Eden Hazard, Karim Benzemas dhe Dani Carvajal, ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 00:23
Real Madridi ka mposhtur Sevillën mbrëmjen e sotme me rezultatin minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen mirë duke rrezikuar portën kundërshtare disa herë më anë të Eden Hazard, Karim Benzemas dhe Dani Carvajal, ...

Zidane: Mund të kishim shënuar më shumë gola ndaj Sevillës
Zinedine Zidane është deklaruar pas fitores së mundimshme ndaj Sevillës në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat 0-1. Trajneri francez ka thënë se është i lumtur me paraqitjen e lojtarëve, derisa e kanë ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 23:41
Zinedine Zidane është deklaruar pas fitores së mundimshme ndaj Sevillës në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat 0-1. Trajneri francez ka thënë se është i lumtur me paraqitjen e lojtarëve, derisa e kanë ...

Notat e lojtarëve: Sevilla 0-1 Real Madrid, Carvajal ishte lojtari i ndeshjes
Real Madridi ka arritur ta mposht Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Golin në vetë në këtë takim e shënoi Karim Benzema në minutën e 64-të, pas asistimit që pranoi nga Dani ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 23:10
Real Madridi ka arritur ta mposht Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Golin në vetë në këtë takim e shënoi Karim Benzema në minutën e 64-të, pas asistimit që pranoi nga Dani ...

Real Madridi vuan, por fiton ndaj Sevillës me rezultat minimal
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 22:53
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...

Paulo Dybala do të largohet nga Juventus në janar
Juventus duket se ka hequr dorë nga shërbimet e Paulo Dybalas, dhe në janar pritet që ta largojë nga skuadra, raporton ‘Sky Sports News’. 25 vjeçari ishte shumë afër kalimit në Premierligë gjatë verës, pas interesimit ...
Telegraf | 22-Sep-2019 15:15
Juventus duket se ka hequr dorë nga shërbimet e Paulo Dybalas, dhe në janar pritet që ta largojë nga skuadra, raporton ‘Sky Sports News’. 25 vjeçari ishte shumë afër kalimit në Premierligë gjatë verës, pas interesimit ...

VIDEO | Fitore e madhe, Benzema ngjit Realin në krye të La Liga
Real Madrid ka marrë një fitore të madhe në transfertë përballë Sevilla 0-1, me Karim Benzema që shënoi në minutën e 64-ët. Sulmuesi francez ishte ai që bëri diferencën në një sfidë shumë të luftuar nga të dyja ...
ABCNews | 22-Sep-2019 23:10
Real Madrid ka marrë një fitore të madhe në transfertë përballë Sevilla 0-1, me Karim Benzema që shënoi në minutën e 64-ët. Sulmuesi francez ishte ai që bëri diferencën në një sfidë shumë të luftuar nga të dyja ...

Real Madridi me disa mungesa në përballjen me Sevillën, formacionet zyrtare
Sevilla dhe Real Madridi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së pestë në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Ramon Sanchez Pizjuan’, e që do ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 19:59
Sevilla dhe Real Madridi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së pestë në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Ramon Sanchez Pizjuan’, e që do ...

Juventusi i gatshëm ta shesë Dybalan në janar
Paulo Dybala pritet të largohet nga Juventusi qysh në afatin kalimtar të janarit shkaku i hapësirës së vogël në skuadër. Sipas asaj që raporton Sky Sports News , Zonja e Vjetër është e gatshme që ta shesë La Joyan në ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 18:57
Paulo Dybala pritet të largohet nga Juventusi qysh në afatin kalimtar të janarit shkaku i hapësirës së vogël në skuadër. Sipas asaj që raporton Sky Sports News , Zonja e Vjetër është e gatshme që ta shesë La Joyan në ...

Zidane: Mund të kishim shënuar më shumë gola ndaj Sevillës
Zinedine Zidane është deklaruar pas fitores së mundimshme ndaj Sevillës në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat 0-1. Trajneri francez ka thënë se është i lumtur me paraqitjen e lojtarëve, derisa e kanë ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Zinedine Zidane është deklaruar pas fitores së mundimshme ndaj Sevillës në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat 0-1. Trajneri francez ka thënë se është i lumtur me paraqitjen e lojtarëve, derisa e kanë ...

Real Madridi vuan, por fiton ndaj Sevillës me rezultat minimal
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...

Notat e lojtarëve: Sevilla 0-1 Real Madrid, Carvajal ishte lojtari i ndeshjes
Real Madridi ka arritur ta mposht Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Golin në vetë në këtë takim e shënoi Karim Benzema në minutën e 64-të, pas asistimit që pranoi nga Dani ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 23:59
Real Madridi ka arritur ta mposht Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Golin në vetë në këtë takim e shënoi Karim Benzema në minutën e 64-të, pas asistimit që pranoi nga Dani ...

Reali e mposhti Sevillën
Madridi është kthyer. Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, Karim Benzema, në minutën ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 23:35
Madridi është kthyer. Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, Karim Benzema, në minutën ...

Plisat sqarojnë situatën: Ja pse e kemi kthyer mbrapsht transparentin
U transferua në verë te Brescia, ndërsa pasi shleu 4 javët e pezullimit që nga kampionati francez, Mario Balotelli është gati të zbresë në fushë dhe do ta bëjë këtë kundër kampionëve në fuqi të Italisë, Juventusit, ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 23:30
U transferua në verë te Brescia, ndërsa pasi shleu 4 javët e pezullimit që nga kampionati francez, Mario Balotelli është gati të zbresë në fushë dhe do ta bëjë këtë kundër kampionëve në fuqi të Italisë, Juventusit, ...

Reali del fitimtar nga 'Ramon Sanchez-Pizjuan'
Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, Karim Benzema, në minutën e 64’. Reali ...
Zeri | 22-Sep-2019 23:19
Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, Karim Benzema, në minutën e 64’. Reali ...

Benzema vendimtar, Real merr fitore të vështirë në transfertën e Sevillas
Në mesjavë preku fundin me atë humbje 3-0 në Champions ndaj PSG-së, duke mos gjuajtur asnjëherë në kuadrat, por Reali i Madridit ia doli të ringrihet, duke fituar në një transfertë mjaft të vështirë si ajo ndaj ...
Shenja | 22-Sep-2019 23:10
Në mesjavë preku fundin me atë humbje 3-0 në Champions ndaj PSG-së, duke mos gjuajtur asnjëherë në kuadrat, por Reali i Madridit ia doli të ringrihet, duke fituar në një transfertë mjaft të vështirë si ajo ndaj ...

Zidane flet për mundësinë e transferimit të Eriksenit ose Van de Beekut
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka lënë të kuptohet se pret që një mesfushor i ri të arrijë në janar. Para përplasjes së sotme me Sevillan, Zidane u pyet për mesfushorin e Ajaxit , Donny van de Beek dhe ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 15:03
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka lënë të kuptohet se pret që një mesfushor i ri të arrijë në janar. Para përplasjes së sotme me Sevillan, Zidane u pyet për mesfushorin e Ajaxit , Donny van de Beek dhe ...

Reali merr një fitore të vuajtur ndaj Sevilla
Real Madridi ka fituar ndeshjen e dytë radhazi në kampionat pasi ka mposhtur Sevilla-n 1-0 në Ramon Sanchez Pizjuan. Los Blancos kanë vuajtur jashtë mase, sidomos në pjesën e parë, por falë eksperiencës dhe cilësisë ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 23:10
Real Madridi ka fituar ndeshjen e dytë radhazi në kampionat pasi ka mposhtur Sevilla-n 1-0 në Ramon Sanchez Pizjuan. Los Blancos kanë vuajtur jashtë mase, sidomos në pjesën e parë, por falë eksperiencës dhe cilësisë ...

Benzema shkëlqen në fitoren e Real Madridit
‘Los Blancos’ kanë mposhtur në udhëtim Sevillan me rezultat 0-1. Skuadra e Zinedine Zidane u tregua më e rrezikshme gjatë tërë ndeshjes, me Karim Benzema (64’) që vendosi fatin e kësaj sfide pas krosimit nga Dani ...
Lajminet | 22-Sep-2019 23:08
‘Los Blancos’ kanë mposhtur në udhëtim Sevillan me rezultat 0-1. Skuadra e Zinedine Zidane u tregua më e rrezikshme gjatë tërë ndeshjes, me Karim Benzema (64’) që vendosi fatin e kësaj sfide pas krosimit nga Dani ...

22:58 Real Madridi vuan, por fiton ndaj Sevillës me rezultat minimal Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në...
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 22:59
Real Madridi e ka mposhtur Sevillën në kuadër të javës së pestë në La Liga me rezultat minimal 0-1. Los Blancos e filluan ndeshjen më mirë se vendasit, pasi rrezikuan portën e tyre disa herë më anë të Eden Hazard, Karim ...

Benzema ia dhuron tri pikë Realit, lider i La Ligas së bashku me Bilbaon
Madridi është kthyer. Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan, raporton Gazeta Express. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 22:57
Madridi është kthyer. Skuadra e Zinedine Zidane ka marrë tri pikë të arta në xhiron e pestë në La Liga, duke e mposhtur 0-1 në udhëtim Sevillan, raporton Gazeta Express. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved