ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 01:26

Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, e Tirana mezi po kryen punët e veta

Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, e Tirana mezi po kryen punët e veta
?Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka bashkëbiseduar për temat e ndryshme.
Top Channel | 22-Sep-2019 14:56
?Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka bashkëbiseduar për temat e ndryshme.

Ramush Haradinaj sulmon Ramën: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, e Tirana mezi po kryen punët e veta, mund të qeverisim vetë
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka sulmuar kryeministrin Edi Rama. Teksa situata në vend është delikate për shkak të lëkundjeve sizmike, Haradinaj nuk i ka kursyer kritikat ndaj ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 15:13
Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka sulmuar kryeministrin Edi Rama. Teksa situata në vend është delikate për shkak të lëkundjeve sizmike, Haradinaj nuk i ka kursyer kritikat ndaj ...

Molliqaj: Kush voton për LDK’në, voton për konceptin e Zajednicës
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Dardan Molliqaj, ka thënë se LDK për vazhdimin e shtetit e ka idenë e Asociacionit të komunave serbe (Zajednicën), shkruan Periskopi. Molliqaj u shpreh se LDK do ta përkrah ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 21:39
Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Dardan Molliqaj, ka thënë se LDK për vazhdimin e shtetit e ka idenë e Asociacionit të komunave serbe (Zajednicën), shkruan Periskopi. Molliqaj u shpreh se LDK do ta përkrah ...

PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...
Arbresh | 22-Sep-2019 21:37
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...

PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...
Medial | 22-Sep-2019 21:35
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...

PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 21:31
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...

PSD: Anomarava sikur gjithë Kosova janë njëzëri për 100 për qind shtet
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 20:44
Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur një tubim me qytetarë të Gjilanit për të shpalosur programin e tyre dhe për të kërkuar votën e 6 tetorit. PSD tha se edhe Anamorava sikur e gjithë Kosova janë “njëzëri për 100 për qind ...

Bytyqi i PSD-së: Alternativa jonë qeverisëse e fuqizon çdo segment të shtetit
Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka thënë sot në Gjilan u pa entuziazmi për fitoren e këtij koalicioni. Bytyqi ka thënë ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 20:38
Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka thënë sot në Gjilan u pa entuziazmi për fitoren e këtij koalicioni. Bytyqi ka thënë ...

Bytyqi i PSD-së: Alternativa jonë qeverisëse e fuqizon çdo segment të shtetit
Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka thënë sot në Gjilan u pa entuziazmi për fitoren e këtij koalicioni. Bytyqi ka thënë ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 19:57
Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka thënë sot në Gjilan u pa entuziazmi për fitoren e këtij koalicioni. Bytyqi ka thënë ...

Haradinaj premton zhvillim në Gjilan: Do ta forcojmë edhe Luginën e Preshevës
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 19:41
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...

Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, e Tirana mezi po kryen punët e veta
?Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka bashkëbiseduar për temat e ndryshme. Në një moment, ai ka kritikuar edhe disa politikanë kosovarë ...
Shenja | 22-Sep-2019 19:40
?Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka bashkëbiseduar për temat e ndryshme. Në një moment, ai ka kritikuar edhe disa politikanë kosovarë ...

Haradinaj merr mbështetje në Gjilan
Ajo që vërehet nga fotografitë dhe videot e tubimit është një përkrahje masive që duket se Haradinaj e ka si kandidat për kryeministër nga banorët e kësaj ane Ai ka thënë se me zhvillimin e Gjilanit, forcohet edhe ...
Lajminet | 22-Sep-2019 19:39
Ajo që vërehet nga fotografitë dhe videot e tubimit është një përkrahje masive që duket se Haradinaj e ka si kandidat për kryeministër nga banorët e kësaj ane Ai ka thënë se me zhvillimin e Gjilanit, forcohet edhe ...

Haradinaj merr mbështetje në Gjilan
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryej punët e nevojshme për Gjilanin dhe gjithë ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 19:37
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryej punët e nevojshme për Gjilanin dhe gjithë ...

Bajram Hasani me një porosi për Lutfi Hazirin: Gjilanasit kanë vendosur të jenë ushtarë të Ramush Haradinajt
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 19:37
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...

Haradinaj premton zhvillim në Gjilan: Do ta forcojmë edhe Luginën e Preshevës
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...
Medial | 22-Sep-2019 19:33
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...

Haradinaj: Me 140 milionë investime në vit, Trepça sjell 500 milionë euro përfitim
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj sot ka qëndruar në qytetin e Podujevës. Atje Haradinaj ndër tjera foli edhe për kthimin e Trepçës në pronësi të Kosovës. “Ishte situata me ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 19:29
Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj sot ka qëndruar në qytetin e Podujevës. Atje Haradinaj ndër tjera foli edhe për kthimin e Trepçës në pronësi të Kosovës. “Ishte situata me ...

Hasani: Gjilanasit kanë vendosur të jenë ushtarë të Ramush Haradinajt
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 19:27
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...

Haradinaj merr mbështetje në Gjilan
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, gjatë një tubimi me qytetarë në Gjilan, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...
Kosova Press | 22-Sep-2019 19:25
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, gjatë një tubimi me qytetarë në Gjilan, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...

Haradinaj premton zhvillim në Gjilan: Do ta forcojmë edhe Luginën e Preshevës
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...
Arbresh | 22-Sep-2019 19:25
Në tubimin me qytetarë të Gjilanit, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të përkrahet koalicioni AAK-PSD, pasi që sipas tij, vetëm Qeveria e tij mund t’i kryejë punët e nevojshme për Gjilanin dhe ...

Hasani paralajmëron Hazirin: Gjilanasit kanë vendosur të jenë ushtarë të Ramush Haradinajt
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 19:21
I nominuari për kryeministër të Kosovës nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj të dielën pasdite ka qëndruar në Gjilan ku është takuar me qytetarë dhe strukturat e koalicionit. Nga ky tubim, kandidati për deputet i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved