ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 20:13

Rreziku i tërmeteve, paralajmëron sërish sizmologu grek: Dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues

Rreziku i tërmeteve, paralajmëron sërish sizmologu grek: Dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Sizmiologu grek, Akis Tselentis thotë se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ishte një surprizë për të . Si një prej sizmologëve më me eksperiencë në Greqi si e gjykoni veprimtarinë sizmike të djeshme në ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 13:19
Sizmiologu grek, Akis Tselentis thotë se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ishte një surprizë për të . Si një prej sizmologëve më me eksperiencë në Greqi si e gjykoni veprimtarinë sizmike të djeshme në ...

Paralajmërimi i sizmiologut grek: Kujdes tërmetet e tjera, mund të jenë shkatërrues
Në një intervistë për Top Channel, sizmiologu grek Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme nga tërmeti tha se duhet pasur kujdes në vazhdim dhe se kjo situatë nuk ...
Lapsi | 22-Sep-2019 13:14
Në një intervistë për Top Channel, sizmiologu grek Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme nga tërmeti tha se duhet pasur kujdes në vazhdim dhe se kjo situatë nuk ...

Sizmiologu grek: Do ketë lëkundje të tjera dhe duhet kujdes
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...
Telegraf | 22-Sep-2019 12:56
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...

Sizmiologu grek: Do ketë lëkundje të tjera dhe duhet kujdes
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 13:14
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Sizmologu Tselentis për Presidentin Meta: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. Tselentis shpjegoi deklaratat e presidentit ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 13:01
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. Tselentis shpjegoi deklaratat e presidentit ...

Sizmologu grek: Dëmet e një tërmeti të vogël mund të jenë shkatërruese, kujdes në orët vijuese
Top Channel ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë për Top Channel se duhet pasur kujdes dhe se ...
Dritare | 22-Sep-2019 13:09
Top Channel ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë për Top Channel se duhet pasur kujdes dhe se ...

“Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni nga tërmetet”
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Lexo | 22-Sep-2019 13:02
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Sizmologu grek: Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 13:01
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Paralajmëron sizmologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, mund të jenë shkatërrues
Tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Shqipërinë. Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja ...
EkonomiaOnline | 22-Sep-2019 13:01
Tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Shqipërinë. Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja ...

Paralajmëron sizmiologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 12:36
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet pasur ...

Paralajmëroi Metën për tërmetet, flet sizmiologu grek: Jo të gjitha i thuhen publikut, pse e përgënjeshtrova lajmin
Në një intervistë për Top Channel, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve në vend tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për teknikat bashkëkohore të zvogëlimit të riskut të ...
Politiko | 22-Sep-2019 12:53
Në një intervistë për Top Channel, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve në vend tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për teknikat bashkëkohore të zvogëlimit të riskut të ...

Paralajmërimi për tërmetet/ Tselentis për Metën: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët.
Top Channel | 22-Sep-2019 12:33
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët.

Paralajmërimi për tërmetet, Tselentis për Metën: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. TCH -Emri juaj u implikua edhe tek deklaratat ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 12:53
Sizmologu grek Akis Tselentis në intervistën me gazetarin e Top Channel Aleksandër Marku foli edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. TCH -Emri juaj u implikua edhe tek deklaratat ...

Paralajmëron sizmologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Shqipërinë. Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja ...
Zeri | 22-Sep-2019 12:51
Tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Shqipërinë. Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja ...

Sizmologu grek për Top Channel: Do vij në Tiranë t’iu tregoj si të mbroheni
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...
Top Channel | 22-Sep-2019 12:24
Në një intervistë me gazetarin e Top Channel, Aleksandër Marku, sizmologu grek Akis Tselentis duke folur mbi situatën e tërmeteve dhe pasojave që lanë pas tha se do të vijë në Tiranë për të bërë një paraqitje për ...

Paralajmërimi i tërmeteve, sizmiologu për Metën: Jo të gjitha i thuhen publikut
Sizmiologu grek Akis Tselentis në intervistën për Top Channel foli për situatën alarmante të tërmeteve në vend edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. TCH -Emri juaj u implikua ...
Gazeta Dita | 22-Sep-2019 12:43
Sizmiologu grek Akis Tselentis në intervistën për Top Channel foli për situatën alarmante të tërmeteve në vend edhe për paralajmërimet që i kishte transmetuar presidentit Ilir Meta më herët. TCH -Emri juaj u implikua ...

Paralajmëron sizmologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet ...
Lajminet | 22-Sep-2019 12:40
Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet ...

Paralajmërimi i sizmolugut grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme.
Top Channel | 22-Sep-2019 12:09
Gazetari i Top Channel Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Meta për pasoja të tilla të mundshme.

Paralajmëron sizmologu grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 12:22
Gazetari i Top Channel, Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më herët dhe nga presidenti Ilir Meta për pasoja të tilla të mundshme. Tselentis thotë se duhet ...

Meta, ja si e paralajmëroi tërmetin apokaliptik në Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:05
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved