ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 08:33

Gati që të ikë PD, Gjiknuri: S’mjafton, të shkojë në burg për vjedhje votash

Gati që të ikë PD, Gjiknuri: S’mjafton, të shkojë në burg për vjedhje votash
Damian Gjiknuri i pyetur nga Top-Channel nëse do ta plotësojë kërkesën e PD për tu larguar si bashkëkryetar i reformës zgjedhore , shprehet i gatshëm ta bëjë këtë.
Top Channel | 19-Sep-2019 16:19
Damian Gjiknuri i pyetur nga Top-Channel nëse do ta plotësojë kërkesën e PD për tu larguar si bashkëkryetar i reformës zgjedhore , shprehet i gatshëm ta bëjë këtë.

Dorëhiqet Sonila Qato, PD: Nesër bëjmë publike provat e skandalit
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar fill pasi Sonila Qato ka komunikuar dorëheqjen e saj nga posti drejtues i Autoritetit të Rrugëve (ARRSH). Deputetja Jorida Tabaku shkruan në rrjetin social “Facebook” se pas kësaj ...
Mapo | 19-Sep-2019 16:06
mapo.al Partia Demokratike ka reaguar fill pasi Sonila Qato ka komunikuar dorëheqjen e saj nga posti drejtues i Autoritetit të Rrugëve (ARRSH). Deputetja Jorida Tabaku shkruan në rrjetin social “Facebook” se pas kësaj ...

“Dosja 184”/Damian Gjiknuri flet për “çunat problematikë”: Përgjimet janë të paligjshme
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë të ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:47
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë të ...

Gjiknuri flet për dorëheqje/ Balla: Debat pa kuptim, Damiani një nga ekspertët më të mirë të reformave
Jashtë sallës së Kuvendit, kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për mediat në lidhje me reformën zgjedhore, por edhe për refuzimin që PD i bëri ftesës së kryeministrit Edi Rama.
Top Channel | 19-Sep-2019 12:27
Jashtë sallës së Kuvendit, kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për mediat në lidhje me reformën zgjedhore, por edhe për refuzimin që PD i bëri ftesës së kryeministrit Edi Rama.

Balla: Kërkesa për opozitën e sinqertë. Gjiknuri, eksperti më i mirë
mapo.al Kryetari i grupit parlamentar të PS, reagoi pasi PD-ja refuzoi ftesën e Kryeministrit Edi Rama për të bashkëpunuar për Reformën Zgjedhore. Ai tha se ftesa e djeshme ishte e sinqertë dhe ka për synim ...
Mapo | 19-Sep-2019 12:31
mapo.al Kryetari i grupit parlamentar të PS, reagoi pasi PD-ja refuzoi ftesën e Kryeministrit Edi Rama për të bashkëpunuar për Reformën Zgjedhore. Ai tha se ftesa e djeshme ishte e sinqertë dhe ka për synim ...

Balla: PD i duhet reformës zgjedhore, mos e paragjykoni Gjiknurin
Kreu i grupit parlametar të PS, Taulant Balla ka ripërsëritur edhe njëherë ftesën ndaj opozitës joparlamentare sa I takon implementimit të reformës zgjedhore. Në një prononcim për mediat, jashtë ambienteve të Kuvendit, ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 12:45
Kreu i grupit parlametar të PS, Taulant Balla ka ripërsëritur edhe njëherë ftesën ndaj opozitës joparlamentare sa I takon implementimit të reformës zgjedhore. Në një prononcim për mediat, jashtë ambienteve të Kuvendit, ...

Reforma zgjedhore, Balla: Ftesa e Ramës për opozitën e sinqertë. Gjiknuri? Eksperti më i mirë i reformave
TIRANË Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për mediat jashtë sallës së Kuvendit në lidhje me reformën zgjedhore, por edhe për refuzimin që PD i bëri ftesës së kryeministrit Edi Rama. Ai tha se ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 12:18
TIRANË Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për mediat jashtë sallës së Kuvendit në lidhje me reformën zgjedhore, por edhe për refuzimin që PD i bëri ftesës së kryeministrit Edi Rama. Ai tha se ...

Balla sërish ftesë demokratëve për reformën zgjedhore: Koha nuk pret
Partia Socialiste përsërit apelin ndaj Demokratëve për t’u ulur në tryezën e bisedimeve për reformën zgjedhore. Taulant Balla tha se çdo ditë që kalon, vendos zgjedhjet e 2021-shit në vështirësi, ndërsa e cilësoi Damian ...
ABCNews | 19-Sep-2019 15:27
Partia Socialiste përsërit apelin ndaj Demokratëve për t’u ulur në tryezën e bisedimeve për reformën zgjedhore. Taulant Balla tha se çdo ditë që kalon, vendos zgjedhjet e 2021-shit në vështirësi, ndërsa e cilësoi Damian ...

Gjiknuri: Largohem nga komisioni i “zgjedhores” nëse vjen PD
Bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri është gati të rishikojë këtë pozicion, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë. Por në një reagim nga selia blu, numri dy ...
ABCNews | 19-Sep-2019 13:37
Bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri është gati të rishikojë këtë pozicion, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë. Por në një reagim nga selia blu, numri dy ...

A do ketë dialog pas dorëheqjes së Gjiknurit?Ja si përgjigjet Bardhi
mapo.al Deputeti socialist Damian Gjiknuri deklaroi sot se është gati të heqë dorë nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore pas akuzave të liderit të PD-së, dhe në përpjekje për ti hapur rrugë dialogut ...
Mapo | 19-Sep-2019 12:03
mapo.al Deputeti socialist Damian Gjiknuri deklaroi sot se është gati të heqë dorë nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore pas akuzave të liderit të PD-së, dhe në përpjekje për ti hapur rrugë dialogut ...

Reagon Bardhi: Gjiknuri duhet të ishte në burg për krim zgjedhor
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit se është gati të rishikojë pozicion e tij si bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë, vjen edhe reagimi ...
ABCNews | 19-Sep-2019 12:43
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit se është gati të rishikojë pozicion e tij si bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë, vjen edhe reagimi ...

PD paralajmëron Damianin e Ramës: Gjiknurin e pret burgu…
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar lidhur me deklaratën e bërë nga Damian Gjiknuri, bashkëkryetar për Komisionin e Reformës Zgjedhore, i cili tha se është i gatshëm të tërhiqet nga ky funksion, ...
Standard | 19-Sep-2019 15:39
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar lidhur me deklaratën e bërë nga Damian Gjiknuri, bashkëkryetar për Komisionin e Reformës Zgjedhore, i cili tha se është i gatshëm të tërhiqet nga ky funksion, ...

“Dosja 184”/Damian Gjiknuri flet për “çunat problematikë”: Përgjimet janë të paligjshme
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë ...
Medial | 19-Sep-2019 14:50
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë ...

Bardhi i përgjigjet Gjiknurit: Ti e ke vendin në burg
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 12:01
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...

Gjiknuri paralajmëroi dorëheqjen, Balla: Debat pa kuptim, kundërshtari nuk zgjidhet
Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla në një deklaratë për mediat deklaroi se ftesa për reformën zgjedhore është e hapur dhe e sinqertë për opozitën, ndërsa shtoi se koha deri në qershorin e ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 12:58
Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla në një deklaratë për mediat deklaroi se ftesa për reformën zgjedhore është e hapur dhe e sinqertë për opozitën, ndërsa shtoi se koha deri në qershorin e ...

Balla: PD i duhet reformës zgjedhore, mos e paragjykoni Gjiknurin
Kreu i grupit parlametar të PS, Taulant Balla ka ripërsëritur edhe njëherë ftesën ndaj opozitës joparlamentare sa I takon implementimit të reformës zgjedhore. Në një prononcim për mediat, jashtë ambienteve të Kuvendit, ...
Medial | 19-Sep-2019 12:53
Kreu i grupit parlametar të PS, Taulant Balla ka ripërsëritur edhe njëherë ftesën ndaj opozitës joparlamentare sa I takon implementimit të reformës zgjedhore. Në një prononcim për mediat, jashtë ambienteve të Kuvendit, ...

Bardhi: Dorëheqja e Gjiknurit nga reforma zgjedhore është kusht i BE, duhet të ishte në burg
Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar pas gatishmërisë së Damian Gjinkurit për të dorëhequr nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për median Bardhi tha se Gjiknurin jo vetëm ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:35
Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar pas gatishmërisë së Damian Gjinkurit për të dorëhequr nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për median Bardhi tha se Gjiknurin jo vetëm ...

‘Damian Gjiknuri duhet të ishte në burg!’ Reagim i prerë i PD ndaj manovrës së dytë të Ramës
Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Damian Gjiknurit, bashkëkryetarit socialist të Komisionit të Reformës Zgjedhore, se ai ishte i gatshëm të tërhiqej nga drejtimi i Komisionit në emër të dialogut ...
Telegraf | 19-Sep-2019 11:43
Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Damian Gjiknurit, bashkëkryetarit socialist të Komisionit të Reformës Zgjedhore, se ai ishte i gatshëm të tërhiqej nga drejtimi i Komisionit në emër të dialogut ...

Tërheqja për Reformën Zgjedhore, Balla: Gjiknuri, eksperti më i mirë në Shqipëri
Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka komentuar qëndrimin e Damian Gjiknurit për t’u tërhequr nga komisioni për Reformën Zgjedhore, një ditë pasi kreu i PD, Lulzim Basha tha se “për sa kohë që kryetar i ...
Politiko | 19-Sep-2019 12:43
Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka komentuar qëndrimin e Damian Gjiknurit për t’u tërhequr nga komisioni për Reformën Zgjedhore, një ditë pasi kreu i PD, Lulzim Basha tha se “për sa kohë që kryetar i ...

Reforma zgjedhore, Balla: Çdo ditë e humbur është e çuar dëm
Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se çdo ditë e humbur për komisionin e reformës zgjedhore është e çuar dëm, duke iu referuar ftesës së Kryeministrit Rama për opozitën joparlamentare. Në një ...
ABCNews | 19-Sep-2019 12:14
Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha se çdo ditë e humbur për komisionin e reformës zgjedhore është e çuar dëm, duke iu referuar ftesës së Kryeministrit Rama për opozitën joparlamentare. Në një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved