ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 16:53

Asambleja e OKB në New York bën bashkë Ramën me Mitzotaqis, ja çfarë shkruan kryeministri

Asambleja e OKB në New York bën bashkë Ramën me Mitzotaqis, ja çfarë shkruan kryeministri
SHBA Kryeministri Edi Rama teksa ndodhet për një vizitë në New York ka takuar homologun e tij grek Kiriakos Mitzotaqis. Ka qenë vet kreu i qeverisë ai që ka njoftuar për bashkëbisedimin ndërsa ka postuar edhe disa foto. ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 20:00
SHBA Kryeministri Edi Rama teksa ndodhet për një vizitë në New York ka takuar homologun e tij grek Kiriakos Mitzotaqis. Ka qenë vet kreu i qeverisë ai që ka njoftuar për bashkëbisedimin ndërsa ka postuar edhe disa foto. ...

New York, Rama takon kryeministrin grek, Mitsotakis
mapo.al Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama. Ende nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është ...
Mapo | 23-Sep-2019 20:00
mapo.al Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama. Ende nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është ...

Zaev-Ratas: Mbështetje nga Estonia për fillimin e negociatave me BE-në në tetor
Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi takim me kryeministrin ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 20:42
Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi takim me kryeministrin ...

Kryeministrja serbe: Shpresoj se Merkel do të mbështesë pikëpamjet e Serbisë për Kosovën
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, shpreson se kancelarja gjermane Angela Merkel do të mbështesë pikëpamjen e Beogradit sa i takon zgjidhjen e çështjes me Kosovës. Komenti i kreut të ekzekutivit e bëri këtë koment para ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 19:44
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, shpreson se kancelarja gjermane Angela Merkel do të mbështesë pikëpamjen e Beogradit sa i takon zgjidhjen e çështjes me Kosovës. Komenti i kreut të ekzekutivit e bëri këtë koment para ...

Rama takon Micotaqis, në përpjekje për të zbutur paragjykimet greke për Shqipërinë
Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama. Ende nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 19:47
Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama. Ende nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në ...

Rama takon Mitsotakis në New York
Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama.
Top Channel | 23-Sep-2019 19:27
Burime qeveritare greke bënë me dije para disa minutash se kryeministri Mitsotakis është takuar në Nju York me homologun shqiptar Edi Rama.

“Kathimerini” zbulon çfarë u tha në takimin Rama – Mitsotakis
Gazeta greke “Kathimerini” zbulon disa detaje nga takimi që Kryeministri shqiptar Edi Rama pati me homologun grek Kiriakos Mitsotakis gjatë punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork. Vetë Rama ka dhënë ...
Lapsi | 23-Sep-2019 20:20
Gazeta greke “Kathimerini” zbulon disa detaje nga takimi që Kryeministri shqiptar Edi Rama pati me homologun grek Kiriakos Mitsotakis gjatë punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork. Vetë Rama ka dhënë ...

Rama takohet me Mitzotaqis: Prezantim miqësor dhe bashkëbisedim i hapur
Kryeministri Edi Rama është takuar me kryeministrin grek Kiriakos Mitzotaqis këtë të hënë. Takimin e ka njoftuar vetë kreu I qeverisë në një postim në Facebook, ndërsa thekson se ka qenë një prezantim miqësor dhe ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 19:45
Kryeministri Edi Rama është takuar me kryeministrin grek Kiriakos Mitzotaqis këtë të hënë. Takimin e ka njoftuar vetë kreu I qeverisë në një postim në Facebook, ndërsa thekson se ka qenë një prezantim miqësor dhe ...

Negociatat, Rama, Mitsotakis dhe Zaev takohen në Nju Jork
Kreu i qeverisë, Edi Rama ka nisur vizitën e punës në New York, ku merr pjesë në punimet e Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ndërsa takimi i parë ka qenë me kryeministrin e Greqisë, Kyriakos Mitsotakis. Ky është ...
Gazeta Dita | 23-Sep-2019 21:00
Kreu i qeverisë, Edi Rama ka nisur vizitën e punës në New York, ku merr pjesë në punimet e Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ndërsa takimi i parë ka qenë me kryeministrin e Greqisë, Kyriakos Mitsotakis. Ky është ...

LAJM I FUNDIT/ Rama takon Mitsotakis ne OKB (FOTO)
Kryeministri Edi Rama ka takuar për herë të parë homologun e tij grek Kiriakos Mitsotakis gjatë vizitën në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në një postim në Facebook, Rama shkruan: “OKB, Nju Jork – Me kryeministrin e ...
Lapsi | 23-Sep-2019 20:04
Kryeministri Edi Rama ka takuar për herë të parë homologun e tij grek Kiriakos Mitsotakis gjatë vizitën në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në një postim në Facebook, Rama shkruan: “OKB, Nju Jork – Me kryeministrin e ...

Zaev-Ratas: Mbështetje nga Estonia për fillimin e negociatave me BE-në në tetor
Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi takim me kryeministrin ...
Arbresh | 23-Sep-2019 20:56
Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi takim me kryeministrin ...

Zaev takon kryeministrin estonez Ratas: Mbështetje për fillimin e negociatave
Nju Jork, 23 shtator – Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi ...
Koha.mk | 23-Sep-2019 20:49
Nju Jork, 23 shtator – Kryeministri Zoran Zaev në shoqëri të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje evropiane, Bujar Osmani dhe ministrit të Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, realizoi ...

Rama në Nju Jork në Asamblenë e OKB-së, takon Trump dhe Mitzotaqis
Pas mbërritjes në Nju Jork, Kryeministri Edi Rama është takuar me homologun grek Kiriakos Micotaqis. Lajmin, shefi i qeverisë e ka bërë të ditur në rrjetet sociale, ku ka publikuar edhe dy foto të takimit. “Me ...
ABCNews | 23-Sep-2019 20:04
Pas mbërritjes në Nju Jork, Kryeministri Edi Rama është takuar me homologun grek Kiriakos Micotaqis. Lajmin, shefi i qeverisë e ka bërë të ditur në rrjetet sociale, ku ka publikuar edhe dy foto të takimit. “Me ...

A do ta takohet Rama, me Donald Trump?
Kryeministri Edi Rama është nisur mbrëmjen e djeshme sërish drejt New York-ut për të marrë pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Vetë Rama shkruajti në rrjetet sociale se sot për ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 18:26
Kryeministri Edi Rama është nisur mbrëmjen e djeshme sërish drejt New York-ut për të marrë pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Vetë Rama shkruajti në rrjetet sociale se sot për ...

New York, kryeministri Rama takon homologun grek, Kiriakos Mitzotaqis
Kryeministri grek Kiriakos Mitzotaqis, është takuar në New York me homologun shqiptar, Edi Rama. Nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në kuadër të punimeve të sesionit të asamblesë së ...
Medial | 23-Sep-2019 20:49
Kryeministri grek Kiriakos Mitzotaqis, është takuar në New York me homologun shqiptar, Edi Rama. Nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në kuadër të punimeve të sesionit të asamblesë së ...

Kur Micotakis takon Edi Ramën
Tërmeti i fuqishëm në Tiranë nuk ishte i mjaftueshëm të anulojë udhëtimin e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, në Nju Jork. Në këto kushte, parashikoj se në kuadrin e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, do të zhvillohet ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 16:01
Tërmeti i fuqishëm në Tiranë nuk ishte i mjaftueshëm të anulojë udhëtimin e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, në Nju Jork. Në këto kushte, parashikoj se në kuadrin e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, do të zhvillohet ...

Rama takohet me Mitsotakis: Prezantim miqësor dhe bashkëbisedim i hapur!
Ashtu siç pritej, kryeministri i vendin tonë Edi Rama, gjatë vizitës së tij në Nju Jork, është takuar me homologun grek, Kiriakos Mitsotakis. Pa dhënë shumë detaje nga takimi, Rama shkruan se prezatimi ka qenë miqësor ...
Dritare | 23-Sep-2019 20:40
Ashtu siç pritej, kryeministri i vendin tonë Edi Rama, gjatë vizitës së tij në Nju Jork, është takuar me homologun grek, Kiriakos Mitsotakis. Pa dhënë shumë detaje nga takimi, Rama shkruan se prezatimi ka qenë miqësor ...

Trump i prerë: Nuk do të takoj iranianë në OKB
Nuk mund ta përjashtoj kurrë, por tani për tani nuk kam qëllim ta takoj Iranin në kuadër të samitit të OKB, deklaroi presidenti amerikan Donald Trump. Presidenti iranian, Hasan Rohani pas marrjes së vizës nga ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 16:12
Nuk mund ta përjashtoj kurrë, por tani për tani nuk kam qëllim ta takoj Iranin në kuadër të samitit të OKB, deklaroi presidenti amerikan Donald Trump. Presidenti iranian, Hasan Rohani pas marrjes së vizës nga ...

New York, kryeministri Rama takon homologun grek, Kiriakos Mitzotaqis
Kryeministri grek Kiriakos Mitzotaqis, është takuar në New York me homologun shqiptar, Edi Rama. Nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në kuadër të punimeve të sesionit të asamblesë së ...
RTSH | 23-Sep-2019 20:38
Kryeministri grek Kiriakos Mitzotaqis, është takuar në New York me homologun shqiptar, Edi Rama. Nuk dihen hollësi të këtij takimi të planifikuar që është zhvilluar në kuadër të punimeve të sesionit të asamblesë së ...

Vuçiç: Më presin takime të vështira në New York, SHBA do të kërkojë nga Serbia njohjen e Kosovës
Nga Beqir SINA New York City Presidenti serb Aleksandar Vuçiç, sot në mbrëmje në darkën e Presidentit të SHBA Donald Trump (e hënë 23 shtator) me personalitetet nga mbar bota, pjesëmarrës në Asamblen e Përgjithshme të ...
Indeks Online | 23-Sep-2019 20:31
Nga Beqir SINA New York City Presidenti serb Aleksandar Vuçiç, sot në mbrëmje në darkën e Presidentit të SHBA Donald Trump (e hënë 23 shtator) me personalitetet nga mbar bota, pjesëmarrës në Asamblen e Përgjithshme të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved