ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 19:55

I shtrenjti im, Landi!

I shtrenjti im, Landi!
Shkruar një ditë pas ndarjes së Roland Roshit nga jeta Nga Pëllumb Kulla/ Si më ike ashtu, Landush?! Ti, një djalë aq i ri, plot hir burrëror dhe plot shëndet, – po-po, them shëndet, ngaqë unë nuk të kam ditur asnjëherë ...
Lexo | 21-Sep-2019 13:25
Shkruar një ditë pas ndarjes së Roland Roshit nga jeta Nga Pëllumb Kulla/ Si më ike ashtu, Landush?! Ti, një djalë aq i ri, plot hir burrëror dhe plot shëndet, – po-po, them shëndet, ngaqë unë nuk të kam ditur asnjëherë ...

I shtrenjti im, Landi!
Shkruar një ditë pas ndarjes së Roland Roshit nga jeta Nga Pëllumb Kulla Si më ike ashtu, Landush?! Ti, një djalë aq i ri, plot hir burrëror dhe plot shëndet, – po-po, them shëndet, ngaqë unë nuk të kam ditur asnjëherë ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 13:16
Shkruar një ditë pas ndarjes së Roland Roshit nga jeta Nga Pëllumb Kulla Si më ike ashtu, Landush?! Ti, një djalë aq i ri, plot hir burrëror dhe plot shëndet, – po-po, them shëndet, ngaqë unë nuk të kam ditur asnjëherë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved