ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 13:32

Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”

Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Prive | 21-Sep-2019 23:09
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...

Loredana flet për problemin me çiftin zviceran
Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim dhe zhvatje parash, por krahas gjthë këtyre ajo nuk u ndal. Ajo ka pak ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 18:07
Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim dhe zhvatje parash, por krahas gjthë këtyre ajo nuk u ndal. Ajo ka pak ...

Loredana Zefi edhe pas bllokimit të pasurisë nuk i ndalon blerjet me mijëra euro
Pas skandalit ku reperja Loredana Zefi u akuzuan nga një çift zvicerian se i kishte mashtruar duke ju marrë një shumë goxha të majme, Prokuroria e Zvicrës i’a bllokoi të gjitha llogaritë bankare reperes. Por ky vendim i ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 17:16
Pas skandalit ku reperja Loredana Zefi u akuzuan nga një çift zvicerian se i kishte mashtruar duke ju marrë një shumë goxha të majme, Prokuroria e Zvicrës i’a bllokoi të gjitha llogaritë bankare reperes. Por ky vendim i ...

Rrëfehet për herë të parë Loredana, flet për problemin me çiftin zviceran
Si rrallëherë, Loredana ka folur për ato që përjetoi gjatë këtij viti. Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen......
Zeri | 21-Sep-2019 14:28
Si rrallëherë, Loredana ka folur për ato që përjetoi gjatë këtij viti. Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen......

Rrëfehet për herë të parë Loredana, flet për problemin me çiftin zviceran
Si rrallëherë, Loredana ka folur për ato që përjetoi gjatë këtij viti. Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 14:23
Si rrallëherë, Loredana ka folur për ato që përjetoi gjatë këtij viti. Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran. Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim ...

Loredana: Kaq shumë gjëra kam kaluar gjatë këtij viti, të mira dhe të këqija por ju e shikoni vetëm gëzimin në fytyrën time
Reperja Loredana Zefi, ka qenë një emër shumë i diskutuar në media këtë vit. Përveç projekteve të shumta muzikore, ajo ka qenë e përfolur edhe për një skandal me një çift zviceran, të cilët hodhën akuza kundrejt saj për ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 12:41
Reperja Loredana Zefi, ka qenë një emër shumë i diskutuar në media këtë vit. Përveç projekteve të shumta muzikore, ajo ka qenë e përfolur edhe për një skandal me një çift zviceran, të cilët hodhën akuza kundrejt saj për ...

Loredana: Kaq shumë gjëra kam kaluar gjatë këtij viti, të mira e të këqija
Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran, shkruan . Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim dhe zhvatje parash, por krahas gjthë këtyre ajo nuk u ndal. ...
Lajminet | 21-Sep-2019 13:01
Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zviceran, shkruan . Çifti zviceran e akuzuan reperen për mashtrim dhe zhvatje parash, por krahas gjthë këtyre ajo nuk u ndal. ...

Shpenzimet marramendëse të Loredanës, shikojeni çfarë ka blerë!
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 12:56
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...

Avokatja më joshëse shqiptare tregon ofertat me shifra të larta që merr nga meshkujt
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...
GazetaBlic | 21-Sep-2019 11:42
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...

Shpenzimet marramendëse të Loredanës
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...
Arbresh | 21-Sep-2019 11:19
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...

Po akuzohet për mashtrim, por Loredana Zefi nuk i ndalon shpenzimet marramendëse
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...
Zeri | 21-Sep-2019 11:14
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...

Loredana shpenzoi mijëra euro për këtë blerje
Loredana Zefi njihet si një prej artisteve që e shohim të veshur nga brendet më të njohura në botë, shkruan . Reperja përmes rrjeteve sociale, ka treguar blerjen e fundit që e ka bërë, e natyrisht se edhe kësaj radhe ka ...
Lajminet | 21-Sep-2019 10:48
Loredana Zefi njihet si një prej artisteve që e shohim të veshur nga brendet më të njohura në botë, shkruan . Reperja përmes rrjeteve sociale, ka treguar blerjen e fundit që e ka bërë, e natyrisht se edhe kësaj radhe ka ...

Shpenzimet marramendëse të Loredanës, shikojeni çfarë ka blerë!
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 10:35
Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime ...

Pas lajmit për ndarje flet Loredana: Kam ndjerë shumë…
Loredana Zefi ka folur për herë të parë pas lajmit të ndarjes nga partneri Mozzik! Ndonëse pjesëmarrja e tij në promovimin e albumit të reperes e vërtetoi se ata ishin ende bashkë dhe çdo krizë e përfolur ishte ...
Lapsi | 21-Sep-2019 10:33
Loredana Zefi ka folur për herë të parë pas lajmit të ndarjes nga partneri Mozzik! Ndonëse pjesëmarrja e tij në promovimin e albumit të reperes e vërtetoi se ata ishin ende bashkë dhe çdo krizë e përfolur ishte ...

Loredana nuk i ndal shpenzimet marramendëse
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 10:29
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...

Loredana nuk i ndal shpenzimet marramendëse (FOTO)
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...
Prive | 21-Sep-2019 09:22
Reperja Loredana Zefi që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran është komentuar shumë për jetën e saj luksoze. Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved