ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 08:22

Tërmetet/ BE gati të ofrojë ndihmë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës

Tërmetet/ BE gati të ofrojë ndihmë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike.
Top Channel | 22-Sep-2019 20:28
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike.

BE: Gati të ofrojmë ndihmë për pasojat e tërmeteve
mapo.al Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme ...
Mapo | 22-Sep-2019 20:59
mapo.al Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Mogherini shpreh solidaritet me kryeministrin Rama
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 19:32
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...

Tërmeti që tronditi Shqipërinë: Mogherini shpreh solidaritet me kryeministrin Rama për situatën e krijuar
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 19:59
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...

Tërmetet, ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
Top Channel | 22-Sep-2019 14:40
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

BE e gatshme ta ndihmojë Shqipërinë pas tërmeteve
Me anë të një postimi në “Twitter”, Luigi Soreca njoftoi se shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Europian Federica Mogherini i ka shprehur solidaritet kreu të qeverisë, Rama për serinë e tërmeteve në vend. Soreca ...
Gazeta Monitor | 23-Sep-2019 00:44
Me anë të një postimi në “Twitter”, Luigi Soreca njoftoi se shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Europian Federica Mogherini i ka shprehur solidaritet kreu të qeverisë, Rama për serinë e tërmeteve në vend. Soreca ...

Tërmetet/ Mogherini mesazh solidarizimi Ramës: BE e gatshme të ndihmojë Shqipërinë
Shefja e politikës së Jashtme ndërkombëtare të Bashkimit Europian, Frederica Mogherini i ka dërguar mesazh kryeministrit Edi Rama, në lidhje me situatën e krijuar si pasojë e tërmeteve të rëna ditën e fundit. Mogherini ...
Dritare | 22-Sep-2019 22:07
Shefja e politikës së Jashtme ndërkombëtare të Bashkimit Europian, Frederica Mogherini i ka dërguar mesazh kryeministrit Edi Rama, në lidhje me situatën e krijuar si pasojë e tërmeteve të rëna ditën e fundit. Mogherini ...

BE gati t’i ofrojë ndihmë Shqipërisë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës
Mbi tërmetet shkatërruese që goditën Shqipërinë duke plagosur dhjetëra njerëz dhe shkatërruar ndërtesat dhe infrastrukturën, Mogherini uroi shërim të shpejtë për gjithë të dëmtuarit. Po kështu nënvizoi gatishmërinë e ...
Lajminet | 22-Sep-2019 21:24
Mbi tërmetet shkatërruese që goditën Shqipërinë duke plagosur dhjetëra njerëz dhe shkatërruar ndërtesat dhe infrastrukturën, Mogherini uroi shërim të shpejtë për gjithë të dëmtuarit. Po kështu nënvizoi gatishmërinë e ...

BE gati të ofrojë ndihmë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...
Portalb | 22-Sep-2019 21:13
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...

BE gati të ofrojë ndihmë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...
Zeri | 22-Sep-2019 21:01
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...

BE gati të ofrojë ndihmë, Mogherini mesazh sensibilizues Ramës
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 20:51
Përmes një mesazhi solidarizues, shefja në largim e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini i shprehu keqardhjen kryeministrit Edi Rama mbi situatën e krijuar në vend si pasojë e lëkundjeve të djeshme sizmike. ...

Mogherini shpreh solidaritet për të dëmtuarit nga tërmeti
Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadori i BE-së në Shqipëri Luigi Soreca ka bërë publik lajmin se Përfaqësuesja e punëve të jashtme dhe politikave të sigurisë në BE, Federica Mogherini ka shprehur ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 20:40
Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadori i BE-së në Shqipëri Luigi Soreca ka bërë publik lajmin se Përfaqësuesja e punëve të jashtme dhe politikave të sigurisë në BE, Federica Mogherini ka shprehur ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Mogherini shpreh solidaritet me kryeministrin Rama
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...
Lexo | 22-Sep-2019 20:03
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...

Tërmeti 5.8 ballësh shkundi Shqipërinë, Federica Mogherini mesazh kryeministrit Rama
Postuar: 22/09/2019 - 19:50 Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët dhe fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 19:52
Postuar: 22/09/2019 - 19:50 Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët dhe fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Mogherini shpreh solidaritet me kryeministrin Rama
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...
Medial | 22-Sep-2019 19:33
Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarët. Në lidhje me tërmetet e fuqishme, ka reaguar edhe ambasadori i BE-së në vendin tonë Luigi Soreca. Ky i fundit ka dhënë ...

Shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 14:50
Ish-komisioneri i Zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Eurodeputeti u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin ...

Ja shtetet që i erdhën në ndihmë Shqipërisë
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 18:47
Ish komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Hahn u shpreh i shqetësuar per serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën vendin tonë, ...

Cilat shtete i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmeteve?
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...
Medial | 22-Sep-2019 18:04
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...

Cilat shtete i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmeteve?
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...
Arbresh | 22-Sep-2019 18:01
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...

Cilat shtete i erdhën në ndihmë Shqipërisë pas tërmeteve?
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 17:54
Ish-komisioneri i zgjerimit, Johannes Hahn, reagoi shumë shpejt në Twitter pas tërmetit të fuqishëm të regjistruar në Shqipëri. Ai u shpreh i shqetësuar për serinë e lëkundjeve të fuqishme që tronditën Shqipërinë duke ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved