ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/10/2019 22:43

Partia e Mickovskit: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit

Partia e Mickovskit: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...
Flaka | 21-Sep-2019 17:55
Nëpërmjet një njoftimi të VMRO-DPMNE-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete, konfiskohet armë dhe drogë (Video)
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...
Albportali | 21-Sep-2019 17:40
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...

?Aksion masiv në 24 qytete në Maqedoninë e Veriut, konfiskohen armë dhe drogë
MAQEDONI E VERIUT Gjatë ditës së djeshme, por edhe në orët e para të mëngjesit të sotëm, Policia e Maqedonisë së Veriut ka zhvilluar një aksion të koordinuar me Ministrinë e Brendshme, ku janë sekuestruar armë dhe ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 15:43
MAQEDONI E VERIUT Gjatë ditës së djeshme, por edhe në orët e para të mëngjesit të sotëm, Policia e Maqedonisë së Veriut ka zhvilluar një aksion të koordinuar me Ministrinë e Brendshme, ku janë sekuestruar armë dhe ...

OBRM-PDUKM: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 17:07
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...

OBRM-PDUKM: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...
Arbresh | 21-Sep-2019 17:19
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...

OBRM-PDUKM: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...
Albportali | 21-Sep-2019 17:16
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...

OBRM-PDUKM: MPB është e paralizuar në luftën kundër krimit
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...
Republika | 21-Sep-2019 17:13
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Ministria e Punëve të Brendshme është e paralizuar në luftën kundër krimit për shkak të partizimit dhe korruptimit të Oliver Spasovskit dhe bashkëpunëtorëve të tij”. ...

(VIDEO) Aksion i policisë në 24 qytete, sekuestrohen armë dhe drogë
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...
Shenja | 21-Sep-2019 16:44
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...

Policia me aksion masiv në 54 lokacione të Maqedonisë së Veriut
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...
Flaka | 21-Sep-2019 16:37
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...

Akcion i kordinuar policorë në 24 qytete, konfiskohen armë dhe drogë
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...
Shenja | 21-Sep-2019 15:37
Gjatë një aksioni policor mbrëmë dhe sot në mëngjes, policia ka konfiskuar një sasi të madhe droge dhe armësh. Bëhet fjalë për aksion tw koordinuar të policisë që është realizuar në 54 lokacione të 24 qyteteve në ...

Aksion i madh i policisë në 24 qytete të Maqedonisë së Veriut, konfiskohet armë dhe drogë
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 14:46
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete në Maqedoni, konfiskohet armë dhe drogë
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë së Veriut.
Kosova Press | 21-Sep-2019 14:40
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë së Veriut.

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete, konfiskohet armë dhe drogë (Video)
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 14:36
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...

MPB me aksion të koordinuar kundër drogës në 24 qytete të Maqedonisë
Në aksionin e koordinuar policor në 54 lokacione në 24 qytete janë gjetur dhe konfiskuar drogë dhe armë. Gjatë ditës së djeshme, siç njoftoi Suzana Pranjiq Talevska, nga ana e Byrosë për Siguri Publike, Departamentit ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 14:30
Në aksionin e koordinuar policor në 54 lokacione në 24 qytete janë gjetur dhe konfiskuar drogë dhe armë. Gjatë ditës së djeshme, siç njoftoi Suzana Pranjiq Talevska, nga ana e Byrosë për Siguri Publike, Departamentit ...

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete, konfiskohet armë dhe drogë (video)
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...
Alsat-M | 21-Sep-2019 14:23
Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një ...

Maqedonia e Veriut si Zvicra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë
Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset sistem elektronik për mbikëqyrjen e sigurisë së trafikut rrugor me vendosjen e kamerave të sigurisë, që do të mund të ...
Arbresh | 21-Sep-2019 12:49
Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset sistem elektronik për mbikëqyrjen e sigurisë së trafikut rrugor me vendosjen e kamerave të sigurisë, që do të mund të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved