ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 04:22

Tubim madhështorë i rinisë së Nismës, Malisheva e do Limajn kryeministër

Tubim madhështorë i rinisë së Nismës, Malisheva e do Limajn kryeministër
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Albportali | 21-Sep-2019 23:03
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Endrit Shala: “Malisheva është vula e fitores së Nismës Socialdemokrate”
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Tregtisë dhe kandidati për deputet i koalicionit Nisma-AKR-PD, Endrit Shala, mbrëmjen e së shtunës e ka kaluar në basitonin e Nismës, në Malishevë. E është ky qytet, i cili sipas ...
InFokusi | 21-Sep-2019 22:45
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Tregtisë dhe kandidati për deputet i koalicionit Nisma-AKR-PD, Endrit Shala, mbrëmjen e së shtunës e ka kaluar në basitonin e Nismës, në Malishevë. E është ky qytet, i cili sipas ...

Nisma thotë se në Malishevë vuloset fitorja e saj
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot tubim elektoral në Malishevës. Endrit Shala, ministër në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë dhe anëtar i Kryesisë së Nismës, ka thënë se Malisheva është vula e fitores së Nismës ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 22:35
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot tubim elektoral në Malishevës. Endrit Shala, ministër në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë dhe anëtar i Kryesisë së Nismës, ka thënë se Malisheva është vula e fitores së Nismës ...

Sekretari i Nismës: Malisheva moti e ka bërë zgjedhjen, Fatmir Limaj kryeminister
Sekretari i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi në këtë tubim paraelektoral në Malishevë tha se në këtë komunë më 6 tetor do ketë vetëm votime, pasi që zgjedhja për ta është vetëm Fatmir Limaj. Ai kërkoi angazhim ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:19
Sekretari i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi në këtë tubim paraelektoral në Malishevë tha se në këtë komunë më 6 tetor do ketë vetëm votime, pasi që zgjedhja për ta është vetëm Fatmir Limaj. Ai kërkoi angazhim ...

Malisheva i jep mbështetje të madhe Limajt në garën për kryeministër
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Medial | 21-Sep-2019 22:05
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Malisheva i jep mbështetje të madhe Limajt në garën për kryeministër
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Arbresh | 21-Sep-2019 22:03
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Malisheva i jep mbështetje të madhe Limajt në garën për kryeministër
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 21:55
Në një tubim të madh, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Tubim madhështorë i rinisë së Nismës, Malisheva e do Limajn kryeministër
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 21:49
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Rinia e Nismës me tubim madhështor në Malishevë, e duan Limajn kryeministër
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
InFokusi | 21-Sep-2019 21:35
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Tubim madhështorë i rinisë së Nismës, Malisheva e do Limajn kryeministër
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...
Kosova Press | 21-Sep-2019 21:18
Në një tubim madhështor, sonte kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka kërkuar mbështetje për fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit, ku u shpreh i bindur se në çfarëdo opsioni Nisma ...

Limaj sulmon Kurtin: Për 15 vite ka sharë të tjerët, s’e kemi luksin ta bëjmë kryeministër
Kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj gjatë një takimi me elektoratin në Prizren ka sulmuar rivalin e tij politik Albin Kurtin. Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 20:18
Kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj gjatë një takimi me elektoratin në Prizren ka sulmuar rivalin e tij politik Albin Kurtin. Limaj tha se Kosova nuk e ka luksin që të bëjë kryeministër një politikan që vetëm ka ...

Limaj në Suharekë kritikon deputetët e legjislaturave të kaluara (VIDEO)
Kandidati për kryeministër nga NISMA dhe AKR-ja qëndroi sot në Suharekë. Atje Fatmir Limaj kritikoi deputetët e legjislaturave të kaluara, duke kërkuar që në këto zgjedhje të votohen njerëz meritorë, njofton Klan ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:34
Kandidati për kryeministër nga NISMA dhe AKR-ja qëndroi sot në Suharekë. Atje Fatmir Limaj kritikoi deputetët e legjislaturave të kaluara, duke kërkuar që në këto zgjedhje të votohen njerëz meritorë, njofton Klan ...

Limaj në Suharekë kritikon deputetët e legjislaturave të kaluara (VIDEO)
Kandidati për kryeministër nga NISMA dhe AKR-ja qëndroi sot në Suharekë. Atje Fatmir Limaj kritikoi deputetët e legjislaturave të kaluara, duke kërkuar që në këto zgjedhje të votohen njerëz meritorë, njofton Klan ...
Medial | 21-Sep-2019 20:32
Kandidati për kryeministër nga NISMA dhe AKR-ja qëndroi sot në Suharekë. Atje Fatmir Limaj kritikoi deputetët e legjislaturave të kaluara, duke kërkuar që në këto zgjedhje të votohen njerëz meritorë, njofton Klan ...

Limaj ia kërkon Malishevës 15 mijë vota për zgjedhjet e 6 tetorit
Kandidati nga Nisma Socialdemokrate për kryeministër, Fatmir Limaj, ka marrë pjesë në tubimin e organizuar nga rinia e këtij subjekti politik me struktura në Malishevë. Ai ka thënë se rinia e kësaj komune e ka marrë ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:13
Kandidati nga Nisma Socialdemokrate për kryeministër, Fatmir Limaj, ka marrë pjesë në tubimin e organizuar nga rinia e këtij subjekti politik me struktura në Malishevë. Ai ka thënë se rinia e kësaj komune e ka marrë ...

Rinia e Nismës organizon tubim me struktura në Malishevë (Drejtpërdrejt)
Rinia e NISMA’s organizon tubim me struktura të rinisë në Malishevë. I pranishëm do të jetë edhe kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj.
Kosova Press | 21-Sep-2019 19:39
Rinia e NISMA’s organizon tubim me struktura të rinisë në Malishevë. I pranishëm do të jetë edhe kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj.

Shala premton mbështetjen ndaj ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me liderin e kësaj partie, Fatmir Limajn, kanë shkuar për vizitë në një fabrikë të mobilieve në Suharekë. Ai është shprehur i gëzuar që pas grantit ...
Medial | 21-Sep-2019 19:33
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me liderin e kësaj partie, Fatmir Limajn, kanë shkuar për vizitë në një fabrikë të mobilieve në Suharekë. Ai është shprehur i gëzuar që pas grantit ...

E pa dëgjuar për babain e Fatmir Limajt| Ja çfarë bëri ai kur Limaj e kaloi provimin e parë në fakultet (VIDEO)
Ish-komandanti i UÇK-së e kandidati për kryeministër i koalicionit Nisma – AKR, Fatmir Limaj ka qenë i ftuari i radhës i prodhimit televiziv të Gazetës inFokus, emisionit n’Konak. Një prej detajeve të jetës që Limaj i ...
InFokusi | 21-Sep-2019 19:33
Ish-komandanti i UÇK-së e kandidati për kryeministër i koalicionit Nisma – AKR, Fatmir Limaj ka qenë i ftuari i radhës i prodhimit televiziv të Gazetës inFokus, emisionit n’Konak. Një prej detajeve të jetës që Limaj i ...

Shala premton mbështetjen ndaj ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me liderin e kësaj partie, Fatmir Limajn, kanë shkuar për vizitë në një fabrikë të mobilieve në Suharekë. Ai është shprehur i gëzuar që pas grantit ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 19:22
Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me liderin e kësaj partie, Fatmir Limajn, kanë shkuar për vizitë në një fabrikë të mobilieve në Suharekë. Ai është shprehur i gëzuar që pas grantit ...

Limaj në Suharekë: Qytetarët të zgjedhin mes atyre që mashtrojnë e shajnë apo vizionit tonë që bashkon njerëz
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, para simpatizuesve të kësaj partie në Suharekë, tha se vizioni i Nismës është rruga e vetme që hap perspektivë për Kosovën. Ai tha se qeveria e ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 19:22
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, para simpatizuesve të kësaj partie në Suharekë, tha se vizioni i Nismës është rruga e vetme që hap perspektivë për Kosovën. Ai tha se qeveria e ...

Limaj ironizon me Vjosa Osmanin e Albin Kurtin: S’kanë përvojë, po e mashtrojnë shtetin
Ai tha se qeveria e ardhshme do të negociojë për marrëveshjen me Serbinë dhe se Kuvendi i Kosovës do të miratojë atë marrëveshje, andaj sipas tij, është e rëndësishme se cilët deputetë do ta votojnë. “Nëse atje në ...
Lajminet | 21-Sep-2019 19:19
Ai tha se qeveria e ardhshme do të negociojë për marrëveshjen me Serbinë dhe se Kuvendi i Kosovës do të miratojë atë marrëveshje, andaj sipas tij, është e rëndësishme se cilët deputetë do ta votojnë. “Nëse atje në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved