ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 20:19

Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalë

Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalë
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 23:27
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...

Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe Afronës
Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë. Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar. Në mesin e të ftuarve është edhe këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra. Andrra duket se ...
Arbresh | 21-Sep-2019 23:21
Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë. Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar. Në mesin e të ftuarve është edhe këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra. Andrra duket se ...

Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalë
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...
Arbresh | 21-Sep-2019 23:16
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...

Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij me plot elegancë në dasmën e Bleros dhe Afronës
Ishte pikërisht viti 2018 kur Blero habiti të gjithë me deklaratën për Shkurte Gashin, shkruan GazetaBlic. Këngëtari tha se aty ku Shkurta është sot është falë këngês së realizuar me të. “Shkurte Gashi ka bërë një punë ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 23:11
Ishte pikërisht viti 2018 kur Blero habiti të gjithë me deklaratën për Shkurte Gashin, shkruan GazetaBlic. Këngëtari tha se aty ku Shkurta është sot është falë këngês së realizuar me të. “Shkurte Gashi ka bërë një punë ...

Blero dhe Afrona i thonë “Po” njëri-tjetrit në altar
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore që po mbahet në Shëngjin. ...
Arbresh | 21-Sep-2019 23:03
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore që po mbahet në Shëngjin. ...

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë tek Rana e Hedhin në Shëngjin,shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka në detaje, ndersa Blero është shoqëruar drejt altarit nga Tara, ndërsa Afrona ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 22:55
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë tek Rana e Hedhin në Shëngjin,shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka në detaje, ndersa Blero është shoqëruar drejt altarit nga Tara, ndërsa Afrona ...

Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalë
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:39
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të ...

Fjolla Morina shkëlqen me fustan seksi në dasmën e Bleros dhe Afronës
Fjolla po duket shumë tërheqëse Çifti i mirënjohur i estradës, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Dasma madhështore po mbahet në Shëngjin, ku po marrin pjesë shumë fytyra të ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 22:21
Fjolla po duket shumë tërheqëse Çifti i mirënjohur i estradës, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Dasma madhështore po mbahet në Shëngjin, ku po marrin pjesë shumë fytyra të ...

Çifti futet në sallë, nën tingujt e këngës “All of me” të kënduar nga Yll Limani
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 22:15
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...

Tara e pranishme në dasmën e Bleros, por Teuta?
Afrona dhe Blero sot lidhën martesë ku u kurorëzuan nga nënkryetari i komunës së Prishtinës, shkruan . Në mesin e qindra të ftuarve në këtë natë të veçantë për çiftin nuk kishte si të mungonte vajza e këngëtarit Tara e ...
Lajminet | 21-Sep-2019 21:57
Afrona dhe Blero sot lidhën martesë ku u kurorëzuan nga nënkryetari i komunës së Prishtinës, shkruan . Në mesin e qindra të ftuarve në këtë natë të veçantë për çiftin nuk kishte si të mungonte vajza e këngëtarit Tara e ...

Fotot më të bukura nga martesa e Bleros dhe Afrona Dikës!
Blero Muharremi dhe Afrona Dika, sot, i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremoni në Shëngjin, te zona e Ranës së Hedhur, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Afrona u shfaq si një princeshë, me fustan të ...
Dritare | 21-Sep-2019 21:53
Blero Muharremi dhe Afrona Dika, sot, i kanë dhënë fund beqarisë. Në një ceremoni në Shëngjin, te zona e Ranës së Hedhur, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Afrona u shfaq si një princeshë, me fustan të ...

Emocionues momenti kur Afrona Dika shoqërohet nga babi drejt altarit
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 21:41
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...

Tara, shoqëruesja e Bleros në dasmë
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 21:04
Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic. Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun. Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i ...

Momenti kur Blero dhe Afrona i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit
Blero dhe Afrona tani edhe zyrtarisht i kanë dhënë fund beqarisë. Në një organizim përrallor buzë detit çifti i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit në praninë e qindra të ftuarve. Në videon e siguruar nga Prive shohim Bleron dhe ...
Lajminet | 21-Sep-2019 20:42
Blero dhe Afrona tani edhe zyrtarisht i kanë dhënë fund beqarisë. Në një organizim përrallor buzë detit çifti i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit në praninë e qindra të ftuarve. Në videon e siguruar nga Prive shohim Bleron dhe ...

Afrona Dika si një princeshë e vërtetë me fustanin e bardhë
Blero dhe Afrona i thonë “Po” njëri-tjetrit në altar Gazeta Express 21 Shtator 2019 19:44 Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 20:34
Blero dhe Afrona i thonë “Po” njëri-tjetrit në altar Gazeta Express 21 Shtator 2019 19:44 Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po ...

Një mrekulli! Blero dhe Afrona i thanë “Po” njëri-tjetrit (VIDEO)
Pak më parë ka nisur ceremonia e dasmës së çiftit Blero dhe Afrona. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftuarish. Mjaft të kombinuar dhe me sytë që u shkëlqejnë nga dashuria ata ...
Lexo | 21-Sep-2019 20:30
Pak më parë ka nisur ceremonia e dasmës së çiftit Blero dhe Afrona. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftuarish. Mjaft të kombinuar dhe me sytë që u shkëlqejnë nga dashuria ata ...

Afrona e mahnit Bleron, ai nuk ndalet duke e puthur para mysafirëve!
Çifti më i ri i estradës tonë, Blero Muharremi dhe Afrona Dika sapo kanë ndërruar unazat dhe tashmë janë të martuar. Pas këtij çasti të veçantë në mes çiftit erdhi koha e puthjes mes tyre, moment ky në të......
Zeri | 21-Sep-2019 20:13
Çifti më i ri i estradës tonë, Blero Muharremi dhe Afrona Dika sapo kanë ndërruar unazat dhe tashmë janë të martuar. Pas këtij çasti të veçantë në mes çiftit erdhi koha e puthjes mes tyre, moment ky në të......

Besnik Qaka gati për të ‘kallë’ dasmën e Bleros dhe Afronës
Blero dhe Afrona sot lidhin martesë. Blero Muharremi dhe Afrona Dika pas shumë vitesh në lidhje sot kurorëzojnë martesë në një nga resortet në Shqipëri. Dhe në mesin e shumë të ftuarve nga bota e shoubizit i pranishëm ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 19:48
Blero dhe Afrona sot lidhin martesë. Blero Muharremi dhe Afrona Dika pas shumë vitesh në lidhje sot kurorëzojnë martesë në një nga resortet në Shqipëri. Dhe në mesin e shumë të ftuarve nga bota e shoubizit i pranishëm ...

Blero dhe Afrona i thonë “Po” njëri-tjetrit në altar
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore që po mbahet në Shëngjin. ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 19:45
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, sapo i thanë “po” njëri-tjetrit në altar. Ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore që po mbahet në Shëngjin. ...

Të lënduar mbi 50 persona nga tërmeti, Getoar Selimi tallet me këtë gjë
Dita e sotme do jetë një nga më të rëndësishmet për çiftin Blero dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Çifti do të kurorëzojnë lidhjen e tyre të dashurisë me martesë. Tashmë kanë filluar dhe përgatitjet e para të dasmës, ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 19:41
Dita e sotme do jetë një nga më të rëndësishmet për çiftin Blero dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Çifti do të kurorëzojnë lidhjen e tyre të dashurisë me martesë. Tashmë kanë filluar dhe përgatitjet e para të dasmës, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved