ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 19:20

Tmerri në “Selman Stërmasi”, shikoni momentin kur ra tërmeti (VIDEO)

Tmerri në “Selman Stërmasi”, shikoni momentin kur ra tërmeti (VIDEO)
Tërmeti i rënë në Shqipëri ditën e sotme ishte mjaft i fortë, dhe është ndjerë edhe në stadiumit “Selman Stërmasi”, teksa po luhej minuta e katërt e takimit. Kamerat që po transmetonin ndeshjen janë tundur, dhe dëgjohen ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 22:01
Tërmeti i rënë në Shqipëri ditën e sotme ishte mjaft i fortë, dhe është ndjerë edhe në stadiumit “Selman Stërmasi”, teksa po luhej minuta e katërt e takimit. Kamerat që po transmetonin ndeshjen janë tundur, dhe dëgjohen ...

VIDEO: Tmerri në “Selman Stërmasi”, shikoni momentin kur ra tërmeti
Tërmeti i rënë në Shqipëri ditën e sotme ishte mjaft i fortë, dhe është ndjerë edhe në stadiumit “Selman Stërmasi”, teksa po luhej minuta e katërt e takimit. Kamerat që po transmetonin ndeshjen janë tundur, dhe dëgjohen ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 19:09
Tërmeti i rënë në Shqipëri ditën e sotme ishte mjaft i fortë, dhe është ndjerë edhe në stadiumit “Selman Stërmasi”, teksa po luhej minuta e katërt e takimit. Kamerat që po transmetonin ndeshjen janë tundur, dhe dëgjohen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved